°C
   2024 02 24 Šeštadienis

   Gyvenkite šia diena!

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   2018-10-24 15:00:00

   Mums visada trūksta pinigų. Dirbam, plušam, stengiamės. O pagalvokite: kodėl jūs norite rytoj būti turtingas? Daugumai pinigai atveria duris į visą pasaulio gėrį, leidžia mėgautis gyvenimu. Tačiau kiek beturėtume, pinigų visada per mažai ir gyvenimas ne toks įdomus, taip? Štai keletas patarimų, padėsiančių jau šiandien praturtinti gyvenimą kitais būdais.

   Išmokite matyti supantį pasaulį

   Pasaulis nuostabus! Tokį pasaulį mato vaikai. Kas rytą jie nubunda pasiruošę naujiems nuotykiams ir atradimams, tiki fėjomis ir burtais. Pamenate tai? Norite vėl patirti tą jausmą? Pradėkite rašyti stebuklingą užrašų knygutę. Įsigykite kuo gražesnę, kad norėtųsi imti į rankas. Greta padėkite tokį pat gražų stebuklingą rašiklį. Taip, taip – žaiskite.

   Kai jums niekas netrukdys, atsisėskite ir surašykite į knygutę kada matytų ar girdėtų gražiausių dalykų sąrašą. Aprašykite tada patirtus pojūčius. Jei neaplanko įkvėpimas, atlikite tai kaip namų darbą – surašykite ne mažiau dešimties grožybių.

   Tai dar ne viskas. Jūsų knygutėje bus dar du skyriai. Antrajame surašykite pačius neįtikinamiausius, keisčiausius įvykius jūsų gyvenime. Visiems yra nutikę kone neįmanomų, nepaaiškinamų įvykių ir keistų sutapimų. Užrašykite visus juos. Galite su ilgesnėmis įvykių istorijomis. Ir kaip? Ar jūsų pasaulis nepasidarė įdomesnis?

   Trečioji užrašų knygutės dalis skirta slapčiausiems norams ir svajonėms. Kiekviena čia užrašyta svajonė užkurs slaptus Visatos mechanizmus ir pradės savo kelionę į išsipildymą. Tik būkite atsargesni su pageidavimais – jie pildosi.

       

   Ruoškitės netikėtumams

   Sutikite, mūsų gyvenime trūksta netikėtumų. Nesame tikri dėl ateities, bijome negatyvių pasekmių ir todėl kenčiame savo rutiną. Bijome permainų gyvenime ir beprotiškai elgiamės tik desperatiškai norėdami suardyti tą kasdienybės voratinklį. Paradoksas, ar ne? O gal geriau pamėgti tokią padėtį, vienu pagrindiniu gyvenimo principu padarius netikėtumą?

   Ką tai duos? Pirmiausia, dings permainų baimė. Juk ji stovi tarp jūsų ir jūsų idealaus gyvenimo, apie kurį vis dažniau svajojate. Sutikite: tam, kad paliktumėte šiltą darbą mažoje įmonėlėje ir atidarytumėte tarptautinio verslo korporaciją reikia pasiryžti žengti į nežinomybę. Ir, nors toks žingsnis nesuteikia jokių garantijų, kad viskas bus taip kaip įsivaizdavote, bet jo jūs tiesiog nepajudėsite iš vietos. Pirmyn. Nė vienas konkurentas jūsų nepavys.

       

   Sukurkite naują save

   Štai keletas patarimų, kaip atnaujinti save, savo veiksmus ir savo aplinką:

   • Niekada neikite į darbą vienu ir tuo pačiu keliu.
   • Kasdien įsigykite parduotuvėje ką nors, ko anksčiau nesate pirkęs, ragaukite ir, jei skonio patyriai bus ypatingai stiprūs, aprašykite tai stebuklingoje užrašų knygutėje.
   • Atraskite naują veiklą: šokite ar siuvinėkite, tapykite ar lipdykite – nesvarbu, tik darykite tai su tokiu malonumu, kaip darėte vaikystėje…
   • Pasilepinkite masažu ir dar kitokiu masažu, užsiimkite joga ar pilatesu, mėgaukitės druskų voniomis, panaudodami vis kitą kvapų rinkinį.
   • Kasdien po atradimą – toks dabar turi būti jūsų šūkis. Ir viską aprašykite knygutėje: ar tai būtų anksčiau nepastebėtas gražus senovinis namas, ar vaikystės albumas, ar po kojomis čežantys rudens lapai. Įdėmiau apžvelkite pasaulį ir kas žingsnį atrasite kažką naujo.
   • Keiskite buvimo vietą. Tai yra, bent atostogų nevykite du kartus į tą pačią vietą. Be įsitikinimo, kad viskas bus taip pat gerai kaip praėjusiais metais, maršruto pasikartojimas nieko gero nesuteikia.
   • Pertvarkykite namus, perstatykite baldus.
   • Periodiškai keiskite dekoracijas. Tai gali būti fotografijos ant sienos, kitos spalvos lovos užtiesalas ar užuolaidos, spalviniai akcentai jūsų ofise ar tiesiog gražūs dalykėliai ant darbo stalo. Galite sugalvoti teminį aplinkos apiforminimą: Provanso savaitė, senojo kino savaitė ir t. t. Svarbu, kad viena po kitos einančios temos būtų visiškai skirtingos.
   • Kuo dažniau keiskite savo įvaizdį.
   • Kas dieną padarykite ką nors, ko visiškai iš jūsų nesitiki aplinkiniai.

       

   Ieškokite idėjų

   Kartas nuo karto pragyvenkite dieną intuityviai. Kitaip sakant, nepriiminėkite jokių racionalių sprendimų – leiskitės vedami jūsų intuicijos. Žinoma, nekalbame apie rimtus dalykinius ar verslo susitikimus. Užteks taip praleisti sekmadienį. Atrasite, kad turite begalę giliai paslėptų minčių bei idėjų.

   Visada turėkite į ką užsirašyti galvon šovusias mintis – knygutę, sąsiuvinį, telefoną. Jei miegate – pasidėkite prie lovos, jei maudotės – ant spintelės vonioje. Žodžiu, tai į kur užrašyti gimusią idėją, visada turi būti po ranka.

   Atraskite savo Visatą

   Sakote, kad dar kiek per anksti kalbėti apie gyvenimo prasmę – juk yra svarbesnių problemų. Teisingai. Visgi nepatingėkite ir sudarykite 100 klausimų sąrašą, į kuriuos norėtumėte gauti atsakymus. Net “Kas galėtų paskolinti 100 eurų?” yra vienodai tinkamas klausimas kaip ir “Ar yra gyvenimas po mirties?”. Surašykite juos vieny ypu, ilgai negalvodami. Gal ties devyniasdešimtuoju klausimu suprasite save, kas jus domina, ko norėtumėte ir taip atrasite savo nuosavą Visatą.

   Skaityti komentarus