°C
   2021 01 19 Antradienis

   Aurimas Guoga: Kaip gyventi nelaisvame pasaulyje (1)

   Nuotrauka: Aurimo Guogos asm. archyvo nuotr.

   Autorius: Aurimo Guogos Facebook įrašas
   2021-01-11 11:00:00

   Pamatysite, jau pirmadienį mūsų kuoktservator bus gerokai sunuožmėję. Tai dėl to, kad jie atstovauja ne šalį, o užsienio galinguosius.

   Tamsa tankės, o būti laisvam bus vis baugiau. Parengsiu jus šiam laikotarpiui. Pasidalinsiu, kol dar manęs neištrynė iš interneto, ką apie tai sako judaizmas.

   Prašau įsidėmėkite šiuos žodžius: kuoktservator mūsų šalį pavers tvartu. Gyventi oriai čia bus praktiškai neįmanoma. Todėl jei patrauksite jiems pavadžiui,
   nužmogėsite. Kai nužmogėsite, jus užgrauš vidinis balsas ir pradėsite girtas šliaužioti patvoriais. Kai augau, paskutiniais sovietmečo metais, pro langą, kuris buvo name greta miškelio, prisižiūrėjau daug tokių šliaužiojančių komunizmo statytojų. 


   Priešintis kur kas perspektyviau. Sudėkite viltis į V-špatį ir turėsite apsaugą, kurios leftistai neįveiks. Būsite išmėgintas, bet nebūsite palaužtas.

   Kadangi fizinis gyvenimas bus tvartas, turėsite mažiau priežasčių į jį kabintis. Jei D-vas atsiųs kančių, kartokite sau kad tai sielai išvalyti. Jei dėl įsitikinimų jus nugalabytų, irgi gerai - tokiems paruošta itin aukšta vieta Danguje!


   Žodžiu, kadangi išorinis pasaulis taps vis labiau nepatrauklus, sudėkite viltis į amžinąjį.

   Kaip sako Talmudas, geriau būti aukų, o ne budelių pusėje. Palaiminti kenčiantys dėl teisumo, jų Dangaus karalystė!

   Gyvenimą palaiko dvasingumas. Kuo labiau į jį įsikibsite, tuo daugiau gyvenimo turėsite. Kuoktservator bejėg tai pakeisti.

   Skaityti komentarus