°C
   2020 06 06 Šeštadienis

   M. G. Maksimalietis apie naujausią narkolobistų NLP triuką

   Nuotrauka: Asmeninis archyvas

   Autorius: Marius Gabrilavičius
   2019-11-30 19:00:00

   Internetinėje erdvėje socialiniuose tinkluose pastebėjau įvairiu formatu platinamą tokio tipo informaciją, kad narkomanais tampa žmonės tik todėl, kad jie patyrė gyvenime SKAUSMĄ. 

   Brangieji, kurie iš mūsų gyvenime nepatyrėme skausmo? Ar visi tapome stipriai į nelegalius narkotikus įnikusiais narkomanais? Žinoma, kad ne, bet galimai mes esame legalių narkotikų narkomanai, jei vartojame alkoholį, nikotiną, psichotropinius antidepresantus, migdomuosius, nuskausminamuosius ar net, dažnu atveju, vaistus nuo spaudimo... 

   Skausmas, bloga nuotaika, nerimas, apatija, gyvenimo beprasmybės jausmas dažniausiai atsiranda dėl savęs nerealizavimo, dėl to, kad žmogus gyvenime neišsikelia vis naujų tikslų ir nedalyvauja jų materializavimo procesuose.

   Deja, nėra niekur kalbama apie tai, kad žmogus turi kūrybinį instinktą. Jis, kaip ir savisaugos instinktas, privalo veikti žmogaus psichiką, kad žmogus save saugotų ir realizuotų. Savisaugos instinktas verčia žmogų bijoti mirties ir dėl to skatina sveikatintis, prisižiūrėti mitybą, sportuoti, stengtis saugotis nuo bet kokios žalos savo organizmui. Kūrybinis instinktas verčia išsikelti vis naujus siekius, kuriuos pasiekdamas žmogus palengvina savo gyvenimo naštą, pagerina gerovės lygį ir su entuziazmo emocijos pagalba skatina siekti jų materializavimo.    Kodėl vieni žmonės yra aktyviai valdomi šių instinktų, kiti pasyviau, o kiti stipriau pasyviai priklauso nuo smegenų aktyvumo lygio.

   Smegenų aktyvumo lygis priklauso nuo to, kaip dažnai, kokiomis dozėmis ir kokio stiprumo yra vartojamos legalios ar nelegalios psichoaktyvios medžiagos. Žinoma, kai žmogus totaliai blaivus, yra svarbu ir ar jo organizmas gauna visas reikalingas maistines medžiagas. Kuo žmogus sveikiau gyvena, tuo geresnė jo nuotaika, tuo daugiau energijos, kuri priversta per kūrybinį instinktą konvertuotis į materializuotus siekius-veikimo rezultatus.

   Kuomet žmonės dėl nuolatinio per įvairius žinių šaltinius narkolobistų vykdomo programavimo pradeda vartoti psichoaktyvias medžiagas ir įninka į vis gilesnę legalią narkomaniją, jų smegenų veikla sutrinka ir tokius žmones nustoja valdyti instinktai arba valdo pasyviau adekvačiai pagal suvartojamą psichoaktyvių medžiagų kiekį.    Kai žmogus ilgą laiką nesiekia tikslų, nedalyvauja gerovės auginimo procese, jis junta gyvenimo tuštumą, atsiranda apatija, SKAUSMAS jaučiantis nevykėliu dėl matymo kitų progreso pačiam neaugant. Atsiranda nenoras gyventi. Būtent tokie žmonės pakliuvę į neviltį dažnai griebiasi dar stipresnių nelegalių narkotikų arba antidepresantų. Kol žmogus vartoja psichoaktyvias legalias ar nelegalias medžiagas, tol jis nuolat išgyvena abstinencinius periodus, kuriuose visi gyvenimo negatyvūs išgyvenimai juntami žymiai stipriau. Tai įveda į užburtą narkomanijos ratą, kuomet žmogus neįgali ištverti SKAUSMO.

   Taigi, ne skausmas yra pirminė priežastis, dėl kurios žmonės pradeda vartoti narkotikus, o žmonių suprogramavimas rinktis iš žalingų pasirinkimų. Tai labai įgudusiai daro narko bei farmalobistai - turtingiausi bei galingiausi pasaulio žmonės, valdantys viso pasaulio mokslą, žiniasklaidą, o per ją ir visų valstybių valdininkus, įstatymų leidėjus, bei mūsų protus. Kokias metodikas jie naudoja mus užprogramuojant nesąmoningai iš lėto žudytis vartojant jų produktus bei paslaugas skaitykite plačiau mano knygoje.

