°C
   2020 08 14 Penktadienis

   M.Gabrilavičius: Su velniais niekas nesitaria, nebent tokie patys velniai

   Nuotrauka: Facebook nuotr.

   Autorius: Mariaus Gabrilavičiaus Facebook įrašas
   2020-04-01 13:00:00

   Palaikau LVŽS nesiderant su mūsų tautos priešais ir toliau aktyviai vykdant darbus naudingus visuomenei, o ne soros’iniams...

   Tartis su TSLKD, tai yra tolygu leisti G.Sorosui toliau Lietuvoje vykdyti žmonių genocidą pelningais jam ir jo išlaikytiniams būdais. Kaip tiesiogiai nematomo genocido būdu yra generuojami didžiausi pinigai bei išskirtinės galios valdyti ne tik Lietuvą bet ir visą pasaulį skaitykite knygoje: Totali blaivybė ar totali kontrolė.

   O, čia įkeliu foto, kurioje galite matyti pasaulio konceptualios valdžios vieną iš lyderių neoliberalą G.Sorosą draugijoje su savo neformaliu pavaldiniu, jo neoliberalių idėjų diegėju Lietuvoje V.Landzbergiu.   Skaityti komentarus

   Senjora 2020 02 04 12:56

   Gerbiamasis, jei jau nepabūgote pasakyti "A", tai gal tęsite toliau ir parinksite informacijos iš rimtų ir patikimų šaltinių apie G.Soroso buvusią neigiamą įtaką pasaulyje kaip vieno iš globalių vedlių pasaulio elitos , o taip pat ir apie jo fondą Lietuvoje.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Vytautas 2020 02 04 06:31

   Šiandien girdėjau juokelį. Privertė susimąstyti… Žmogus iškrito iš 7 aukšto ir mirė. Ekspertai po jo mirties ištyrė, kad mirusysis sirgo korono virusu.Tad oficialiai buvo paskelbta, kad mirties priežastis YRA KORONO VIRUSAS.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Antonia Diaz 2020 03 04 12:57

   Rašytojo paskambinęs dr. Ajayi padėjo man susigrąžinti savo vyrą po dvejų metų išsiskyrimo dėl nesusipratimo ir aš kelis kartus paprašiau jo sugrįžti namo, kad būtų su manimi ir trimis mūsų vaikais, bet atsisakau likti pas kitą moterį, kuri, tikiu. manipuliuoja juo. Aš mačiau liudijimą apie rašytoją dr. Ajayi, kai internete ieškojau pagalbos, kuris paaiškino, kaip jis padėjo jai išvežti brolį iš kalėjimo atlikus jai malonės burtą. Aš labai noriu, kad mano vyras grįžtų namo, todėl aš rašau „WhatsApp“ rašybos rašytojas: +2347084887094 ir papasakojo, ką reikėjo padaryti, k laikėsi visų nurodymų, o šiandien aš taip pat turiu pasidalyti savo liudijimu, nes mano vyras grįžo namo po trijų dienų po to, kai daktaras Ajayi padarė rašybą, kad jis norėtų grįžti namo, dabar gyvename laimingai. Aš abejojau, bet dabar nebeturiu abejonių, nes viskas, kas pasakyta rašybos ratu, man nutiko taip, kaip jis man paaiškino, taigi, jei jums reikia rašybos raštvedžio pagalbos iškilus bet kokioms gyvenimo problemoms, susisiekite su Dr. Ajayi el. : [email protected] arba „WhatsApp“: +2347084887094.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai