°C
   2020 06 05 Penktadienis

   Ugnius Kiguolis: „Konstitucija 38 straipsnis - informacija vaikams iki 25 metų“

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   Autorius: Ugniaus Kiguolio Facebook įrašas
   2019-06-07 13:00:00

   Šiuolaikinis jaunimas gyvena internete ir labai mažai kuo domisi, tuo labiau įstatymais. Ši nurodyta amžiaus grupė yra lengviausiai pažeidžiama, ja lengviausia manipuliuoti ir įpiršti įvairias idėjas manipuliacinių antraščių, lozungų, NLP tekstų pagalba. Daugeliui pats žodis konstitucija, ir ką jis reiškia, yra negirdėta.

   Taigi, trumpa pamokėlė: 

   Konstitucija yra pagrindinis įstatymas, įtvirtinantis piliečių laisves ir teises bei nustatantis valdžios šakų tarpusavio santykius ir ryšius.

   Paprastai valstybėse Konstituciją aiškina, taiko ir gina specialus teismas – Konstitucinis teismas. Tai yra aukščiausias teisingumo organas, jo sprendimai yra galutiniai ir neapskundžiami.

   Konstitucijos straipsnių pakeitimai galimi tik gaunant atitinkamus referendumo rezultatus.

   Konstitucijos III skirsnis. Visuomenė ir valstybė - 38 straipsnis

   Šeima yra visuomenės ir valstybės pagrindas. Valstybė saugo ir globoja šeimą, motinystę, tėvystę ir vaikystę. Santuoka sudaroma laisvu VYRO ir MOTERS sutarimu. Valstybė registruoja santuoką, gimimą ir mirtį. Valstybė pripažįsta ir bažnytinę santuokos registraciją. Sutuoktinių teisės šeimoje lygios. Tėvų teisė ir pareiga – auklėti savo vaikus dorais žmonėmis ir ištikimais piliečiais, iki pilnametystės juos išlaikyti. Vaikų pareiga – gerbti tėvus, globoti juos senatvėje ir tausoti jų palikimą.

   Tad visi, rytoj kliedėsiantys "Mes Šeima", paskaitykite dar kartelį 38 straipsnį.

   Love is Love. Family is Family. Thats different. Mylintiems nereikia rėkauti ir viešai savo meilės demonstruoti. Paradais siekiama įtvirtinti homoseksualizacijos schemą, kuri neturi nieko bendro su deklaruojamais šūkiais.

   Visos problemos, kurias bandoma užkabinti šeimos statuso neturėjimui, gali būti sprendžiamos ir kitaip.

   Pakartotinai kviečiu Rytoj birželio 8 dieną 12 val Vilniaus Bernardinų parke vyksiantį šeimų pasivaikčiojimą parke. Tai atsvara klykiantiems.

   Ugnius

    FIrmusmedicus.lt

   Skaityti komentarus

   vladas 2019 07 06 04:39

   visi šios margos minios siekiai yra akivaizdžiai prieštaraujantys biblijinėms dogmoms, nurodant, kad šeima gali būti kuriama tik vyro+moters sąjungos dėka.., paprasčiausias ir akivaizdus pavyzdys paimkite dvi veržles ir jų pagalba sujunkite dvi plokštumas tarpusavyje..., puikiai matome, kad nieko iš to nesigaus, o paėmus varžtą ir veržlę rezultatas akivaizdžiai priešingas.., tad nesuprantamas valstybės vaidmuo šiame šeimų supriešinimo žaidime.., gerai kad musulmonai išlaiko teisingą šeimos sampratą, o vaivorykštininkams ten bent jau šanso propaguoti sadomos ir hamoros neišeina

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai