°C
   2022 06 25 Šeštadienis

   Žilvinas Tratas: Istorija turi tendenciją kartotis

   Nuotrauka: Žilvino Trato asm. nuotr.

   Autorius: Žilvinas Tratas
   2022-06-19 22:00:00

   Istorija turi tendenciją kartotis. II-asis Pasaulinis karas oficialiai prasidėjo tada, kai nacistinė Vokietija įsiveržė į Lenkiją, pastarajai atsisakius suteikti geležinkelių tranzitą į tada Vokietijai priklausančią Gdansko sritį. Lenkai tikėjo, kad už jų “stovi” JK ir visas likęs vakarų pasaulis. Kaip smarkiai jie klydo…

   Dabar Lietuva daro lygiai tą patį, uždrausdama tranzitą į Kaliningrado sritį. Ar tai paveiks Rusijos karo mašiną ir sustabdys karą Ukrainoje? Vargu, žinant, kad Rusijos dujų ir naftos eksportas nuo karo Ukrainoje pradžios smarkiai išaugo, įskaitant ir į ES šalis. Ar tai įsiutins ir taip nestabilų agresorių? Tikrai taip. Jau dabar rusų propagandistai ploja katučių dėl šio sprendimo, nes pagaliau jie turi priežastį naujai “karinei operacijai”.


   Taigi, anksčiau retorinis Suvalkų koridoriaus klausimas, staiga tapo labai realus. Ir visa tai vyksta nepraėjus 48 valandoms po to, kai NATO nusprendžia fiziškai savo karių Lietuvoje NEDISLOKUOTI. Maža to, turbūt visi prisimena, tą liūdnai pagarsėjusią istoriją apie tai, kad mūsų pasieniečiai net šovinių neturi…

   Tikiuosi dabar tautiečiai pagaliau suvoks kam būtent ši valdžia dirba ir kuriai valstybei naudingus sprendimus priima.

   P.S. Mąstydamas apie visa tai, pagalvojau - kad tik, prasidėjus neramumas, Lietuvos jėgos struktūros neleistų pasiplauti viso šito kaltininkams ir karo kurstytojams, visokiems matukams, anūkams, grybams, kubilams, šūrikams ir kitiems naudingiems idiotams.

   Bet tada supratau vieną dalyką, juk jie visi priklauso tai pačiai padermei, kurie nei vertybių, nei stuburo neturi. Jie lygiai taip pat kaip ir jų dievukas Protasevič persivilks uniformą ir toliau uoliai dirbs naujam režimui.

   Tai priminė man medūzą, kuri neatsitiktinai yra seniausias Žemės gyventojas. O išgyveno ji todėl, kad ji neturi nei smegenų, nei stuburo ir visada sugeba prisitaikyti…

   Skaityti komentarus

   Juozas 2022 19 06 11:13

   Linksma ar liūdna(man labai nejauku), bet Jūs, ko gero, esate visiškai teisus.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Respect Zilvinui! 2022 20 06 12:38

   Neitiketina, kad tobulos isvaizdos aktorius ir fotomodelis pasirodo turintis nepalyginamai daugiau racionalaus proto, isprusimo ir loginio mastymo, negu tuntai ivairiausio plauko visaziniu "egzpiertu" kartu sudejus. Respect Zilvinui!

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Casus belli 2022 20 06 12:46

   Unikalus reiskinys - autorius ne tik grazus kaip Apolonas, bet ir protingas ir nebijantis ivardinti dalykus ir reiskinius tikraisiais vardais. O paskutine straipsnio pastraipa yra tobula savo taiklumu. Butent joje aprasomas gyvis reziduoja Daukanto rumuose, o isplautasmegeniai chunveibinai lankstosi siam gyviui ir pasiruose ginti ta zliugsincia meduza nuo "priesisku jegu".

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   lin 2022 20 06 01:41

   Deja, bet cia pritariu koncervams. O putleris bailys teroristas neisdris pulti NATO. Ir mes turim pasirinkti kuria puse palaikom ir manau si karta teisingai pasirinkta. Taip kad nemyskiti kelnes.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   RitaBauer 2022 23 06 06:16

   Reseñas de productos en los países de habla hispana 2022 <a href=https://telegra.ph/Mercancias-2022-en-Espana-Argentina-Chile-Colombia-Guatemala-Mexico-Ecuador-y-otros-paises-06-23>https://telegra.ph/Mercancias-2022-en-Espana-Argentina-Chile-Colombia-Guatemala-Mexico-Ecuador-y-otros-paises-06-23</a> Parece extraño que una dieta que requiere más grasa pueda aumentar el colesterol "bueno" y reducir el "malo", pero las dietas cetogénicas están relacionadas precisamente con eso. Puede ser porque los niveles más bajos de insulina que resultan de estas dietas pueden impedir que su cuerpo produzca más colesterol. Eso significa que es menos probable que tenga presión arterial alta, arterias endurecidas, insuficiencia cardíaca y otras afecciones cardíacas. Sin embargo, no está claro cuánto duran estos efectos.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Gediminas Kavaliauskas 2022 25 06 11:10

   Laba diena, Mane tiką @Tratas užblokavo. Gal žinote kodėl, ar galite jo paklausti? Ačiū

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai