°C
   2021 04 13 Antradienis

   A. Kirkutis: Sveikinu visus su artėjančiomis Šv. Velykomis

   Nuotrauka: A. Kirkučio Facebook nuotr.

   Autorius: A. Kirkučio Facebook įrašas
   2021-04-03 13:00:00

   Mieli FB bičiuliai, sveikinu visus su artėjančiomis Šv. VELYKOMIS. Nuo neatmenamų laikų, sekmadienis po pirmosios pavasario pilnaties buvo švenčiamas, kaip naujojo gyvybės ciklo pradžia. Šia proga, drauge su VYDŪNU, kviečiu Jus pamąstyti apie mūsų ateitį, apie tai, kas mūsų laukia šiame cikle?

   Gyvybė vystosi įvykių – grandžių loginės sekos principu. Tai reiškia, jeigu žinai, kas buvo praeityje, esi informuotas apie dabarties įvykius, tada gali pamatyti, kas mūsų laukia ateityje. Sąmoningas žmogus – gamtos apdovanotas galimybe suvoki šią įvykių grandinę. Sąmoningumas įgalina jį priimti sprendimus, kurie nulems jo ir kitų žmonių ateitį. Kas tai supranta, valdo pasaulį. 

   Mane labai sudomino JAV Mokslų akademijos nario Noam Chamsky aprašyti „10 gudrių triukų, kurių pagalba valdomi žmonės“. Informacija buvo pateikta „Vakarų ekspresas“ dienraštyje (http://ve.il/nauj...) ir prof. E.Vaitkaus FB paskyroje. Tiems, kas nori susivokti, kas vyksta šiuo metu pasaulinėje politikoje, patariu susirasti ir susipažinti su šia informacija. Svarbiausias triukas yra Nr. 10 – „PUIKUS ŽMOGIŠKOSIOS PRIGIMTIES IŠMANYMAS“. 

   Natūraliai mąstant, kyla klausimas – kam viso to, kas dabar vyksta mūsų artimoje ir tolimoje aplinkoje reikia? Stebint iš įvairių prieinamų informacijos šaltinių įvykių seką, susidaro vaizdas, kad kontroliuojančiai pasaulinius ekonominius išteklius žmonių grupuotei, tempas, su kuriuo auga žmonija ir jos intelektas, ima kelti rimtą grėsmę, nes tokios priešpriešos lygio, gamtoje ilgai būti negali. Sparčiai augančios IT technologijos jiems palieka vis mažiau laiko. Todėl, pačiame aukščiausiame lygyje priimtas sprendimas pradėti mažinti žmonių skaičių ir dirbtinai įvaldyti jų intelektą. 


   Dėl išaugusios ginklų griaunamosios galios šiam tikslui, panaudoti globalius karus tapo pavojinga patiems valdantiesiems. Todėl nutarta apsiriboti tik lokaliais kariniais konfliktais, dažniausia tose šalyse, kur didžiausias gimstamumas.

    XXI a. globalistų dėmesys nukrypo į efektyvesnes ir pigesnes biologines žmonijos skaičiaus mažinimo priemones. Sveikatos apsaugos sufokusavimas į lėtinių ligų simptomų slopinimą, nešalinant jų atsiradimo priežasčių, didina sergamumą ir gydymui reikalingas išlaidas. Tačiau, atrodo, kad ši populiacijos mažinimo priemonė globalistų netenkina, nes reikalauja daug laiko ir prailgina žmonių nedarbingo gyvenimo trukmę. Todėl nusitaikyta į ūmias infekcines ligas ir jų keliamą pasaulinę pandemiją. Tačiau, kaip matome ir to maža.

   Geriausias būdas sumažinti pasaulį apgyvendinusių žmonių skaičių be karų ir pandemijų vienos kartos bėgyje yra NUSLOPINTI BIOLOGINĘ JŲ REGENERACIJOS FUNKCIJĄ. Iš čia protu nesuvokiamas LGBT propagandos pliūpsnis, šeimos instituto, tautinio identiteto, konstitucijos ir valstybingumo pamatų griovimas. Ypač pavojingi yra įtarimai, kad vyksta bandymai, prisidengiant visuotino skiepijimo būtinybės dingstimi, ĮSITERPTI Į ŽMOGAUS GENOMO STRUKTŪRĄ, kuriant vakcinas DNR elementų pagalba. Kas gali dabar verčiamiems pasiskiepyti žmonėms atsakyti į klausimus: kaip tai gali paveikti mūsų sveikatą tolimesniame periode? Kaip tai atsilieps mūsų vaikų ir anūkų sveikatai ir jų reprodukciniam pajėgumui?

   Norėdamas parodyti pasaulio sąrangą ir evoliucinę raidą, VYDŪNAS panaudojo kiaušinio formą (žr. liustraciją). Šiame modelyje dabartinis mūsų gyvenamas laikotarpis pasiekė kritinį, žaliąjį minčių ir protavimo lygmenį. Juo baigiasi MATERIALIOJI ir prasideda DVASINĖ epocha, pasižyminti IŠMINTIMI ir MEILE. 

   Artėjančių šv. VELYKŲ proga linkiu visiems, kad šio lemtingo perėjimo metu, mums nepritrūktų nei vieno nei kito.

   Skaityti komentarus