°C
   2021 01 27 Trečiadienis

   Kaip įkvėpti vyrą - 6 patarimai moterims

   Nuotrauka: Pixabay.com

   2020-11-23 19:00:00

   Su tinkama moterimi vyras gali nuversti kalnus. Kaip tapti jo mūza? Kaip įkvėpti savo vyrą? 

   Moteris yra pagrindinė vyro mūza. Įkvėpti vyrą reiškia „įkvėpti“ į jį norą. Norą veikti, augti, vystytis, dirbti, uždirbti pinigų, tuoktis, pirkti namą, turėti vaikų, norą atsiduoti savo moteriai ir pan.

   Moteris prisideda prie mylimojo vyro sėkmės. Ji pripildo vyrą savo energija šiluma, rūpesčiu ir meile, o jis šią energiją paverčia klestėjimo, sėkmės ir turto energija.

   Prieš tapdama mylimojo mūza, moteris turėtų pati sau atsakyti: „Kam galiu įkvėpti vyrą?“, o jau po to naudoti žemiau išvardintus dalykus. Beje, neretai mylinti moteris intuityviai visa tai daro. 

   Tikėjimas vyru

   Tikėjimas, kad jame yra kažkas ypatingo, kad jis gali, padarys, ras jėgų įveikti iššūkius daro stebuklus. Bet tik tuo atveju, jei moteris nevaidina ir tiki iš širdies.

   Tikėjimas atsiranda, kai moteris priima savo vyro siekius, tikslus. Jos tikėjimas įkvepia vyrą, sukuria erdvę jam kurti ir eiti savo tikslo link.

   Tikėjimas vyru atsiranda, jei jūs taip pat tikite savimi - tuo, kad esate unikali, nepakartojama, kad turite ypatingų savybių, talentų, kurie yra paklausūs ir reikalingi pasauliui, kad rasite milijonus būdų juos realizuoti ir įgyvendinti. Kai tikėsite, kad galite viską, patikėsite ir tuo, kad vyras sugeba veikti ir gali pasiekti savo tikslą.

   Vidinė būsena perduodama be žodžių. Jei tikite savo vyru, tuo, jog jis sugeba daug pasiekti, tada taip ir bus.

   Pasitikėjimas

   Įsivaizduokite, kad jums reikia užmerktomis akimis kristi atgal - į savo vyro rankas. Ar jums bus lengva tai padaryti? Atsiduosite, ar norėsite kontroliuoti, kaip jis jus pagauna?

   Gebėjimas pasitikėti vyru yra bene svarbiausias aspektas santykiuose, įkvepiantis vyrą. Brandūs santykiai yra tada, kai moteris nori pasitikėti, o vyras sugeba prisiimti atsakomybę už savo moterį. Deja, labai dažnai mūsų vyrai elgiasi nebrandžiai, silpnai ir neatsakingai dėl moters kaltės. Taip yra todėl, kad moteris mėgsta daryti „viską pati“. Kartais pačios moterys nėra pasirengusios perduoti visą atsakomybę į vyrų rankas. Joms vis atrodo, kad jis viską padarys ne taip, jis per ilgai galvoja, daro tai lėtai, daro visiškai neteisingai arba nedaro to visai. Tai labai liūdna, nes toks požiūris vyrą atpalaiduoja ir atima jo jėgą. Tai kelias į niekur.

   Jei norite įkvėpti vyrą - išmokite juo pasitikėti!

   Priėmimas vyro tokio, koks jis yra

   Dauguma moterų nori perdaryti ar pakeisti savo vyrą. Jos vis stengiasi į prisitaikyti sau: čia truputį atimti, čia - pridėti. Bet jis jau yra susiformavusi asmenybė. Vyrui labai svarbu jausti vidinę laisvę, suprasti, kad moteris jį myli ir priima tokį, koks jis yra.

   Moterys pamiršta, kad vyrai nesikeičia pagal jų pageidavimus. Moterys priklauso vandens elementui, todėl vidiniai ir išoriniai pokyčiai yra jų gimtoji erdvė. O vyras iš prigimties yra labai statiškas. Jį labai skaudina ir žemina moters atmetimas, bandymas pakeisti.

   Galite pastebėti savo vyro silpnybes, tačiau laikykite jas paprastais žmogaus trūkumais. Mes visi juos turime. Galite nesutikti su visomis jo idėjomis, tačiau turite gerbti jo poziciją ir požiūrį. Galbūt jums nepriimtini visi jo interesai ir nesuprantate jo kažkokių tikslų ar siekių, bet suteikiate jam laisvę tai turėti. Priimdami vyrą, jūs priimate jo teisę būti savimi. Tai tikrai įkvepia vyrą veikti.

   Kai jis mato ir jaučia, kad moteris priima jį tokį, koks yra ir nesiekia jo pakeisti, jis yra jai dėkingas ir yra pasirengęs mylimąją apdovanoti geriausiai, kaip geba. 

   Vyriškumo pripažinimas

   Giliai širdyje kiekvienas vyras trokšta, kad moteris žavėtųsi jo vyriškomis savybėmis, idėjomis. Tai vienas aktualiausių jo poreikių. Nuoširdus susižavėjimo žodis įkvepia, priverčia jį pasijusti tikru vyru.

   Ar prisimenate pagrindinį energijos dėsnį? Tai, į ką sutelkiame dėmesį, dauginasi. Jei sutelksite dėmesį ir pamatysite vyro trūkumus, tada galų gale gali atrodyti, kad esate su pabaisa, kuri nėra kažkas, ką reikia įkvėpti, o verčiau bėgti toliau.

   Moteris gali lengvai įgalinti vyrą pabrėždama ir taip stiprindama tai, kas jame yra geriausio.

   Gebėjimas pamatyti stipriąsias mylimojo puses, atkreipti į tai jo dėmesį, parodyti jam, kad jame yra daug teigiamų savybių ir jis gali jas sėkmingai panaudoti - vienas iš geriausių būdų vyrą įkvėpti.

   Tyrų jausmų pažadinimas jame

   Vyrai natūraliai yra mažiau jautrūs, tačiau tai nereiškia, kad jie visiškai nejaučia. Jie tiesiog nėra įpratę taip stipriai reaguoti ir rodyti emocijas kaip moterys. Jausmai įkvepia, užsidega, suteikia energijos veikti.

   Kai vyras supranta, kad gali jausti daugiau, tai iš pradžių jį suglumina, po to nustebina, o tada atveria naują nežinomą jausmų pasaulį savyje ir šalia esančioje moteryje. Jūs esate ta, kuri padėjo jam atrasti jausmų pasaulį. Jūsų žavesio energija uždega, suteikia sparnus.

   Stebėkite mylimą vyrą, raskite tas savybes, kurių anksčiau nepastebėjote, žavėkitės jomis. Jam tai svarbu. 

   Dėkingumas

   Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas - dėkingumas vyrui. Jis turi žinoti, kad jums patiko jo poelgis, kad esate patenkinta jo staigmena, net jei tai yra nedidelė gėlių puokštė. Jei išmoksite pamatyti mažus dalykus ir už juos dėkosite, vyras norės dėl jūsų daryti dar daugiau, kad įvystų žavesį jūsų akyse ir girdėtų, kaip jums tai svarbu.

   Būkite visuomet dėkinga už tai, ką jis daro dėl jūsų.

   Skaityti komentarus