°C
   2020 10 21 Trečiadienis

   Jolanta Blažytė: Kaip nors pralįsti

   Nuotrauka: Minfo koliažas

   Autorius: Jolantos Blažytės Facebook įrašas
   2020-10-13 19:00:00

   Manęs žmonės dažnokai paklausia, kas mane sieja su viena ar kita politine partija. Tikslaus atsakymo nežinau, bet būna dienų kai mane su politinėmis partijomis sieja bendras tikslas. Tas tikslas taip ir vadinasi „kaip nors pralįsti“. Šiuo metu daugybė politikų visaip kaip tik įmanydami stengiasi pralįsti į Seimą. Dalis jų jau sėkmingai pralindo, kita dalis – dar tik lįs. O štai aš visai neseniai taip pat labai stengiausi kaip nors pralįsti. Tik ne į Seimą, o tiesiog pro vieną labai siaurą plyšį, pro kurį nedaug kas tepralįstų.

   Man pasisekė. Nors ir nebuvau protinga (protingi žmonės vaikščioja plačiais keliais, o ne landžioja pro plyšius), bet buvau atkakli. Be to žinojau, ką reikia įtraukti, ką patempti, ką pakreipti, ką pasukti. Todėl pro labai siaurą plyšį palindau.

   Ir galvoju, kad šį kartą į Seimą taip pat pralindo (ir dar pralįs) ne tik tie, kurie buvo protingi. Bet ir tie, kurie buvo tiesiog atkaklūs. Taip pat tie, kurie žinojo, ką lemiamu momentu reikia pakreipti, patempti ir pasukti. Ir, žinoma tie, kurie jau turėjo kelių dešimčių lindimo į Seimą patirtis. Ir mūsų pilietinė pareiga sulig rinkiminio biuletenio įmetimu į urną dar nesibaigė. Laukia ilgas ir sunkus darbas – išsireikalauti, kad visi „pralindę“ taptų atsakingai dirbančiais. Ir negalvotų, kad pralindimas į Seimą niekuo nesiskiria nuo pralindimo pro plyšį.

   Būkime aktyvūs ir akyli !! Kiekvieną dieną, kiekvieną akimirką....


   Skaityti komentarus