°C
   2020 09 26 Šeštadienis

   Jurga Lago: Nežinau, ar jums tai atrodo priimtina

   Nuotrauka: BNS I Minfo koliažas

   Autorius: Jurgos Lago Facebook įrašas
   2020-03-25 15:00:00

   Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas sumanė kurti savo taisykles: susitarė, kad antradienį keltais grįžę į Lietuvą dar apsieis be priverstinės izoliacijos. Ir tai vyksta visos šalies karantino metu, kai diioji dalis nustatytų COVID-19 atvejų yra įvežtiniai!

   Dizainerė Jurga Lago savo feisbuko paskyroje komentuoja tokį Klaipėdos mero elgesį:

   „Ar gavę savo vadovo įsakymą, privačioje įmonėje drįstume nepaklusti? Nebent pasiūlytume geresnį sprendimą, įrodytume, kad jis veiks dar geriau.

   Juk kiekvienas padorus žmogus būtų šią situaciją išsprendęs - kaip gali NEPAKLUSTI ir nesugebėti organizuoti karantino, kai žmonės šiandien grįžta iš užsienio ir yra žinoma, kad liga užkrečiama dvi savaites iki pirmųjų simptomų? Kai esi už tai atsakingas? Realiai tai vienintelis svarbus darbas, ko iš Klaipėdos buvo tikimasi.

   Klaipėda tuščia, it Aliaskos stepės verslo prasme - ten klesti tik keli Grigeo mero kišenėje. Realiai tai yra pati korumpuočiausia LT savivaldybė, ko gero ir krizės situacijoje viskas lyg ant delno... Ir viešbučiai Klaipėdoje tušti, todėl turėta daugybę galimybių pasirinkimui - galėjo tapti pavyzdžiu visai Lt, o dabar visi atvykę žmonės pasklis po šalį, situacija jau įtempta ne tik Lietuvoje, bet ir ten, iš kur žmonės atvyksta...

   Tokiame mieste karantiną galėjo organizuoti taip, kad žmonės namo nenorėtų grįžti! Juk čia merams pavestas darbas, o ne grįžusiųjų kaimynams - prižiūrėti „pavojingą žmogų”. Ir nėra ko zyzti, kad „sugrūda po septynis į vieną kambarį”, nes protingas meras galėjo puikiausiai viską suorganizuoti taip, kad visi būtų patenkinti. NENORIMA kokybiškai dirbti. Klausimas tik vienas - kodėl.

   Grubliauskas tiesiog yra pavyzdys, kaip tingima, išsisukinėjama, kniaukiama. Argi šitaip turi elgtis puikaus uostamiesčio galva?

   P.S. Pati turiu butą Vilniuje. Bet tvarka yra tvarka. Pasakyta - atvykus į LT reikės važiuoti į viešbutį - nevažiuoju į Lietuvą ir lieku Ispanijoj. Kas neaišku? Ispanijos židinys yra itin išplitęs, juk ir namo kampui aišku. Ir nėra ko zyzti ir kniaukti karantino ar karo sąlygomis - buvo laiko grįžti. Yra laikas komfortui. Yra laikas išgyvenimui. Ai, o merams yra metas DARBUI ir meilei savo žmonėms - apgyvendink visus, kaip savo žmoną!“

   Skaityti komentarus

   Romualdas 2020 25 03 03:16

   teisingai.....bet tokiu liurbiu meru sociai LT.Svarbu priklauso "tai" partijai.Kompetencija nei prie ko....

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Zenka 2020 25 03 05:06

   Grubliauskas prezidento rinkimu nakti demonstratyviai vaiksciojo su Nauseda ir jo zmona uz parankiu. Tai dabar jam prie tokio bestuburio prezidento, bet bunant jo draugeliu viskas galima. Supuvusi sistema.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Nerijus Rusenas 2020 26 03 12:28

   Geras straipsnis!

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Vytautas 2020 26 03 07:56

   Šaunuolė Jurga.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   jurgis 2020 26 03 09:21

   Sutinku su jūsų pastebėjimu ,kad Klaipėdos meras ir jo valdoma savivaldybė yra pati korumpuočiausi visoje Lietuvoje ,čia jau gal 10 metų priklauso liberalams šis miestas ir daro ką nori savo nuožiūra ,norim teršiam ,norim festivalius rengiam už mokesčių mokėtujų pinigus , norim kornovirusą platinam liberalam ir koncervatoriams viskas galima

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Donatas 2020 26 03 10:28

   Straipsnis objektyviai atskleidžia mūsų valdininku nenorą dirbti, o tik kritikuoti kitus. Kritika - gerai veikia, kai pateikima kūrybiškai ir dalykiškai. Neretai sunku skaityti tokias pastabas ir komentarus persunktus politiniu saliskumu, pataikavimu, kitu juodinimu, nesinori net veltis į diskusijas, kai pamatai tas standartines, visuose laikraščiuose nuvalkiotas, frazes. Dabar mūsų visu mintys turi būti tik mobilizuojancios ir telkiancios bendriems Tautos tikslams.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Dainora 2020 27 03 08:59

   Nesuprantu, kodėl jie viską daro atbulai. Laikas viską sudėlios į vietas, žmonių sveikatos sąskaita.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Vytautas 2020 27 03 10:59

   Jeigu dar prisiminti ilgametę mūsų gamtos vandenų teršimo situaciją, manau šitas meras negali vadovauti miestui, tokių negalima prileisti spręsti žmonių likimų.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai