°C
   2021 01 19 Antradienis

   Aurimas Guoga: Kodėl tikiu, kad iš Trampo pavogė pergalę?

   Nuotrauka: Minfo koliažas

   Autorius: Aurimo Guogos Facebook įrašas
   2021-01-11 18:00:00

   Trampo nekentėjai papylė daug emocijų koks Trampas beprotis dėl sąmokslo teorijos skleidimo, tačiau tarp viso to yra vienas argumentas kuris nusipelno dėmesio.

   Trampas davė šešiasdešimt du ieškinius ir beveik visus juos pralaimėjo. Nejau teisingumo sistema ir Amerikoje nieko neverta, kad taip nesiskaito?
   Visgi manau tai įmanoma.

   Janine Pirlo, buvusi teisėja, vėliau tapusi Fox News komentuotoja, sako kad Amerikoje jau seniai yra dviejų rūšių teisingumas: turtingiesiems bei vargšams.

   Neseniai skirtingas teisingumas atsirado ir kairiesiems bei dešiniesiems.

   Kad teisingumo sistema gali būti visiškai neobjektyvi matėme ir iš Venckienės bylos: Lietuvoje prokurorai buvo pasirengę ją sudrąskyti, o Amerikoje paliko tik kelis antraeilius kaltinimus.

   Toliau, kaip ir Venckienės atveju, po rinkimų viešumoje pasigirdo gausybė liudininkų, kurie po priesaika liudijo apie įvairiausius masinius klastojimus. Šiuos liudijimus jie pateikė ir valstijų senatuose, galėjome internetu stebėti tuos nagrinėjimus. 


   Taigi pati visuomenė gavo gausybę patvirtinimų, kad Baideno pergalė vogta. Vėliau, kai teismai ir politikai nekreipė į tai dėmesio, žmonės jau negalėjo patikėti kad jie sąžiningi.

   Galų gale, mes juk girdėjome, kad Zukerbergas asmeniškai investavo pusę milijardo kad rinkimai svyruojančiose valstijose praeitų sklandžiai. Kur nukeliavo šie pinigai?

   Ne vienas ir ne du Trampo liudytojai skundėsi, kad juos ir baugino, grąsino šeimoms. Demokratų šulai kartojo, kad po rinkimų Trampo rėmėjai bus paversti šiukšlėmis. Taip kad dar ir kaip įsivaizduoju, jog teismai galėjo būti visiškai neobjektyvūs.

   Skaityti komentarus

   Joris 2021 13 01 12:56

   Ieškinius trumpas pralaimėjo, nes nepateikė jokių įrodymų. Dėl to jo advokatai net išjuokti buvo per posėdžius. Jie iš anksto žinojo, kad nieko neturi ir pralaimės. Nereikia čia pasakų, kodėl tu tiki.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai