°C
   2021 05 09 Sekmadienis

   K. Valentinavičius: Klausimas visiem tiem, kurie neverti nei minutės mano gyvenimo

   Nuotrauka: K.Valentinavičiaus asm. nuotr.

   Autorius: K.Valentinavičiaus Facebook įrašas
   2021-04-17 15:00:00

   Klausimas visiem tiem, kurie neverti nei minutės mano gyvenimo. 

   Dėl ko aš kovoju ? Dėl ko aš aukojuos ? Dėl ko aš prarandu valandų valandas ir savo sveikatą bemiegėm naktim mėgindamas organizuotis, telktis, padėti kitiems ? (- neturiu omenyje vien šeimų gynimo maršo)

   Dėl ko ta kova? Jei mano mama nueina ir pasiskiepija, kai dėl Jos aš buvau ramus, kad Ji to nedarys. Šiandien sužinau, kad COV19 skiepą jau pasidarė ir sėdi su užklijuotu pleistru ant peties. Mamos laikas jau suskaičiuotas.

   - Dėl ko kovojame ir dėl ko aukojamės ? - Jei prarandame tuos, kurie mus išmokė mylėti !?

   Jūs skaitote, kad tie kovotojai kvaili, kurie domisi ir nagrinėja situacija blaiviu protu - blaivina visuomenę, o ne baimės privarytomis smegenimis kalatojasi kiekvieną dieną prie savo zombiadėžių ekranų, neskirdami laiko informacijai priimti iš kitų šaltinių, kuri specialiai blokuojama masinės sklaidos priemonių. Ar nepradėjo kai kurie nuomonės formuotojai atsargiai švelnint plokštelę vengiant atsakomybės, nes jau padarė darbą - apmelavo ir įtikino pakankamą dalį lūžiui - masėms apsispręsti skiepytis? Jūs tikite tais, paskutiniais nužmogėjusiais išgamomis, "influenceriais" - įtikinėtojais, kurie už pinigus parduotų net tik motinas ir tėvus, bet greičiausiai ir savo vaikus.

   - Šiandien man saulė užgeso, nejau laiką švaistau ne ten. Mano kova ne dėl Jūsų pavienių gyvenimo laimės. - Jūs pamiršote žodį Tauta, Jūs pamiršote žodį "Mes" ir kas yra toje Tautoje laisvė rinktis gaunant tai, kas yra brangiausia ir neparduodama.

   Aš gaištu ir paskiriu laiką kitiems, gelbėjant beviltiškus, tuo tarpu kai nepasirūpinu savo mama ir detaliai neišaiškinu suplanuoto "maro" schemos. - Taip gyvenimo prasmė praranda prasmę.

   DĖL KO MES KOVOJAME, JEI NEAPSAUGOJAME NET ARTIMIAUSIŲ !?


   Palyginkite žmogų, kuris skyrė klausimui savo gyvenimą nematuodamas laiko su tuo žmogumi, kuris įtikėjęs pasitikinčių savimi K-G-B-istų ir STRIBŲ melu, įtikinėjimais tiesiai iš ekranų - kuris iš šių dviejų žmonių žino tiesą ? - Atsakymas - tas pats, kaip apkvailintoje demokratinėje šalyje balsuoti gali kiekvienas: ar politika besidomintis metus, ar du, ar išvis nesidomintis, ar asmuo tik tuo gyvenantis - Tautos troškimu - laisvai rinktis gyvenimo laimę.

   Skaityti komentarus

   Antanas Motekaitis 2021 17 04 03:08

   Ir man tas pats atsitiko. Likau vienas „protingas”, o kti pasidavė avinų bandai. Bet laikykimės. Gal tai mes Lietuvos ateitis. Stiprybės ir ištvermės jums.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Saulius Kob 2021 17 04 04:12

   Kaip ne keista, mano situacija lygiai tokia pati!...

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Ausra Cickeviciene 2021 17 04 07:14

   Mano situacija tokia pati.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Rolandas Ablonskis 2021 18 04 02:31

   Aš prieš 12 metų tai patyriau kovodamas 10 metų dėl mamos gyvybės su visom LT institucijom, visi žinojo ir nei vienas nei piršto nepajudino manydami kad jų tai nepalies, akivaizdu,kad žmonės nesupranta su kuo turi reikalų ir jei leis tam išsigimiui tęstis ir pasiduos išgamų įtakai,bus tiesiog išžudyti ir ištručyti įvairiausiom priemonėm dėl savanaudiškų paskatų ,pasisavinant viską kas yra šventa ir neliečiama...

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Rasa Virvičienė 2021 18 04 07:41

   Aš dar laikausi prieš tą eutanaziją, juk kitaip nepavadinsi savaniriško skiepijimosi, bet jei atleis iš darbo, kaip per radiją girdėjau, kas neturi skiepo, tai bus labanaktis.....

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Saulius 2021 18 04 08:45

   Stipru...

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Lukas Lapuchinas 2021 18 04 01:22

   Graudu ir Baisu,kas vyksta!Bet Dziugina,kad Musu daugeja!

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Rita 2021 18 04 08:25

   Nesiruosiu skiepitis , mama 86m ir ta protingesne ,nesiskiepija ,o dukrai nesugebu irodit , labai liudna ,o pas mane 2 anukes ,man liudna

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Raimonda Sepute 2021 18 04 11:13

   Pagarba! ir, patikekite: Jus nesate vienisas ir vienintelis su tokiom pat mintimis ir jausmais. Msus labai daug, tik mes esame issisklaide, supriesinti pagal gyvenama vieta (emigrantas- gyvenantis Lietuvoje), supriesinti pagal tautybe (rusas-priesas,zydas-priesas) lenkas-priesas,ukrainietis-....Taciau facebook yra "vietu", kur tokie- kaip mes- zmones, vykdo sventa veikla: stengiasi mus suvienyti, atverti akis vis dar miegantiems,..Stengiasi parodyti, kad visi mes-nepriklausomai nuo tautybes- esame Lietuvos vaikai ir visiems mums rupi Lietuva. Ir ne tik: Lietuva tik atspindys to, kas vyksta pasaulyje, tik globalistiniu fasistu bandymu poligonas,..."Tautos Komitetas" ir "Комитет "Titov ir Teisingumas". prisijunkite prie siu grupiu: ir daugybe informacijos gausite, ir kazka nuveikti galesite.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai