°C
   2021 10 24 Sekmadienis

   Aurimas Guoga: Brangsta dujos ir elektra. Tai sąskaita už beprotišką kalbėseną

   Nuotrauka: Minfo koliažas

   Autorius: Aurimo Guogos Facebook įrašas
   2021-10-11 15:00:00

   Prisiminkime G. Orwellą. Savo pasakėčioje "Gyvulių ūkis" jis pateikė keletą kalbos naujovių, kurias visiems primygtinai rekomendavo priimti. Jei norite taikos ir laimės, tai nuo šiol turėsite sakyti:

   *Visi gyvūnai lygūs, bet kai kurie gyvūnai lygesni už kitus;
   *Dvejamintė reiškia sugebėjimą tuo pačiu metu išsaugoti galvoje du prieštaringus įsitikinimus, sutinkant ir su vienu, ir su kitu.
   Karas yra taika. Laisvė yra vergystė. Nežinojimas yra jėga.


   Politkorektiškumas, kurį mums patyliukais diegia, tai ir yra:

   lytiniai iškrypėliai - tai šeima;
   imunitetą naikinantis preparatas - skiepas nuo ligos;
   leftistai - konservatoriai ir liberalai, neteisėtų migrantų praleidinėjimas per sieną - kova už žmogaus teises.
   Mums peršamos šizofreniškos sampratos ir žadama, kad toliau gražiai ir civilizuotai gyvensime tik jei jas priimsime. Visokie fliunceriai ir įtakų kotukai pasirūpina, kad likusieji prie senų sampratų pasijustų nejaukiai, o priėmusieji naująsias imtų šių žmonių nekęsti. FB sako, kad likusieji prie senų sampratų negali pas juos reikštis, nes per juos "bendruomenė nesijaučia saugiai".

   Net pati politinio korektiškumo sąvoka yra šizofreniška, nes koks gi korektiškumas leistis į beprotystę?

   Tie kas leidosi į kelionę į beprotystę tikisi užutėkio, tačiau patenka į siaubą. Jei tau atrodo, kad karas yra naujoji taika, jei lytiniai iškrypėliai tau atrodo padori šeima, ko čia stebėtis kad toks visiškai praranda gyvenimo kontrolę.

   D-vas Biblijoje išsamiai vardina kas laukia tų, kurie gyvens Jo tikrovėje ir tų kas nuo jos atsimes. Apie tai rašoma Pakartojimo knygos 28 skyriuje.

   Be kitų nelaimių už atsimetimą nuo Jo tikrovės D-vas siųs ekonomines nelaimes, žmones užklups beviltiškas skurdas ir neviltis. Tarp nelaimių paminėta ir nepakeliava, visų pirma dvasiškai, vergovė.

   Todėl naujienas apie energijos ir maisto brangimą siūlau priimti kaip švelnų įspėjimą kas laukia jei ir toliau leisimės niokoti sąvokas. Užtikrintai tapsime šizofrenikais, o koks gali būti klestėjimas pasirinkusiems nuprotėti?

   Iš viso to supratau, kad žodžiai, kaip ir nuosavybė, yra šventa. Pažeidžiame 2 priesaką - nukurk stabų, neturėk kitų dievų - jei imame jaukti žodžius. Žodžiai yra D-vo duota tikrivė, tad sukilimas prieš jų reikšmes yra sukilimas prieš D-vą.

   Jei griauname žodžius, atsiveria pragaro vartai ir mes smingame į prarają. Ir žinoma priešingai - saugūs liks tie, kurie į tai nesileis. Tokie bus apsupti D-vo globos ir jų atžvilgiu galioja klestėjimo pažadas.

   Skaityti komentarus