°C
   2020 06 05 Penktadienis

   U. Kiguolis: Pasaulis kaip minų laukas

   Nuotrauka: U. Kiguolio Facebook nuotr.

   Autorius: U. Kiguolio Facebook įrašas
   2019-05-14 21:00:00

   Šiandien daug gerų žinių. Monsanto pralaimėjo jau 3 bylą. Šį kart nurodyta išmokėti 2 milijardus už padarytą žalą. O vos prieš metus, bet kurioje diskusijoje žmonės bandydami šnekėti apie glifosato daromą žalą ir GMO produktus, būdavo vadinami sąmokslo teoretikais, kvailiais, technologijų nesuprantančiais nevykėliais, foliagalviais. Visai kaip kitoje temoje, ane? Be abejo, ši naujiena nėra tokia svarbi, kad atsirastų lietuviškoje žiniasklaidoje.

   Šiandien Oregone taip pat švenčiama pergalė prieš bandymus įvesti prievartinius vakcinavimo metodus, pažeidžiant įvairias žmogaus teises, prisidengiant neegzistuojančiomis vaikiškų ligų baimėmis ir nepagrįstais kaltinimais sveikiems vaikams, bei jų tėvams. Oregon vaccine bill killed.

   Taip pat visai neseniai net keletas panašių bandymų prastumti prievartą buvo sustabdytas įvairiose valstijose.

   Bet ši naujiena taip pat per menka lietuviškajai žiniasklaidai, nors, kai buvo gąsdinama protrūkiais, tai buvo minimi ir šie projektai, kaip pavyzdys kokius reikia tvarkyti įstatymus.

   Visai neseniai poroje valstijų buvo uždrausta nepaskiepytiems nuo tymų lankyti mokyklas ir viešas vietas, ir tuo remdamasi mūsų neoliberalė Radvilė bandė siūlyti svarstyti prievartinius metodus valstybėje. 

   Žiniasklaida ir Radvilė pamiršo paskelbti, kad tokie veiksmai Amerikoje buvo sustabdyti teismo.

   Bet už tai LNK žinios įdeda postą, kaip mielai baltoji meška šaldosi narve prie betoninės sienos ypatingai gero žmogaus papiltuose ledukuose. Žiauriai miela!

   Kitas žiniasklaidos portalas liūdi net kelių mus palikusių žmonių dėl širdies ligų ir mielai reklamuoja sveikus šašlykiukus, karbonadėlius... nes gi juos galėjo išgelbėti ne sveikas gyvenimo būdas ir gera mityba, bet laiku nusipirkta tabletė.

   Rinkimai parodė, jog šiek tiek mąstyti gebantys ir vertybes prisiminę yra apie 10% žmonių. Nedaug palyginus, bet jau daugiau, nei buvo. 

   Tikiu, kad žmonės po truputį prabus vis labiau ir sėkmingai praeis tuos neoliberalistinius fake naujienų, propagandos ir baimės kupinus minų laukus.

   Turiu prašymą, visus pritariančius neoliberalistinėms idėjoms mane unfollowinti, unfriendinti, taip apsaugosite tiek savo, tiek mano sveikatą. 

   Ačiū.

   Skaityti komentarus