°C
   2020 06 03 Trečiadienis

   Mockusfreeman: Laiškas kolaborantams

   Nuotrauka: Kęstučio Tamašausko nuotr.

   Autorius: @Mockusfreeman
   2020-05-23 11:00:00

   Nesvarbu kokia jūsų kolaboravimo priežastis. Mes jūsų nepamiršim. Sustokit dabar. Vėliau nebeturėsite galimybės nei persidažyti, nei išsiversti skūras, nei pereiti į kitą pusę, nei prisijungti prie pasipriešinimo. Vėliau tiesiog nėra. Yra tik DABAR. Čia ir dabar. Tai rimta. Daug rimčiau negu būdavo iki šiol, ir labai gali būti jog daug rimčiau negu jūs patys suprantate. Tai yra nepakeičiama ir neatšaukiama. Pasirinkimas jūsų ir jis turi būti padarytas visų pirma dėl jūsų. Mes jau padarėm savo pasirinkimą. Mes žinom, kaip pasibaigs šita kova. Mes laimėsim. Nes Dievas visuomet laimi. Kitaip nebūna ir niekuomet nebus.

   Mes žinom kur jus esat. Mes ateisim ir paklausim kodėl jūs kolaboravot? Ir ką tuomet jūs atsakysit? Nesupratot? Nenorėjot...? Ar tiesiog galvojot kad taip jums patogu? Mes ateisim kartu su Dievu ir teisim jus ne dėl to, ką jūs norėjot padaryti, bet dėl to ką padarėt. Ir nors jūs dar tik pradedat, bet tai ka darot yra šlykštu ir nepateisinama. Jūs sakote, kad tik profesionaliai dirbate savo darbą, tiesa?

   Jeigu jūs vis tik norite nusiplauti šūdinas rankas ir aptriestus liežuvius, tai naudokite neskiesta dezinfekcini skystį ir drįskite viešai pasakyti, jog jūsų asmeninė nuomonė yra kitokia, o tekstus "žinių" laidose tiesiog išviduriuojate, raportuojate kaip biorobotai net nesusimąstydami ką ir kaip transliuojate dar mažiau galvodami kokią žalą tai daro tiems, kurie tai girdi ir nekvestionuodami, nes neturi tam jokių intelektinių galių, tuo aklai tiki ir apakinti jūsų raportuojamos tiesos elgiasi beprotiškai arba tiesiog savižudiškai. Tai būtų prisipažinimas jog esate bailiai ir konformistai, bet bent jau deklaruotumėte jog bijote. Tai būtų jūsų galimo atsipeikėjimo pradžia.

   Bet dabar jūs bijote simuiliuodami drąsą ir ta baime nuodijate ne tik savo artimuosius, ne tik aplinkinius, nuodijate visus, kurie vienu ar kitu metu atsidaro savo namuose instaliuotos valstybinės kloakos nuotekų vamzdį iš kurio pasigirsta hipnotizuojantys sirenų garsai...
   "Atsipalaiduokite, nieko negalvokite ir nedrebėkite, mes išplausime jūsų smegenis tirštu ir lipniu auksčiausios kokybės valdžios fekalijų mišiniu. Nesigilinkite. Mes visa istyrėme ir dabar tepame jūsų akis patentuota ir saugia trydos tyre. Pilame lipnų ir tąsų valdiškos išmatų tiesos skystį į jūsų ausis. Na kaip? Supraskit, gal ir jaučiate dvoką, gal ir patiriate kitokių nepatogumų, bet TAIP TURI BŪTI. Visa darome dėl jūsų pačių saugumo ir sveikatos. Vardan jūsų ateities, vardan gerovės ir dvokenčios ramybės. Kitaip, mes nesuvaldysime situacijos. Laisvės virusas pasklis po visą šalį, po visus miestelius ir kaimus, po visus namus. Vėliau pradės daugėti nepriklausomų mąstymo bakterijų... Tai būtų skaitmeninio progreso ir skiepytos ateities pražūtis."

   Taip, jus turite šeimas, jums reikia aprūpinti vaikus, mokėti mokesčius, atidėti paskolų įmokas bankams už bustą ir automobilį, o dar pramogos, žodžiu pinigėlių jums verkiant reikia, todėl kas čia tokio savo artimo veidą išmatomis papudruoti, a? Išmatos, fekalijos juk ne jūsų, Vyriausybė jas pateikia, kartais Seimas arba Sveikatos Apsaugos(?) Ministerija. Jūs tik artimo veidą špakliuojateč jo akis, ausis ir burna tuo šūdu užpilate. Toks nurodymas iš jūsų vadovybės. Bet negi nesuprantat ką darot? O gal nuo tokios praktikos jūsų pačių smegenys tiesiog supuvo? O gal mėgautis žmogšūdžiu, susigyventi su juo ir yra Nauja Realybė?

   Nuo nuolatinio kloakos bučiavimo jūsų lupos jau nusidažiusios rusva išmatų spalva. Tai jūsų ištikimybės ir lojalumo psichopatų valdymui simbolis, pritarimo Naujai Realybei sertifikatas. Jūs nenumaldomai drebate ir ištikimai bijote. Štai aure Ministerio Pirmininko Sauliaus Skvernelio pasiuntinys ateina nešinas pilna pintine dar garuojančių fekalinių dešrų. Gero kolaboravimo, ponios ir ponai. Tik nepersivalgykite.

   Skaityti komentarus