°C
   2021 06 14 Pirmadienis

   Aurimas Guoga: Gyventojas ir pilietis

   Nuotrauka: Minfo koliažas

   Autorius: Aurimo Guogos Facebook įrašas
   2021-05-08 09:00:00

   Paskambino vakar draugas ir mestelėjo netikėtą klausimą: kuo skiriasi žmogus, asmuo ir pilietis?

   Pradėjau kantriai aiškinti, kad ne visi žmonės yra asmenys - kai kurie žmonės yra nepilnamečiai, psichiškai neveiksnūs, pan.; visi asmenys šalyje yra gyventojai, tačiau ne visi gyventojai yra piliečiai. Piliečiai, pasakoju, turi daugiau teisių, iš kurių svarbiausios - rinkti ir būti išrinktiems. 


   Tačiau kai baigėme kalbėti susimąsčiau kad gal tas skambutis buvo ne šiaip sau. Tai, kad piliečiai turi daugiau teisių, yra vadovėlinė tiesa. Tačiau prie leftistų viskas yra priešingai.

   Pagalvokite: Amerikoje, kur gydymo paslaugos kainuoja kosmosą, leftistai svarsto nelegalams suteikinėti jas nemokamai. Krikščionybę uja, o musulmonus remia, ir taip toliau. 


   Nuo šiol gerokai daugiau teisių turi nepiliečiai ar šiaip visokie neaiškūs tipai, kurie nesudaro šalies branduolio.
   O normalūs piliečiai, šalies esmė, dabar yra antrarūšiai.

   PS Vakar kai kas mūsų Youtube kanalą susiradote, bet komentaruose nepaskelbėte. Tai kuris pirmas parašys kaip jis vadinasi?

   Skaityti komentarus

   Vitalijus Korsakas 2021 09 05 06:42

   GALI RINKTI KIEKVIENAS NEMOKAMAI, BET BŪTI IŠRINKTAM , LABAI DAUG KAINUOJA €€€€ RINKIMUS VALDŽIA SUGALVOJO ,TIK TAM , KAD ATSAKOMYBĘ UŽ NEPAKALTINAMA VALDŽIA UŽKRAUTI PILIEČIAMS- NA TIPO IŠSIRINKOTE KLOUNUS , PIDE RUS PATIS IR KALTI... -BET MES RINKĖJAI NEGALIME ATSEKTI UŽ KĄ NUKELIAVO MŪSŲ BALSAS - PAPIRKTI BALSŲ SKAIČIOTOJUS ŽENKLIAI PIGIAU , NEI PAPIRKTI VISUS RINKĖJUS

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai