°C
   2024 02 24 Šeštadienis

   Nuotaikingas interviu su verslia mama, "Pooh balionai" įkūrėja - Violeta Raginskiene

   Nuotrauka: Asmeninis archyvas

   2018-04-02 19:00:00

   Kai darai darbą iš visos širdies, manau, negali nesisekti.

   Gyvenimas įdomus tuo, kad nežinome kas nutiks rytoj ar po kelių metų. Išbandyta veikla prieš daugelį metų, tąkart nesukėlusi didelio susižavėjimo, šiandien teiks tiek džiaugsmo klientams ir visai šeimai. Helio balionų verslas - tai neįprasta veikla, tačiau suteikianti tik geriausias emocijas, visiems, kas prie to prisiliečia. Nuotaikingas interviu su verslia mama, "Pooh balionai" įkūrėja - Violeta Raginskiene.

   Tai nėra įprastas verslas, dažniausiai jaunos mamos pradeda kurti rankdarbius, siūti drabužius. Kaip gimė tokia neįprasta idėja pradėti verslą su helio balionais?

   Idėja gimė, kai dar nebuvau mama. Studijų laikais teko pora mėnesių padirbėt šioje srityje. Darbas buvo įdomus, bet nemačiau perspektyvų, todėl pasukau visai kitu keliu. Ir tik po kelių metų, kai teko padėti ruošti draugės šventę, susimasčiau, kad tai gali būt papildomas pajamų šaltinis.

   Kaip sekasi derinti šią veiklą su šeima? Su kokiais įšukiais susiduriate?

   Su šeima labai daug laiko praleidžiame drauge, tad ir dirbame kartu. Sūnui tarp gausybės balionų nuobodžiaut netenka. Darbą paverčiam žaidimu ir lavinimu, pavyzdžiui: šiuo metu mėgstamas užsiėmimas: sudėlioti balionus pagal spalvas. Dar labiau jis mėgsta juos slėpt, tad balionų vėliau randam netikėčiausiuose vietose.

   Koks buvo Jūsų artimųjų požiūris, kai pristatėte savo veiklą?

   Iš artimųjų sulaukiau  palaikymo ir pagalbos, ir taip iki šiol. Veikla yra smagi, tad visus įtraukia.

   Kokie ateities planai? Ar galvojate apie plėtrą?

   Ateitį siejam su šiuo verslu ir dedam nemažai pastangų į jo plėtrą. Didžiausi prioritetai yra kokybė, kad klientas liktų patenkintas ir grįžtų. Nuolat didinam asortimentą, ieškom naujovių. Žingsnis po žingsnio judam į priekį.

   Ką patartumėte kitoms moterims, kurios dairosi kokios nors veiklos, naujų verslo idėjų? Nuo ko reikia pradėti?

   Kiekvienas yra kažkam gabus, svarbu tą atrasti, tai ir bus pradžia.  Kai darai darbą iš visos širdies, manau, negali nesisekti.

   Jūsų sritis, iš pažiūros, labai smagi - šventės, gimtadieniai, vestuvės. Ar yra nutikę kokių nors kurioziškų situacijų?

   Sritis tikrai smagi, tenka bendraut su šventiškai nusiteikusiais žmonėm, kas suteikia labai geros energijos ir džiugesio. O iš kurioziškų, turbūt, išskirčiau vieną pristatymą. Atvežėm balionus sutartu laiku į sutartą vietą, bet vis su užsakovu vienas kito rasti negalėjom, nors buvom tuo pačiu adresu. Tik po kelių skambučių ir pokalbių telefonu paaiškėjo, kad esam toj pačioj gatvėj tik skirtingose miestuose.

   Skaityti komentarus