°C
   2020 02 23 Sekmadienis

   Kristupas Krivickas: Šių dienų politikoje labiausiai trūksta tikrojo žmogiškumo

   Nuotrauka: Asmeninis archyvas

   Autorius: Kristupo Krivicko Facebook įrašas
   2019-09-06 09:00:00

   Kristupas Krivickas dėkoja Seimo rinkimuose jį palaikantiems žmonėms:

   Sakau dideliausią AČIŪ visiems, kurie jau atidavėte savo balsą už mane ir visiems, kurie tai padarysite jau šį sekmadienį, rugsėjo 8 dieną, Seimo nario rinkimuose Gargždų apygardoje!

   AČIŪ! Jūs pasirinkote teisingai! Tikrieji šių rinkimų laimėtojai būsite Jūs! Nes būtent Jūsų pasirinkimas nulems, kad Gargždų ir Klaipėdos rajono gyventojų balsas pagaliau bus matomas ir girdimas visoje Lietuvoje! Tarpusavyje visokiausiais painiais ryšiais susiję vietos politikai nebegalės tyliai ramiai išnaudoti savo postų asmeninei gerovei ir "šiltoms kėdėms" dalintis!    Jūsų pasirinkimas lems pokyčius ne tik nacionalinėje politikoje, bet ir vietos savivaldoje! Nes man tapus Jūsų atstovu, į viešumą iškelsiu visus nešvarius vietos politikų bandymus išnaudoti valdžią ir rajono biudžeto pinigus tratinti savo asmeniniams tikslams! O Seime pagaliau turėsite atstovą, kuris atstovaus ne politinių partijų, o Jūsų - vietos gyventojų interesus!

   Už palaikymą ir paramą sakau AČIŪ savo šeimai! Jūs mano stiprybės šaltinis!

   Savo gyvenimu kasdien įrodau, kad tikros tradicinės lietuviškos vertybės: tikėjimas, šeima, patriotiškumas, padorumas, pagarba, žmogiškumas man yra ne tušti žodžiai, o prasmingo gyvenimo pamatas.    Pirmiausiai aš esu tėvas, vyras, žmogus, o tik po to politikas, žurnalistas, visuomeninio intereso gynėjas. Tikro žmogiškumo šių dienų politikoje labiausiai ir trūksta. Politika daugeliui tapo verslu, postais, įtaka. Todėl vos išrinkti politikai taip greitai atitrūksta nuo tautos, nusisuka nuo eilinių žmonių.

   Rugsėjo 8 dieną Jūs turite galimybę savo atstovu išrinkti mane - pirmiausiai padorų patikimą žmogų, kurį gerai pažįstate iš daugelio metų darbo televizijoje, žinote mano ginamas ir atstovaujamas vertybes.   Džiaugiuosi ir dėkoju, kad renkatės Jums tinkamą ŽMOGŲ, o ne valdžiai patogų politinį biurokratą ar partinę biurokratę. Man bus didelė garbė ir didelis įpareigojimas tapti Jūsų atstovu Seime! Ačiū Jums už pasitikėjimą!

   Pagarbiai K.Krivickas

   (Tai politinė reklama. Už jos turinį atsako pats kandidatas. Parengta ir platinama paties kandidato neatlygintinai)

   Skaityti komentarus

   Magdaliete 2019 06 09 10:43

   Sveiki. Musu daugelis jau taip ir apsiprende, kad patikesime Jumis ir suteiksime mandata tarnauti musu rajono interesams. Aciu.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai