°C
   2024 04 25 Ketvirtadienis

   Aidas Gedvilas: Pamenate sakiau Jums, kad išsiaiškinsiu, kas yra daroma dėl narkotinių medžiagų paplitimo mokyklose?

   Nuotrauka: Minfo koliažas

   Autorius: Aidas Gedvilas, LR Seimo narys
   2023-07-28 11:00:00

   Pamenate sakiau Jums, kad išsiaiškinsiu, kas yra daroma dėl narkotinių medžiagų paplitimo mokyklose?

   O juk buvo rasta KOKAINO pėdsakų net 27-iose iš 28 uostamiesčio mokyklų.

   Nustačius tokio masto narkotinių medžiagų paplitimą, prašiau A. Bilotaitės, kaip atsakingo asmens, inicijuoti mokyklų nacionalinį patikrinimą, bei surengti susitikimą su Generaliniu policijos komisaru dėl konkretaus veiksmų plano sudarymo...

   Ir ką Jūs manote? Nepraėjo nei TRYS SU PUSE mėnesio ir gavau atsakymą iš VRM.
   Dar daugiau, per tą laiką buvo surengti "net" du posėdžiai tarp institucijų. Skubu su Jumis pasidalinti "genialiausiomis" atsakymo citatomis:

   "Aplinkos arba paviršių testavimas parodo narkotinių ar psichotropinių medžiagų pėdsakų aptikimą patalpose, aplinkoje, kurioje jis buvo atliktas. Tai ... tik parodo, kad negyvename sterilaus gyvenimo ir šių medžiagų mikrodalelės yra pasklidusios visur ant įvairių objektų paviršių, kuriuos liečiame pakeliui į mokyklą, darbą ir pan."

   Pasirodo problemos kaip ir “nėra”, nesvarbu, kad tikrasis kokainmedis iš kurio išgaunama ši narkotinė medžiaga yra paplitęs tik Pietų Amerikos šiaurės vakaruose (Kolumbijoje, Ekvadore, Peru, Bolivijoje, Venesueloje), tačiau yra lengvai aptinkamas ir Lietuvos mokyklose, nors mūsų gamtoje jo natūraliai nėra... 

   "...nėra visiškai tikslu teigti, kad esama Lietuvos narkotikų politika neveikia, nes nežinome, kokią narkotikų vartojimo situaciją stebėtume, jeigu apskritai nieko nebūtų daroma."
   Sunku ką ir bepridurti, tiesiog no comments...

   VRM rašto kopija:

   Skaityti komentarus

   live22 2023 28 07 10:00

   Hey there! This is my 1st comment here so I just wanted to give a quick shout out and tell you I really enjoy reading your blog posts. Can you recommend any other blogs/websites/forums that deal with the same topics? Thank you so much!

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai