°C
   2024 04 25 Ketvirtadienis

   Jei yra tamsa – reiškia, tiesiog nėra Šviesos

   Nuotrauka: Pixabay.com nuotr.

   Autorius: Telegram kanalas Atsibudimas
   2023-01-27 13:00:00

   Konkurencija, arba lyderystė, grįsta rungtyniavimu, manipuliacijomis, siekimu tapti geriausiu iš visų. Beprasmiška sekinanti kova, kuri jei ir teikia džiaugsmą, tai trumpalaikį, nes visuomet atsiras geresnių… O noras pirmauti veda į priklausomybę nuo kitų nuomonės.

   Kad žiūrėtum į pasaulį iš savo varpinės, pirmiausiai reikia pastatyti šventyklą savo sieloje… Žmogus turi skleisti vidinę šviesą, o ne atspindėti išorinę. Galima būti “visada teisiu”… O galima būti – laimingu!

   Jei  manote, kad reikalinga pagalba, tuomet jūs jaučiatės bejėgis, ir jumis lengva manipuliuoti. Jei manote, kad atsakymų reikia ieškoti išorėje, tuomet atsidursite nelaisvėje tų, kas pasiskelbs gelbėtojais. Nevystydami vidinio ryšio su savimi, galite tapti valdomi išorinių aplinkybių. Išorinės aplinkybės dažnai yra kitų žmonių ego poreikių išraiška. Išmokite pasitikėti savimi, tuomet jūs tapsite dvasiškai stiprus. Kiekvienas sau Mokytojas, kiekvienas – pats sau guru!

   Taigi pradėti reikia ne nuo išorės o savyje... Misija šioje Žemėje turi tapti mūsų dalimi, išraiška, o ne kažkuo išoriniu. Mes turime būti ryški Šviesa, skleisti aukštus šviesos dažnius, kad įkvėptumėte žmones. Mylėkime, klausykime, švieskime, įkvėpkime vieni kitus! Ir tik tada apsivers monada (piramidė), bet jokiu būdu ne atvirkščiai...

   Sąmoningas bendrakūrėjas gali pasiūlyti pasauliui žymiai daugiau, nei snaudžiantis jėgos šaltinis. Sąmoningas sprendimas kyla iš tyros meilės – jis besąlygiškas ir tarnauja didžiai Vienybei. Tyra, besąlygiška Meilė mūsų širdyje – tai paprastas mūsų universalaus ryšio su visa būtimi suvokimas.
   Kuo realiau matome situaciją, tuo sėkmingiau galime ją išspręsti. Neskubėkime: pradėkime nuo to, ką šiuo metu sugebate padaryti, ir tokiu būdu – palengva prie didesnių sprendimų. Taip maži, bet nuoseklūs žingsniai išsprendžia didžiules problemas. Tik reikia realiai matyti situaciją ir sąžiningumo su savimi.
   Šviesa niekada nekovoja su tamsa. Tuo pačiu momentu, kai tik ateina Šviesa – tamsa išnyksta.
   Taigi, nėra jokios realios kovos tarp Šviesos ir tamsos. Jei yra tamsa – reiškia, tiesiog nėra Šviesos.
   Jūs atnešate Šviesą – ir konfliktas, tamsa išnyksta...

   Jūs esate planas! Skleisdami tiesą, mes dalyvaujame žmonijos pabudime ir pasirenkame laisvės ir teisingumo naudai.

   Taikos ir ramybės.

   Šaltinis

   Skaityti komentarus