°C
   2024 05 28 Antradienis

   Mindaugas Puidokas: Seimas „spjovė“ į veidą daugumai Lietuvos žmonių

   Nuotrauka: Mindaugo Puidoko nuotr.

   Autorius: Mindaugas Puidokas
   2023-05-24 11:00:00

   Liko vienas žingsnis iki tos pačios lyties asmenų partnerysčių priėmimo Lietuvoje. Valdančiųjų klasta ir dūmų uždanga su grasinimu paleisti Seimą - veikia! Žmonių dėmesys kitur. Vakar civilinės partnerystės įstatymas gudriai išimamas iš darbotvarkės, o šįryt Laisvės partijos nario V.Mitalo siūlymu vėl patenka į darbotvarkę vos kelių balsų persvara.

   Sąžinė pas daugumą balsavusių Seimo narių giliai miega ir svarstymo stadijos balsavimą Laisvės partijos projektas laimėjo 60:55! Pasak buvusio LR Konstitucinio teismo pirmininko D. Žalimo tos pačios lyties asmenų partnerysčių projektą teisine prasme galima prilyginti santuokai. To pasekmė: bus veikiama pagal tą patį algoritmą kaip Italijoje, Ispanijoje, Belgijoje bei kitose šalyse. Lietuva priėmus šį įstatymą bus paduota į Europos Žmogaus teisių teismą, kad sudaro skirtingas sąlygas vyro ir moters bei tos pačios lyties asmenų civilinėms sąjungoms. Atsiras prievolė leisti įsivaikinti vaikus tos pačios lyties asmenų poroms, kad šį ,,netolygumą" ištaisyti. Pridėkite dar dirbtinį tokių porų asmenų apvaisinimą leidžiančių įstatymų stūmimą, narkotikų dekriminalizavimą ir panašius projektus ! Tada pamatysime kas iš tikrųjų vyksta Lietuvoje.

   Dabar spjaunama į veidą daugumai šalies gyventojų, kurie tam nepritaria ir prisidengiant politiniais skandalais, grasinančiais Seimo paleidimu - stumiami tokie projektai, kurie galutinai griauna visuomenės ir valstybės pamatus. Norima padaryti tuos, kurie remia tradicinę šeimą dinozaurais, atgyvena ir paribio žmonėmis! Turi likti kaip pas Orwelą romane viena - ,,tapinoidinė tiesa"!!! 

   Valdantieji turi naglumo remtis tuo, kad Ukrainoje jau toks projektas priimtas ir jei mes tam nepritarsime - tai mes Saudo Arabija ir Rusija. Deja, tiesa kita - Ukraina buvo priversta tą padaryti Joe Biden administracijos ir Briuselio elito, mainais į finansinę ir karinę paramą kare. Jie pasirinkimo neturėjo, nes ciniškai buvo įsprausti į kampą, kad priimti sprendimą, kurio nepalaiko dauguma ukrainiečių. Iškreiptų veidrodžių karalystės valdovai liberalkonservatoriai slepia, kad Lietuva pasirinkimą paistyti daugumos žmonių nuomonės turi!

   Tad skleiskite TIESĄ ir dalinkitės šiuo video bei tekstu. MELO IMPERIJA turi žlugti!!!

           

   Skaityti komentarus