°C
   2024 02 24 Šeštadienis

   Jolanta Blažytė: Filantropas ar parazitas?

   Nuotrauka: CNBC nuotr. | Minfo koliažas

   Autorius: Jolantos Blažytės Facebook įrašas
   2021-04-28 17:00:00

   Didysis pasaulio daktaras Bilas Geitsas ir toliau vynioja apie savo didįjį pirštą tiek šalių vyriausybes, tiek mokesčių mokėtojus.

   Kai Indija paprašė Bilo pasidalinti vakcinų gamybos technologija tam, kad galėtų tas vakcinas gaminti savo šalies farmacijos įmonėse, Bilas šiai valstybei kaip tik ir parodė tą savo didįjį pirštą. Ir pasakė: ne, nesidalinsiu. Indija šiuo metu kenčia nuo didėjančio COVID susirgimų skaičiaus ir nori greičiau vakcinuoti šalies gyventojus. Bet „filantropas“ Bilas, kuris visam pasauliui rėkia, kad reikia kuo greičiau vakcinuoti viso pasaulio populiaciją tam, kad virusas neturėtų galimybės mutuoti, visiškai nenori su ta vakcinacija skubėti ten, kur jis neuždirbs pinigų. Suprantama atskleisi kitiems gamintojams vakcinų gamybos receptą – ateities pelnai gerokai sumažės. Bet tai dar ne viskas. 

   Pats Bilas į vakcinų kūrimo technologiją investavo tik 100 000 milijonų eur, tuo tarpu pasaulio šalių vyriausybės – milijardus. Vien ES, kiek atsimenu, apie 7 milijardus. Tačiau vakcinų technologiją „gerieji“ valstybių vadovai mielaširdingai padovanojo daktarui Bilui ir šiuo metu patys visiškai neturi galimybės spręsti, kas gali ta technologija naudotis, kas ne. Jau esu rašiusi anksčiau, kad Pfizer kompanija šiuo metu trina rankas ir skaičiuoja būsimus pelnus, kurie bus gaunami padidinus COVID vakcinų kainas. Tų vakcinų, į kurių gamybą investavo visi pasaulio mokesčių mokėtojai. O man šioje istorijoje PSO (kurią de facto valdo Bilas) cypimas apie tai, kad reikia kuo greičiau suvakcinuoti visus žmones tam, kad virusas neturėtų galimybės mutuoti, atrodo tik kaip dar viena pigi manipuliacija. Jeigu kova vyktų vardan viruso mutacijų užkardymo – tada būtų nesvarbu kokioje šalyje ir pas kokius farmacijos kompanijų akcininkus būtų gaminamos vakcinos. Juk tikslas – tas vakcinas pagaminti kuo greičiau.

   Bet akivaizdu, kad tikrasis PSO tikslas – padėti Bilui uždirbti kuo daugiau pinigų. Ir susikrauti į kišenę papildomus milijardus iš tos investicijos, kuriai pinigus susimetė viso pasaulio mokesčių mokėtojai. Ir Lietuvos provakserių raginimai kuo greičiau visiems skiepytis tam, kad virusas nemutuotų, atrodo taip pat, švelniai tariant, juokingai. Kaip ši idėja gali pasiteisinti, jeigu nei Indija, nei trečio pasaulio šalys tų vakcinų beveik neturi, o virusas per šalių siena keliauja be jokios pasų kontrolės?   Gera žinia yra ta, kad šioje istorijoje atsiskleidė tikrasis „filantropo“ Bilo Geitso veidelis. Ir, tiesą sakant, pasaulio šalių vyriausybių infantilumas ar net kvailumas. Juk, atrodytų, tik visiškas kvailys gali nusipirkti turtą (šiuo atveju vakcinų gamybos technologiją) ir atsisakyti nuosavybės teisių į tą turtą. Tuo tarpu daktaras Bilas, iš savo „labdaros“ fondo papirkinėdamas žiniasklaidą, toliau formuoja „gerojo filantropo“ įvaizdį, besinaudodamas mokesčių mokėtojų pinigais kraunasi milijardus ir šluostosi kojas į visą pasaulį. O gal pasaulis to vertas? Juk sakoma: durną glušą ir bažnyčioje muša.   Ir jei kas manęs paklaustų, kas yra Bilas Geitsas, nedvejodama atsakyčiau: jis yra tikrų tikriausiai PARAZITAS, nupirktos žiniasklaidos dėka sugebėję įtikinti visą pasaulį, kad yra filantropas.

   Skaityti komentarus

   Henrikas 2021 28 04 08:20

   Jei pasaulis sužinotu "vakcinos" receptą, tai pamatytu, kad tai yra nuodai.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   romas 2021 29 04 08:53

   sąžiningižmones milijardu nesusikrauna tokie kaip jis parazitai visada pelnosi is kitu nelaimes

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Oboze 2021 29 04 10:01

   Už autorės skleidžiamas melagienas ir Bilo Geitso žeminima, ją reikėtų paduoti į teismą.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Aurimas 2021 29 04 10:12

   O kur yra įrodymai arba vaizdo įraįai pagrindžiantys jūsų parašytą straipsnį?

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Irena 2021 29 04 12:12

   O kur pačios Jolantos Blažytės-Uspaskich filantropiškumas? Juk šita šeimynėlė taip pat ne varguoliai ir neaišku iš ko taip pralobo. Galėtų prisidėti prie vakcinų pirkimo bent Lietuvai, o neapkalbėti kitus.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Linas PILIPAVICIUS 2021 29 04 03:00

   Kokie jūs beraščiai, kiek prisimenu? Ar taip žurnalistas gali rašyt? Kur faktai ponas, dabar skiedi ir taškais. Kiek yra 100 000 milijonų*, gal prieš rašydami, skaitykit ką rašot. Nes dabar dergiat ant žmogaus, bet net straipsnio normaliai neparašot. Apgailėtini!

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Nijolė 2021 29 04 04:20

   B.Geitsas ne žmogus,bet totalus žudikas. Gaila,kad ir čia,Lietuvoj randasi jo garbintojų.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Ilona Misiuniene 2021 29 04 07:45

   Lietuva pilna naiviu neapsiskaiciusiu zmoniu. Grynas rojus Sorosui ar B.Geitsui.Kaip avys taikiai zengia i vakcinu skerdykla.Gal be reikalo bandom jas sustabdyt? - tik sulaukiam nepasitikejimo ir paniekos.Aciu, kad stengiates.Pagarba Jums.Avys zygiuos pagal savo programa.Bet bent bus ispetos.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Zigmantas CKB 2021 03 05 09:19

   ...Ačiū Jolantai Blažytei už sveiko proto kritišką straipsnį. Pasaulyje tikrų filantropų nelabai žinau. Kaip antai, "filantras" Sorošas irgi patrupina truputėlį pinigėlių geriems dalykams - studentų stipendijoms ar kokiam pavieniui projektukui, o tuo tarpu prastumia valstybėms narkotikų programas ir LGBT ideologiją. Netikėkime aklai pasakomis, kurias porina pagrindinė (mainstreemin'ė) žiniasklaida - ji dabar yra visa amorali ir nupirkta.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai