°C
   2021 07 25 Sekmadienis

   M. Puidokas: Kovosiu ir niekada netarnausiu melo sistemai

   Nuotrauka: BNS nuotr.

   Autorius: M. Puidoko Facebook įrašas
   2021-06-13 13:00:00

   Lietuvoje galioja nekaltumo prezumpcija ir niekada nenuteisiu žmonių be rimtų įrodymų ir teismo galutinio sprendimo! 

   Čia politinis susidorojimas su manimi, o mano padėjėjas tik karys, kurį sistema bando suėsti. Kur logika šioje istorijoje!? Jokios. 

   Nei vienas sveiko proto žmogus Seime niekam nesiūlys kyšio, nes viskas seime stebima vaizdo kameromis. Siūlyti kyšį priešo stovyklos seimo nariui, kuris turi nulinę politinę įtaką - dviguba beprotystė. 

   Bepročių į darbą nepriimu ir netikiu Maldeikio melais. Jam niekis šmeižti su Pavilioniu prezidentą - tai mane apmeluoti vienas juokas. 

   Pastebėkite jo kūno kalbą tv laidose - meluoja. Dievas viską mato. Kovosiu ir niekada netarnausiu melo sistemai. Pakso, Mindaugo Balčiūno ir kitos bylos rodo, kad melo daug ir STT veiksmai dažnai politiniai. Mano atveju tas aišku 110%

   Skaityti komentarus

   RIČARDAS 2021 14 06 12:03

   Greičiausiai užsakyta provokacija, iki ko dasigyveno

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Zinaida 2021 18 06 03:54

   Mūsų Seimas - toliau jau niekur...jau taip pasižymėjo tos mergos, kad daugiau jau nebegalima...

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Eugenija 2021 19 06 06:16

   Mindaugai laikykis,nes sekant visus vyriausybės sprendimus ir priimamus įstatymus, būnant nepriklausomu Lietuvos piliečiu viskas atrodo neadekvatiu. Nei vieno reikalingo įstatymo ekonomikos kėlimui, švietimui, sportui ir t.t. netgi nesvarstoma. Yra keli klausimai, kurie( drįsiu pasakyti už daugumą rinkėjų) įgriso iki beprotybės. Mindaugai kantrybės!

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   [email protected] 2021 21 06 02:05

   Tikrai, norėjau tą patį pasakyti, kad mūsų semui jau dugnas...Gėda prieš visus už tų mergų darbus Lietuvoje. na, Jumis, Mindaugai, paprasčiausiai norėjo atsikratyti, dėl to, kad Jūs ne toks...Tegul pakalba apie savo "kyšius' ir Sorošo...O maldeikį mačiau pirmą kartą, na baisu, kad toks žmogys sėdi Seime..., bet į kompaniją jis labai tyinka...laikykitės, mes už Jus!

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai