°C
   2019 12 05 Ketvirtadienis

   Raimondas Navickas: Pilietinė visuomenė pabudo!

   Nuotrauka: Minfo.lt nuotr.

   2019-08-06 13:00:00

   Reaguodami į Vilniaus mero R.Šimašiaus veiksmus naikinant istorinės atminties ženklus pilietiški žmonės telkiasi ir aktyviai agituoja dalyvauti mitinge, kuris vyks šį trečiadienį, rugpjūčio 7 dieną 18 val. prie Karaliaus Mindaugo paminklo Vilniuje. 

   Dalinamės Raimondo Navickio feisbuko įrašu ir iliustracija: 

   Pilietinė visuomenė pabudo! Meras Šimašius, žydų bendruomenės veikėjai bei jų rėmėjai iš užsienio pasiekė tai, ko nesugebėjo tautinės jėgos net prieš rinkimus - savo išpuoliais prieš Lietuvos didvyrius suvienijo patriotines jėgas ir pritraukė jaunimo dėmesį!

   Pirmiausia, noriu išreikšti pagarbą tiems jauniems žmonėms, kurie nepabūgę galimų represijų įvykdė pilietinę akciją, nesankcionuotai papuošdami sostinę "nebemadingais" Lietuvos didvyrių atvaizdais bei užkabindami pašiepiančias merą lenteles ant monumentų.

   Galimas daiktas, kad jie patirs kokius nors nemalonumus iš savivaldybės užsiundytos teisėsaugos institucijų pusės, tačiau faktas, kaip blynas - visi mato, kad jų neva "smulkiame chuliganizme" lietuviško susipratimo, patriotizmo bei pagarbos mūsų istorijai yra gerokai daugiau, nei visos Vilniaus miesto Tarybos narių galvose kartu sudėjus!

   Šaunuoliai, vyrai. Taikaus pilietinio pasipriešinimo akcijos sumanytojams ir vykdytojams - mūsų pagarba ir respektas.

   Ta pačia proga primenu, kad rytoj, trečiadienį, po darbo valandų prieš mero Šimašiaus gyvenamojo namo langus organizuojamas mitingas "Apginkime Lietuvos didvyrius":

   Vieta ir laikas:  Trečiadienis, rugpjūčio 7 d. 18:00 - 19:30 val, prie Karaliaus Mindaugo paminklo.

   Rugpjūčio vidurys pats atostogų ir poilsio metas - visiškai nedėkingas laikotarpis politinėms akcijoms. Na, bet tema tikrai svarbi ir neeilinė.

   Kaip žinia, dėl mekomiano šiukšlių kolekcijos, pagrobtos iš Zuokienės sandėliuko, meras Šimašius jau atsiprašė ir pripažino savo klaidą.

   Dėl Noreikos lentos bei Škirpos alėjos - kol kas laikosi. Reikia spausti, kaip sūrį, kol vandenys nubėgs!

   Nuoroda į mitingo "Apginkime Lietuvos didvyrius" puslapį - visos detalės ten.

   Skaityti komentarus