°C
   2021 06 14 Pirmadienis

   Ramūnas Karbauskis: Sostinės meras R. Šimašius nedavė leidimo susirinkti ir savo valią pareikšti tradicinės šeimos palaikytojams

   Nuotrauka: BNS nuotr.

   Autorius: Ramūno Karbauskio Facebook įrašas
   2021-06-07 21:00:00

   Pagal R. Šimašių ir Laisvės partiją, Lietuvos šeimos neturi teisės į susibūrimus, tačiau ją turi valdžios partinis avangardas (taip savo partiją pavadino TikTok žvaigždė A. Armonaitė).

   Jei R. Šimašius būtų prisiminęs, ką kažkada mokėsi studijuodamas teisę, o dabartinė teisingumo ministrė būtų tęsusi mokslus, jie puikiai žinotų, ką apie tokias situacijas mano teismai. Lietuvos Vyriausiasis Administracinis Teismas kalbėdamas apie teisę į taikius susibūrimus pasakė, kad: „demokratija yra Europos viešosios tvarkos pagrindas, o demokratija nereiškia paprasčiausio daugumos požiūrio viešpatavimo, t. y. turi būti pasiektas balansas, kuris <...> neleidžia piktnaudžiauti dominuojančia pozicija <...>, garantuodama demokratinį pliuralizmą valstybė turi pozityvias pareigas užtikrinti veiksmingą naudojimąsi taikių susirinkimų teise taip pat ir asmenims, turintiems nepopuliarias pažiūras <...>.“


   Atkreipkite dėmesį, ši teisė, kažkada pritaikyta homoseksualų, kuriems dabar ši valdžia ir atstovauja, eitynėms. Dabar gi homoseksualams atstovaujanti valdžia netaiko šios teismo paaiškintos teisės Lietuvos šeimoms, kurios taip pat nori išsakyti savo poziciją, savo valią ir požiūrį į valdžią ir jos diktuojamą politiką. Laisviečių suvokimu, tradicinių šeimų politika – tai „nepopuliarios“ pažiūros, kurios dar ir anot R. Šimašiaus net niekaip nesusiję su konstitucine teise jas reikšti! „Dalykus reikia vadinti tikrais vardais – joks čia ne protestas ir jokia čia ne konstitucinė teisė realizuoti savo politines pažiūras, tai yra politinis festivalis.“ – būtent toks „teisinis“ motyvas nuskambėjo iš buvusio teisingumo ministro, teisininko R. Šimašiaus lūpų.

   Kitą dieną po to, kai uždrausta susiburti Lietuvos šeimoms, atviroje erdvėje Rotušės aikštėje vykęs kitas susibūrimas – Laisvės partijos suvažiavimas. O ir karantinas, tapęs pretekstu drausti susiburti Lietuvos šeimoms, kitą dieną staiga išnyko.

   Akivaizdus dvigubų standartų taikymo ir kitos nuomonės diskriminavimo pavyzdys. Tame ir yra demokratijos pagal liberalus ir konservatorius grimasos: kada tau reikia, gali daryti ką nori; kada vyksta tai, kas tau nepatinka – uždraudi. Kažkur girdėta? Taip. Bet tikrai ne į vakarus nuo mūsų.

   Skaityti komentarus

   Rima 2021 08 06 07:16

   Toks jausmas kad reikia skelbti referenduma isstoti is europos sajungos.Nes musu politikai moka tik siknas kazkam laizyt-laize rusam o daba europai

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Rita 2021 09 06 08:08

   Kadangi jis jau tradicines šeimos neturi, paliko del netradicines. Toks piietis, kur nezino, kas yra konstitucija. JO draugai yra LGTB lyga, kurie ir nepaiso konsistencijos. Pirma kart abiems pakraipoms duoda leidimą, sntra kart duoda leidima tik liepa liepa LGTB lygai leidima. Koks skirtumas kokeme mieste bus lg lygos 2tras paradas jie ir turi negauti jokio leidimo,. Tegul eina. Skustis teismui, kaip ir tradicinei.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai