°C
   2021 04 19 Pirmadienis

   Roger Federer: „Aš gyvenime turėjau tik vieną moterį. Tuo tarpu kiti žaidėjai…”

   Nuotrauka: Tennis nuotr.

   2019-11-14 08:00:00

   Roger Federer papasakojo, kokį vaidmenį suvaidino žmona Mirka jo teniso karjeroje. 2000-ųjų pradžioje Mirka buvo 76-oji pasaulyje. R. Federer sakė: „Jei kalbėčiau apie tenisą, tai, be abejo, turėčiau pakalbėti apie žmonos įtaką mano charakteriui, ji buvo didelė, galbūt ne tokia ryški žaidimui, bet man kaip profesionalui. Ji buvo profesionali tenisininkė dar prieš man tampant, ji buvo labiau patyrusi, kai aš prisijungiau, ji žinojo, koks tai yra sunkus darbas, aš tik mokiausi.

   Pirmaisiais metais ji privertė mane augti ir subręsti. Palaikymas, kurio sulaukiau iš jos, buvo neįtikėtinas, ji visada stengėsi man padėti, palengvino mano gyvenimą, nesirūpindama, ar laimėsiu ar pralaimėsiu, ji suteikė man didžiulį pasitikėjimą.

   Man kaip žaidėjui, visada gera turėti ją, nes kai kurie žaidėjai vienerius metus turi žmoną, o vėliau ją pakeičia kita. Viskas gali jus džiuginti, tačiau tai taip pat gali atitraukti jūsų dėmesį. Mano gyvenimas yra tobulas toks, koks yra. Aš visada mėgdavau turėti tą pačią merginą, tą pačią žmoną, būti atsakingam už šeimą ir saugoti juos nuo spaudos, ji nedavė nė vieno interviu 12-15 metų, todėl žmonės nežino visko, ką ji padarė, jį įnešė nepaprastai didelį indelį į mano tėvų, mano, Tonio bei mano vaikų gyvenimus. 

   Ji yra be galo darbšti. Ji yra nuostabi. Taigi tikiuosi, kad niekas nesikeis. Aš visada buvau už ją ir ji už mane. O jei ji pasakytų: Ar galime tiek nebeskubėti? Aš jai sakyčiau: Na, bet darykime tai lėtai, po truputį. Mūsų pokalbiai - turiningi ir ji yra patenkinta kelionėmis. Tačiau, be abejonės stengiamės sudaryti geriausius įmanomus grafikus vaikams. 

   Skaityti komentarus