°C
   2021 01 27 Trečiadienis

   Viktoras Jašinskas: Pavogtos (ne)priklausomybės datos

   Nuotrauka: Viktoro Jašinsko nuotr.

   Autorius: Viktoro Jašinsko Facebook įrašas
   2021-01-13 12:00:00

   Mieli Tautiečiai, „nepriklausomos“ valstybės žmonės, sveikinu Jus su dar kartą kalendoriškai atėjusia, jau trisdešimta, Laisvės gynėjų diena. Pompastikos nesiūlysiu, ją rasite LRT ir kituose pakalikų ruporuose. Pasidžiaukite esamais ir buvusiais „laisvės“ šaukliais. Jų bus pilni ekranai. Bus daug tuščių žodžių ir pseudo didvyrių garbinimo.

   Ko Jūs neišgirsite? Jums niekas nepasakos, kas buvo Justinas Marcinkevičius, Romualdas Ozolas, neišgirsite ditirambų Vytautui Petkevičiui. Šie didžiavyriai netinka ir nepatinka brangiausias valstybines datas uzurpavusiems pyzdukams. Jie pavogė prožektorių šviesą sau. Revoliucijos metu, jie laukė už kampo, o kai grėsmės nebeliko, pasiėmė visus titulus ir tapo „didvyriais“.

   Paniekinę paprastų žmonių valią ir norą būti laisviems, parazitiniai daliniai parsidavė naujiems šeimininkams ir pasmerkė mus visus emigracijai, pataikavimui ir naujai ideologijai. Negebėdami kurti – jie griovė ir, kas galėtų paneigti, jiems tai gerai pavyko. Ką švęsti? Švęsti parduotą Lietuvą? Švęsti naują, svetimą ideologiją? Ačiū, NE! Aš atsisakau!

   Vietoj to kad švęsti, aš MINIU. Miniu tai, kuo galėjome tapti. Pats, būdamas naivus šešiolikmetis, nepaklausęs tėvų, variau prie Klaipėdos savivaldybės. Su draugais karatistais buvome pasiruošę mirti už tai, ko tuo metu nesupratome. Laisva Lietuva – nieko daugiau nereikėjo ir niekas nieko neklausinėjo. Močiutės nešė arbatą ir sumuštinius. Stovėjome visi kaip vienas ir nieko nebijojome.

   Po trisdešimt metų, apkeliavus pusę pasaulio, galima daryti išvadas. Niekšai užvaldė mūsų mylimą šalį ir pelnosi iš to, kas buvo sukurta jų tėvų ir protėvių. Parazitai uzurpavo įmones ir valstybinės reikšmės objektus. Dalį jų pardavė, kitas užvaldė. Prisidengdami grėsme iš rytų, apdurnino visuomenę ir pasinaudojo jos naivumu.

   Dabar (ir tada) jie tarnauja globalistiniam aparatui ir naujai „išrinktai“ elitai, kuri ir yra korporacijų parankiniai bei demagogai. Tai visuotinis sąmokslas prieš šeimą, nacionalinę valstybę ir žmogiškąją prigimti. Šios pompastikos bendrininku nesiruošiu būti. Todėl keliu ne trispalvę, o Zikaro vytį. Jis simbolizuoja Lietuvos valstybę, o ne parsidavėlių trikolorą. Minėkime laisvę, kurią kad ir trumpai, bet kažkada turėjome...

   P.S. Pabandykite Google images įvesti "Zikaro Vytis", gausite labai mažai rezultatų - ir čia blokas, nes tikruosius simbolius reikia naikinti...

   Skaityti komentarus