   Dabar noriu plačiau paaiškinti paskutinį naujausią jų triuką, kaip buvę narkomanai užzombinami ir toliau veikti jų naudai, nors šie žmonės patys tikrai po iškentėtų kančių atsikratant narkotinių priklausomybių nėra narkolobistų draugai.    Kai platinama tokia informacija ar video, aukštinami tokie lektoriai kaip šis Kęstučio Kaupo publikuotoje iliustracijoje ar kaip pateikta šiame vaizdo įraše - tai yra iš esmės skleidžiama žinia, kad visi, kurie anksčiau vartojo narkotikus,  nėra dėl to kalti, nes kaltas sociumo sukeltas SKAUSMAS. Iš narkomanijos išsivadavęs žmogus tikrai patyrė daug skausmo. Be to, toks žmogus dažniausiai (pagal narkolobistų patvirtintą metodiką, kur reikia priminti sau visą gyvenimą, jog esi narkomanas) vis dar jaučiasi prieš kitus mažiau vertingas, žemesnio intelekto lygio. O čia bac ir pasklido per visus socialinius tinklus informacija, kad narkomanai dėl to, kad tokiais buvo tapę, yra nekalti - SKAUSMAS gi kaltas. Jie tuo patiki, pagaliau įvyksta išsivadavimas iš žemesnio intelekto komplekso jausmo, nors mažiau protingais jie niekada ir nebuvo. Toks žmogus mano: „Pagaliau protingi žmonės nuėmė nuo manęs, atrodė, amžiną kaltės jausmą. Ne aš, o Sociumas kaltas, jėga...“ Na ir platina dabar bei vis didesnė buvusių narkomanų dalis, kad kaltas SKAUSMAS, kuris žmones priverčia tapti narkomanais.

   Kai jau išsivadavęs iš narkomanijos spąstų žmogus pradeda giliau mąstyti, dvasiškai tobulėti ir daug ką atrasti, ko anksčiau per deaktyvuotas smegenis nejusdavo ir nepastebėdavo, atsiranda didžiulė euforija jam suvokiant, jog galima kaifuoti nuo pastovaus kūrybinio instinkto realizavimosi proceso, tai yra nuo pastovaus progresavimo tame, ką žmogus daro. Tuomet tampa nereikalingi jokie narkotikai, jis įtiki dar stipriau, kad buvo kaltas nesuvokimas, kad skausmas jį laikė narkomanijoje...    Kas iš to gaunasi? Ogi patiriantys skausmą vis dar esantys narkomanai guos save iki perdozavimų, jog skausmas kaltas, dėl to, kad jie negali sustoti vartoti narkotikų. Kaip sakoma liaudiškai: naudingi kvailiai. Deja, bet dabar tokiais narkolobistai su savo naujausiu NLP triuku padaro tuos, kurie jau išsivadavo iš narkomanijos. Visa tai vardan to, kad buvę narkomanai nekeiktų narkolobistų bei jų žmonijos programavimo metodikų ir kad neskatintų jaunus žmones veikti prieš lobistų interesus mažinant legalių ir nelegalių narkotikų vartojimo toleranciją viešoje erdvėje, juos nukreipė kaltinti SKAUSMĄ, bei esamus narkomanus išlaikyti užburtame skausmo patyrimo ir narkotikų vartojimo rate...

   Kreipiuosi į buvusius narkomanus: būkite budrūs, nepasiduokite narkolobistų NLP triukams ir neplatinkite tokių apgaulingai veikiančių publikacijų. Jie nuolat dirba, kad nenutrūktų jų produktų paklausa ir labai daug investuoja į įvairių psichologinių manipuliacijų mechanizmų atradimus, kad žmogus net nesuprasdamas tarnautų jų interesų tenkinimui. Kaip sakoma, spec. tarnybų tarybose: geriausias tas agentas, kuris net nesupranta, jog yra agentu...

   Sveikinu visus išsivadavusius iš bet kokių psichoaktyvių medžiagų vartojimo. Kas dar nesate išbandę totalios blaivybės, rekomenduoju išbandyti. Savo ilgalaikėje praktikoje dirbant su priklausomais nuo žalingų priklausomybių žmonėmis, galiu tik patvirtinti, jog nebuvo nei vieno bent vienerius metus totalioje blaivybėje išbuvusio žmogaus, kuris tuo nusiviltų. Tai neišvengiamos visapusiškos sėkmės patirtis, kuri stipriai verčia likti visada totaliai blaiviu visą likusį gyvenimą bei suteikia jėgų visuomet nugalėti bet kokį SKAUSMĄ. Skausmas narkomanui yra pagrindinė pasiteisinimo priežastis likti toliau vartojančiu, kai tuo metu visada totaliai blaiviam - tai motyvacija nepasiduoti...

   Ar šitą vaiką irgi skausmas privertė naudoti legalų nikotininį psichoaktyvų narkotiką, ar vis tik narkolobistų įprogramuotos “vertybės” tėvams, o tėvų “vertybės” vaikams ir taip iš kartos į kartą..?

   Kviečiu susitikti mano paskaitose, bei asmeniniuose priklausomybių šalinimo susitikimuose: www.maksimalietis.co.uk

    

    

   Skaityti komentarus

   Fanija 2019 01 12 09:36

   Stai ir atejo zmogus, kuris jauciasi viska , kaip yra zinas.... Prisipazinkite, kad jusu zinios is jusu smegenu bokstelio ir labai gali visai neatitikti kitokio bokstelio patirciu.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai