°C
   2020 07 05 Sekmadienis

   Deimantės istorija. Iš arčiau

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   Autorius: Sąjunga „Vardan Šeimos“
   2019-07-10 19:00:00

   Viktorija Ivaniušina (Sąjungos Vardan šeimos narė):

   Deimantės istorija suskaldė visuomenę. Devyniolikametė Deimantė netrukus gimdys trečią vaiką. Vieni ją smerkia, kitiems ši istorija sukėlė daugybę klausimų, dar kitiems klausimų sukėlė Deimantei pagalbą teikiančios organizacijos Vardan šeimos veikla. Galiausiai atsirado ir labai geros širdies žmonių, kurie, nekeldami papildomų klausimų, tiesiog kreipėsi į sąjungą Vardan šeimos, siūlydami pagalbą Deimantei. Šiame straipsnyje paaiškinsime, kodėl negalime atsakyti į kai kuriuos visuomenės keliamus klausimus, susijusius su Deimantės biografija, taip pat aprašysime, ką sąjunga nuveikė dėl Deimantės per pastarąsias kelias savaites bei išreikšime nuoširdžią padėką visiems neabejingiems, atskubėjusiems į pagalbą. Na, o smerkiantiems tiesiog linkime neatsidurti tokioje situacijoje, kai jums ar jūsų artimiesiems bus reikalingas visuomenės supratimas, atjauta ir pagalba.

   Dažniausiai užduodami klausimai:

   Kodėl Deimantės vaikų tėvas šioje istorijoje yra kažkur nuošalyje? Nesiplėsime su atsakymu į šį klausimą, nes gerbiame Deimantės teisę į privatumą, tačiau galime patikinti, kad jeigu Deimantės vaikų tėvas atsakingai rūpintųsi savo šeima, šios istorijos net nebūtų. Šiuo metu Deimantė pradeda savo gyvenimą kaip vieniša mama.

   Kodėl Deimantė pati nedaro remonto savo bute? Deimantė šiuo metu laukiasi trečio vaikelio, taip pat augina vos metukų sulaukusią mergaitę. Bute yra stipriai išsikerojęs pelėsis ir besilaukiančiai moteriai tikrai nėra rekomenduojama pačiai jį naikinti.

   Kodėl Deimantė neatsisakė blogos būklės būsto? Kodėl ji neliko gyventi tame būste, kuriame gyvena šiuo metu? Deimantė siekia susigrąžinti savo vyriausiąją dukrytę, bet dabartinis būstas yra per mažas, kad jai galėtų atiduoti auginti vaiką. Be to, dėl tam tikrų priežasčių ji turi kuo skubiau išsikelti iš to būsto.

   Nuveikti darbai:

   • suorganizavome teisinę pagalbą atsiimant vyriausiąją dukrelę;
   • suorganizavome Deimantei būsto remontą (medžiagas, darbo jėgą), baldus. Jau praeitą šeštadienį, liepos 6 d., keli Vardan šeimos nariai labai prasmingai šventė valstybinę šventę – valė Deimantės būsimą būstą nuo pelėsių;
   • suorganizavome Deimantei medžiagas jos darbeliams, kuriuos ji vėliau pardavinės, kad užsidirbti pragyvenimui.
   • nuolat bendraujame su ja, palaikome ją morališkai.
   • padedame išspręsti visus iškilusius klausimus, darome viską, kad Deimantė galėtų pati auginti savo visus 3 vaikus, kad jai būtų grąžinta vyriausioji dukrelė, kad nebūtų atimti kiti vaikai. 

   Padėka

   Deimantės buto remontui piniginės paramos nesulaukėme, bet gavome statybinių medžiagų ir namų apyvokos daiktų, baldų paramą. Labai dėkojame sąjungos Vardan šeimos nariams ir visiems geros valios žmonėms, prisidėjusiems prie Deimantės ateities gerinimo.

   Pabaigai

   Deimantės istorija suvienijo didelę dalį sąjungos Vardan šeimos narių. Labai džiaugiamės galėdami suvienyti savo jėgas kilniems darbams. Deimantė yra labai nuoširdi ir geraširdė mergina, jaučiame pareigą nors truputėlį praskaidrinti jos sunkų gyvenimą. Tikime, kad viskas bus gerai, kad Deimantė pakils virš ją užgriuvusių negandų ir susikurs patį laimingiausią gyvenimą sau ir savo vaikams. Nebūkime abejingi artimo skausmui, neskubėkime teisti ir “nurašyti” kitų žmonių. Būkime ta valstybe, kuri padeda šeimoms nesugriūti, kuri daro viską, kad vaikai galėtų augti su biologiniais tėvais.

   Skaityti komentarus