°C
   2022 12 04 Sekmadienis

   Darius Trečiakauskas: Ar Lietuva teisinė valstybė?

   Nuotrauka: Minfo koliažas

   Autorius: Darius Trečiakauskas
   2022-11-22 19:00:00

   Narkotikai – psichoaktyviosios cheminės medžiagos, stimuliuojančios, slopinančios ar kitaip modifikuojančios centrinės nervų sistemos veikimą. Šios medžiagos gali sukelti priklausomybę, kuri vadinama narkomanija (Vikipedija).

   Net ir valdžios išlaikomas ruporas LRT, paskelbė, kad per penkis metus, narkotikų vartojimas Lietuvoje išaugo pusantro karto. O kadangi jų vartojimas, ypač jaunimo tarpe, auga geometrine progresija, tai pilnai įmanoma, kad dar po penkerių metų jų vartojimas išaugs jau penkis ar net ir visus dešimt kartų.

   Europoje kasmet nuo narkotikų perdozavimo miršta beveik 10000 žmonių. Tai tokio dydžio miestas kaip Jurbarkas ar Vilkaviškis.

   Dabar Lietuvoje, save įvardinę elito atstovais, kelia triukšmą, kad jų luomo atstovė Ž. Diawara, sulaikyta su narkotikais rankinėje ir pati apsinešusi. Koks siaubas, kokia neteisybė, kaip taip galima, vaikai liko be motinos, laikas leisti narkotikus vartoti laisvai, kur žmoniškumas ... šaukia I. Pakarklytė, M. Danielė, G. N. Rekašiūtė, D. Lupshitz ir kt. "progresyvieji" komunistukai. Liberalas Gediminas Jaunius savo sienoje rašo: "Živilės Diawara sulaikymas turėtų tapti aiškiu ir paskutiniu ženklu sutvarkyti narkotikų prevencijos politiką. Jei dekriminalizacija šiai daugumai neįveikiama - Laisvės partijai nėra ką veikti tokioje vyriausybėje."

   Bet kur buvo visi šitie "teisių gynėjai", kai iš šeimų buvo atiminėjami vaikai pagal anoniminius skundus ar dėl trūkstamo pusės kvadratinio metro ploto šeimos bute? Ar jie kaip ir naciai, gina ir saugo tik savus ir tik saviems leidžia viską?


   Juk dar nesenai visokie valinskai siūlė šaudyti kitokius nei jie, edukuotieji viešai iš TV eterio siūlė sudaryti nepakeliamas gyvenimo sąlygas savo pamatines konstitucines teises ginantiems žmonėms. Juk Stalino gėbistai ir Hitlerio ssininkai irgi galėjo nebaudžiami daryti nusikaltimus.

   Ar Lietuva teisinė valstybė? Ar Lietuvoje visi lygūs prieš įstatymą? Ar atsakomybė vienodai taikoma tiek valdančiosios klikos atstovui, tiek ir paprastam mirtingajam?


   "Zombiai atrieda, atidunda" kažkada dainavo A. Kaušpėdas. Šiandien su liberalkomunistų, apsisiautusių konservatorių skraiste, agenda, su jų stumiamais narkotikų legalizavimu, kelių vyrų, moterų ar bet kurių kitų 72 lyčių partneryste kaip šeima, su nesibaigiančia nepeparsatąja padėtimi, su neribota infliacija ir totaliu nepasitikėjimu šita valdžia, apsinešę zombiai greitai stovės prie mūsų namų durų ir reikalaus savo dozės.

   2021-11-11 Seime tik kelių balsų skirtumu nebuvo pritarta narkotikų dekriminalizavimui. "Gerąsias" pataisas teikė "konservatoriai" G. Landsbergis ir K. Starkevičius bei "laisva" M. Danielė.


   Skaityti komentarus