°C
   2022 08 15 Pirmadienis

   Aidas Gedvilas: Istorinė diena Seime!

   Nuotrauka: alkas.lt nuotr.

   Autorius: Aidas Gedvilas
   2022-06-24 17:00:00

   PRITRŪKUSI ARGUMENTŲ,ŠIMONYTĖ PASKELBĖ MANE RUSIJOS PROPAGANDOS SKLEIDĖJU!

   Šiandien Seimo salėje eilinį kartą buvo pademonstruota seniai išbandyta taktika – jeigu nežinai ką atsakyti, kaltink oponentą propagandos skleidimu ir prorusiškumu. Šįryt salėje būtent tai ir įvyko. Kai pradedi užduoti tiesius klausimus apie tranzito į Kaliningradą draudimus ir aplinkybes, valdantiesiems belieka gintis per 30 metų išbandytomis klišėmis, o pateikti argumentų jie net ir nesugeba.


   Esu absoliučiai tikras, kad sprendžiant tokius rimtus klausimus, kurie gali turėti pasekmių visai mūsų valstybei ir žmonėms, sprendimus turėtų priiminėti ne keli žmonės, kurie jaučiasi visagaliais ir viską sprendžia savo siaurame rate, o bent jau visas Seimas!

   P.S. Kartais pagalvoju, kad Vyriausybės nariai kiekvieną ryta turėtų dėkoti likimui, kad gyvename šalia Rusijos, kam gi dar jie galėtų suversti atsakomybę už visas savo "kliurkas".

   P.P.S. Pasisakymas, už kurį valdantieji suskubo mane skųsti etikos komisijai. Suprantu, kad kai pradedi sakyti tiesą į akis (arba karalius nuogas), tai pradeda daug kam nepatikti...

   Skaityti komentarus