°C
   2020 07 04 Šeštadienis

   10 Beno Lyrio įsakymų

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   Autorius: B. Lyrio Facebook įrašas
   2019-06-01 17:00:00

   Kaip tave galės mylėti kiti, jei pats save atmeti?

   1. Save mėgina atrasti tas, kas atmeta savo gyvenimą. Tau nereikia savęs ieškoti, pakanka tiesiog būti tuo, kuo esi. 

   2. Dirbk taip, tarsi viskas priklausytų tik nuo tavęs, o melskis taip, tarsi viskas priklausytų tik nuo Dievo – ir tavo svajonės tas įmanomos. 

   3. Vertink tai, ką turi, kas esi ir kur esi – dalykams vertę duoda ne rinka, bet tavo paties žvilgsnis. Galima valgyti restorane, tačiau būti labai nelaimingu, o galima su mylimu valgyti autobusų stotyje ir išgyventi vidinį džiaugsmą. 

   4. Su visais dalinkis viskuo: kančia, džiaugsmu, liūdesiu ir laime, jei ir pats nori sulaukti tikrumo. 

   5. Savo ligoniams dažnai kartoju: jeigu jūsų svajonės bus didesnės už ligą, jūs pasveiksite. Nebijok didelių planų ir svajonių, o ypač konkrečių žingsnių juos įgyvendinant, nes miršta tik tas, kuris neturi svajonių. 

   6. Niekad niekad neatmesk savęs, priimk savo talentus ir savo minusus. Kaip tave galės mylėti kiti, jei pats save atmeti? 

   7. Į pykti neatsakyk pykčiu – tu vertas tikro gyvenimo. Pyksta tik tie, kurie valdomi emocijų. Pamėgink į situacijas, žmones, aplinkybes pažvelgti iš toliau, duok jiems laiko.

    

   8. Dažnai manęs klausia: „Kunige, ką daryt, kad būčiau laimingas?“. Aš sakau: „Eik ir mylėk, tavo meilė grįš“. Būsime teisiami ne todėl, kad klydome, bet ar mylėjome. 

   9. Nebijok savo klaidų ir nuodėmių. Ne klaidos ir nuodėmės yra problema, bet mūsų sienos, kurias pastatom neleisdami Dievui ir žmonėms prisilieti prie mūsų silpnumo. Dievas nuodėmių neskaičiuoja. Jis žvelgia į mūsų širdį ir žiūri, ar esam jam atviri. 

   10. Man labai patinka principas: 1+1 lygu trys, kitaip sakant: DU veikiantys vienu tikslu gali daugiau nei du atskirai tuo pačiu tikslu. Nebijok žmonių, pasitikėk jais, atsisakyk logikos – vienas nugali, kitas pralaimi, nes laimėti gali abu.

   Lyris

   Skaityti komentarus