°C
   2021 10 24 Sekmadienis

   Ramūnas Karbauskis: Vyriausybė svarsto apie trečią (!) karantiną, o Seimo komitetų darbotvarkės, kaip niekur nieko, apie tą patį, kas buvo pavasarį

   Nuotrauka: BNS nuotr.

   Autorius: Ramūno Karbauskio Facebook įrašas
   2021-09-23 19:00:00

   Vyriausybė svarsto apie trečią (!) karantiną, o Seimo komitetų darbotvarkės, kaip niekur nieko, apie tą patį, kas buvo pavasarį. Teisės ir teisėtvarkos komitete – postų dalybos atgaline data ir Vytauto Landsbergio paskelbimas Lietuvos vadovu, narkotikų dekriminalizavimas; sveikatos reikalų komitete – dar vienas liberal-konservatorių bandymas atšaukti mūsų priimtus ir, kaip rodo tyrimai, – žmonių gyvenimus gelbstinčius, prekybos alkoholiu ribojimus.

   Panašu, kad Seimui užsivėlus nuo pavasario prievarta brukamuose projektuose, I. Šimonytė pamiršo savo ir pavasarines kalbas bei pažadus TS-LKD frakcijai, tuomet pasiekusius ir žiniasklaidą, trauktis iš Premjerės pareigų, jei kada nors jai teks skelbti trečią karantiną. Bet panašu, kad pažadai ir realybė šiai valdžiai labai skirtingi dalykai. Kaip ir socialdemokratams, kurie vakar džiaugėsi atsidūrę reitingų viršūnėje, nors daro tai, kas jų rinkėjui tikrai nepatiktų, jei jis įsigilintų, kas slepiasi po skambiomis V.Blinkevičiūtės antraštėmis. 


   Beje, metus trunkantis opozicijos darbą imituojančių socialdemokratų balsavimas Seime už valdančiųjų projektus vakar baigėsi Andriaus Kubiliaus ditirambais vertybiškai nuo konservatorių su liberalų nesiskiriančiai partijai: „SVEIKINU SOCIALDEMOKRATUS! Lietuvos socialdemokratai su Vilijos Blinkevičiūtės lyderyste ne tik savo reitingus pagerino, bet ir sparčiai europėja. Ne veltui išsirinko lydere Europos Parlamento narę, jau ne vieną kadenciją besidarbuojančią Briuselyje.“ Ir kaip didžiulis socialdemokratų ir jų pirmininkės V. Blinkevičiūtės europėjimo privalumas konservatoriaus A. Kubiliaus lūpose nuskamba žodžiai apie tai, kad modernūs socialdemokratai prabalsavo už dvi rezoliucijas Europos Parlamente, pritardami ir Stambulo konvencijos ratifikavimo paspartinimui, ir homoseksualių asmenų šeimų kūrimui visoje ES. 


   Tikras komplimentas liberalu pavirtusio konservatoriaus lūpose socialdemokratų vadovybei! Tik vargu, ar socialdemokratų rinkėjai, tai tikrai laiko juos atstovaujančių socialdemokratų privalumu.

   Skaityti komentarus