°C
   2020 06 02 Antradienis

   Aurimas Guoga: Kuo dabar užsiėmusi Europos Sąjunga?

   Nuotrauka: Pixabay nuotr. | Minfo koliažas

   Autorius: Aurimo Guogos Facebook įrašas
   2020-04-07 12:00:00

   Italai jau ne tik nuiminėja ES vėliavas, o net ir degina jas miestų gatvėse. Mes susitelkėme į savo valstybių atsaką prieš virusą ir visai pamiršome, kad tokiai viršvalstybinei problemai turėtų pavadovauti ir Europos komisija. O to nėra. Kuo tuomet dabar ši užsiėmusi?

   Briuselis šiomis dienomis susirūpinęs tuo, kad Vengrijos Viktoras Orbanas gavo iš parlamento per plačius įgaliojimus pandemijos laikotarpiui. ES vadovus neramina, kad tai gali būti žingsnis į diktatūrą.

   Paprastai Europos leftistų posūkiai nepalieka abejingo ir vieno Lietuvos politiko - Anūko. Šis po savo siūlymų įvesti Lietuvoje nepaprastą padėtį, pavesti su korona tvarkytis krašto apsaugos ministrui kiek aprimo, nes krizės laikotarpiu tokios demagogijos paprastai nepraeina, žmonės to nevirškina. Tačiau Anūkas atliepė į Europos leftistų susirūpinimą dėl V.Orbano ir ragino kuo greičiau išmesti Fidesz iš europinio Europos liaudies partijos aljanso.

   Jau dabar aišku, kad politinę darbotvarkę pasibaigus koronos krizei diktuos nacionalinės vyriausybės. Tai jos ėmėsi priemonių, o Europos Sąjunga paliko labiausiai nukentėjusias šalis likimo valiai. Kai po kiek laiko Briuselis auklės, kad šalys privalo būti solidarios nelegalių migrantų atžvilgiu, žmonių atsaką visai nesunku numatyti.

   Pasaulinėje žiniasklaidoje nemažai straipsnių, kad koronaviruso pandemija gali pribaigti ES. Ta proga priminsiu ką jau pora metų sakiau apie Europos Sąjunga. Ši idėja buvo ir lieka gera, tačiau europinį projektą uzurpavo leftistai. Visa, prie ko prisiliečia leftistai, pavirsta pelenais. Todėl nieko čia netikėto, kad jie sužlugdys ir Europos Sąjungą.

   Turėkite tai omenyje kai rinksime Lietuvos valdžią. Kadangi kuoktservatoriai yra tipinė leftistinė partija, tai atėję į valdžią jie būtinai sužlugdys ir Lietuvą. Dar ne per vėlu tai pakeisti, tačiau pats laikas surimtėti ir stoti kautis už šalies ateitį.

   Skaityti komentarus