°C
   2022 06 25 Šeštadienis

   Antanina Strumilienė: Lietuva pavojuje - Seime įvesta visuotinė mobilizacija

   Nuotrauka: Minfo koliažas

   Autorius: Antanina Strumilienė
   2022-06-20 21:00:00

   Rytoj bus svarstomas ypatingo valstybės saugumo klausimas, lemiantis tautos išlikimą - partnerystės įteisinimas. Antradienį Seime laukia neregėtas politinis mūšis.

   Suskrido ministrai iš pramoginių kelionių, atšauktos visos valdančiųjų komandiruotės, visi sergantys - pasveiko, nes reikia įrodyti Lietuvai, kad "mes esame valdžia"

   Buldozeris paruoštas, propagandos varikliai sukasi visu greičiu, kameros įjungtos, "chebrytė" už durų jau laukia, genderiniai organai veikia nepriekaištingai, jų "žarnynas" "savų" pasiūlymus be trikdžių "ryja ir virškina", dvaro patrankos paruoštos, Seimo "didvyrių" laukia LRT propagandistai, "skalikai" valdančiuosius prie durų ištikimai saugo.

   Seime mygtukai paruošti, belieka sulaukti paskutinio 72 - ojo belyčio ŽMOGOS, išgirsti komandą FAS, nuspausti mygtukus ir opozicija su visais mitinguotojais "gulės ant menčių".


   Lietuviškoje abėcėlėje trūksta žodžių, kad būtų galima aprašyti tokį "šaikos" cinizmą.

   Rytoj, kaip žiurkės iš pakampių, į Seimo salę sulėks visa "užingridinė" "šaika". Palaikymo laukiama ir iš Kubos mafijos.

   Svarbiausia - įstatymu įtvirtinti gėjų partnerystę ir "chuntos" diktatūrą.

   Nesvarbu, kad tauta tam nepritaria, nesvarbu, kad tam priešinasi vyskupai ir bažnyčia, DZIN, kad tai - pražūtinga ir kad nuo valdančiųjų beprotybių krūpčioja Lietuva, svarbu, kad spalvota mažuma pajustų kuo daugiau malonumų.

   Žmonės mitingo metu dar bandys priešintis, tam jie ir renkasi rytoj prie Seimo. Tauta dar bandys klausti: "Ar suvokiate, už ką balsuojate, vietiniai "talibai"? Kas jus augino ir mokė? Kaip po šios dienos balsavimo jūs miegosite, ką mylėsite, kaip auginsit vaikus, kaip žiūrėsit žmonėms į akis?"

   Bet juk valdantieji įsivaizduoja, kad jų galia didesnė už Dievo galybę. Jie įtikėję savo reikšmingumu, jie parsidavę, išsigimę ir pasiryžę keršyti kiekvienam, kas priešinsis.


   Jiems Dzin į viršų šokanti infliacija, karas Ukrainoje, jiems svarbiausia - partnerystės ir belyčių malonumai.

   Tokios "inovacijos"jiems svarbiausia.

   "Chebrytės" svajonės juk turi išsipildyti. Apsauga nuo mitinguotojų paruošta. Protestuojantiems prasčiokams galioja nepaprastoji padėtis. Jie bailūs, įgąsdinti, nes ne kartą jau buvo nubausti tūkstantinėmis baudomis. Už mitingo organizavimą mokytoja Astra buvo pasodinta į "psichūškę", už išsakytą nuomonę Šližytei iškelta
   byla, bažnyčiai kirsta finansiškai.

   Kiekvienas, kuris rytoj bandys priešintis valdžios sprendimams - turėtų būti "subaladotas."

   Nors demokratija neatšaukta, Lietuvoje jau negalioja žodžio laisvė. "Valstybė - tai mes. Ką norim, tą darom", - tokia frazė įbetonuota Šimonytės, Čmilytės ir Armonaitės galvelėse.

   Tai - "elitiniai nabagai", be intelekto, tik su perkaitusiom smegenėlėm.

   Jų beprotybės mutuoja ne mažiau nei virusas.

   Įmitę valdžios žiurkėnai rytoj į Seimo salę subėgs iš visų pakampių. Juos prilaikys tapinai, ramanauskai, užkalniai, maldeikienės. Jų tikslas - palaužti, užčiaupti, išvolioti išsigimusios žiniasklaidos pamazgose, pritaikyti teisinį režimą, priversti paklusti.

   Tą patį jie daro ne tik su tauta, bet ir su Prezidentu, su kunigais, su visais šeimos likimu susirūpinusiais žmonėmis.


   Ši gėdinga genderinė valdžia laikosi tik ant tarptautinių pinigų, ant konservatorių partijos "elito" verslų ir ant monopolinės žiniasklaidos.
   Juos palaiko plonytis "užingridinis" glamūro sluoksnelis. Ir apgauti tremtiniai, kurių parama silpna ir netikra, nes laikosi tik ant apgavysčių ir baimės.

   Kai paklausiau per televiziją kliedinčios Čmilytės, Armonaitės ir jų vyriausybės, supratau ir dar kartą įsitikinau, kad tai - nėra valdžia. Po antro jų ištarto sakinio tampa aišku, kad tai - atsitiktinių beraščių grupė, kuri bando įsiteikti savo "chebrytei" ir gražiai atrodyti prieš Europos lyčių lygybės korektiškumą bei EK.

   Valdantiesiems neįmanoma atleisti veidmainysčių, buldozeriu prastūminėjant partnerystes, nevalia atleisti manipuliacijų, brutalių žaidimų po kilimu, gėdingų susitarimų.

   Kad žmonės galėtų valdyti valstybę - noro maža. Valdantiesiems trūksta minimalaus loginio mąstymo, išsilavinimo, intelekto, aplinkos suvokimo, žmogiškumo pagrindų, kuriuos valdžios atstovai turėti PRIVALO.

   Tauta yra lyg švarus dieviškas veidas palyginus su valdančiaisiais, palyginus su genderistų "žymėmis", paliktomis po eitynių Kaune ar Madride.
   Valdžiai svarbiausia - ne tauta, o nesveikos visuomenės dalies partnerystės ir "praidai".

   Valdantiesiems DZIN, kad partnerystės įstatymui priešinasi 80 % Lietuvos žmonių.

   Ką tada jūs atstovaujate?

   Jūs - maniakų vyriausybė, žmones rūšiuojanti kaip šiukšles, įvedusi griežčiausius ribojimus pasaulyje, uždraudusi žmonėms viską, kas susiję su sveiku protu. Jūsų konspiracijos ir slėpynės po netikromis "tolerancijomis" jau seniai nusibodo.

   !-5-!

   Tai - ne Seimas ir ne Vyriausybė. Tai - melo tvirtovė, žmogiškumo griuvėsiai. Tai - gėdingų cinikų “šaika", ant plauko sukabinusi žmogaus teises.

   Jų režimo ranka paliečia vieną, po to - sekantį, bet ateis eilė kiekvienam.

   Jų partnerystės, žodžio laisvės ribojimai, mitingų draudimas yra neteisėtas, nes neatitinka įstatymų. Kaip neteisėta ir jų įvesta nepaprastoji padėtis.

   Jų įvesti ribojimai - neproporcingi, nes neatitinka Europos teisės aktų.

   Bet Europai kas. Jiems neįdomu, kas valdo Lietuvą, bile žalia šviesa degtų vaivorykštinėms "vertybėms."

   Kai Lietuvą valdo TOKIE "išminčiai" - karų, priešų nei pandemijų nereikia, po partnrystėmis pasilaidosime save patys.

   30 nepriklausomybės metų valdžią kritikuoti buvo GALIMA. Kai "prie lovio" prasibrovė "vienintelė teisinga" partija - ne tik kritika, bet ir kitokia nuomonė tapo NEGALIMA.

   Nors ta valdžia veikia prieš valstybę ir daro nusikalstamas veikas.

   Ar valdančiųjų elgesys atitinka kodeksus ir įstatymus, jeigu valdžios rūstybę užsitraukia mokytoja Astra, signatarė Šličytė, Šeimų Sąjūdis, Sveikatos teisės institutas, vyskupai, kurie kritikuoja valdžios sprendimus?

   !-6-!

   Kiek teko skaityti ir girdėti, sovietų laikais KGB veikė gerokai subtiliau ir labiau sofistikuotai.

   Siautėdama bažnyčiose Sėjonienė pažeidė konkordatą tarp Lietuvos respublikos ir Šventojo sosto.

   Ji pažeidė ir Konstituciją, kuri garantuoja, kad "privataus žmogaus gyvenimas yra neliečiamas", o " informacija apie asmens gyvenimą gali būti renkama tik motyvuotu teismo sprendimu. Ir ką? Ogi nieko.

   Konstitucija garantuoja žmogui teisę turėti savo įsitikinimus ir laisvai juos reikšti.

   Už kritiką persekioti DRAUDŽIAMA.

   Dabartinių valdančiųjų veiksmai pažeidžia žmonių teises, didina nepasitikėjimą valstybe, kenkia šalies aukščiausių institucijų prestižui, reputacijai ir autoritetui.

   Jau nekalbant apie tai, kad pikta žiūrėti, kai televizijos ekrane, prieš prastūminėjant parnerystę, Čmilytė ir kiti "užingridiniai" palaižūnai mykia, nesurezga doro sakinio, nervinasi, bet už partnerystę gula kryžium.

   Tokie dalykai galimi tik Lietuvoje.

   Rytoj - antradienis - Seime lemtinga diena. Valdančiųjų krikščionys suklupę pasimeldžia, atsigręžę į Čmilytę persižegnoja. Kad tik visi belyčiai susirinktų? Visos infliacijos, pandemijos ir karai - į šalį. Atvažiuoja valdančiųjų buldozeris. Traukitės. Visos jėgos sutelktos tam, kad būtų prastumta partnerystė.
   Žema. Gėdinga.

   Tautos akyse jie jau nei politikai, nei žmonės. Taip elgiasi barbarai, gangsteriai, gauja, šaika, chunta.

   Kad taip jie susimobilizuotų, sprendžiant neįgaliųjų ar skurstančiųjų problemas, bet tai jau būtų kosminės fantastikos sritis.

   !-7-!

   Dievas negali leisti tokio šėtono triumfo. Ir antradienį Aukščiausiasis tai įrodys. Nes tai - pražūtinga, barbariška, ciniška, brutalu.

   Patriarchas sakė: "Žemėje per daug žmonių". Jeigu taip ir būtų, tai per daug yra tik vienos rūšies žmonių - politikų. Nes ši veislė auga, dauginasi ir išsigimsta, nepriklausomai nuo uraganų ir pandemijų.

   Beviltiška ieškoti ryšio tarp jų sąžinės ir moralės. Beviltiška tikėtis, kad koks nors Gentvilas atsistos prieš Aukščiausiojo veidą, suklups prie Kristaus kojų, pasimels, pamedituos, pagalvos apie tarnystę tautai, apie nuolankumą, kančią ir pomirtinį gyvenimą ir susilaikys nuo rytdienos niekšybės. To niekada nebus.

   Tai, ką daro jie, nėra civilizacija, nėra tautos gerovė.

   !-8-!

   Savi okupantai niekada nesuvoks, ko reikia lietuvio meilei, Tėvynei ir sielai.

   Skaityti komentarus

   Artūras 2022 20 06 10:09

   Jie spalvinį įstatymą vistiek prašymus ar vėliau ar at anksčiau

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai