°C
   2021 03 07 Sekmadienis

   Kaip padaryti, kad vyras nenorėtų jūsų prarasti?

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   2021-02-19 21:00:00

   Tiesą sakant, padaryti taip, kad vyras nenorėtų jūsų prarasti, labai lengva ir daugelis moterų tai intuityviai daro. Tačiau jos nesupranta, ką dar galima padaryti ir kokią abipusę naudą galima gauti.

   Jos tai daro ir meta įpusėję, negavę sau jokios naudos, o tada, kai jau į viską spjauna ir pamiršta, staiga iš vyro sužino, kad jis labai brangino jų bendravimą ir vis dar po daugelio metų ją prisimena.

   Ką reikia daryti, kad įsitvirtintumėte vyro mintyse ir jis nenorėtų jūsų paleisti?

   Pirmiausia, reikia išsiaiškinti, ką vyras galvoja, o norint tai sužinoti, reikia parodyti nuoširdų susidomėjimą juo ir tuo, kas su juo vyksta. Nes jei bandysite grasindama pistoletu prispausti jį prie sienos ir sakyti: „Ateik čia ir greitai viską pasakok“, žinoma, jis nieko nepasakys.

   Kodėl? Nes taip tik atitolinsite jį nuo savęs. Vyrai bijo atsiverti ir pasakyti, kas darosi jų viduje, kad nebūtų pažeidžiami ir liktų įsitikinę, jog pilnai kontroliuoja situaciją ir santykius.

   Todėl į vyro sielą ir galvą reikia „skverbtis“ labai pamažu ir atsargiai, naudojantis savo moteriškomis savybėmis: smalsumu ir susidomėjimu. Ir jei parodysite nuoširdų susidomėjimą vyru, jums nebus sunku užvaldyti jo mintis.

   Tai yra dar kartą, pirmiausia reikia išsiaiškinti, kas yra jo galvoje, kaip jis gyvena, o tai reiškia, kuo dažniau užduoti klausimus. Tačiau užduoti klausimus ne tokius, kur reikia atsakyti trumpai „taip“ arba „ne“, bet tokius, į kuriuos reikia pateikti išsamų atsakymą. Pvz.: „Kaip Tu mėgsti vakarieniauti?“, „Kur mėgsti atsipalaiduoti?“, „Kas Tau įdomiausia Tavo veikloje?“ ir kt.

   Ir tada vyras, matydamas jūsų susidomėjimą juo kaip asmenybe, o ne norą kuo greičiau jį pasisavinti, pradeda pamažu atsiverti ir pasakoti apie save svarbius dalykus, kurie atsiranda jo gyvenime. Kuo dažniau su juo bendraujate, tuo daugiau užduodate jam klausimų apie jį, tuo daugiau tarp jūsų atsiranda sąlyčio taškų, nes jūs jau šiek tiek jį pažįstate. Tai yra, bet kuriuo bendravimo metu galite priminti tuos jo gyvenimo įvykius, apie kuriuos jau girdėjote, tuos interesus, apie kuriuos jau žinote.

   Tarp jūsų ima pintis gijos, kurios veda į jo mintis. Net jei jūsų nėra šalia ir iškyla aptarta tema, ypač jei ten buvo kažkas šviesaus, jūs automatiškai pasirodote jo mintyse, ir tai jus vis stipriau su juo jungia.

   Kitas grynai moteriškas triukas, kuris gerai veikia, kai jau užmezgate kontaktą su vyru, yra tai, kad moteriai įdomu ir be vyro. Jūs turite su kuo pasikalbėti ir užsiimti, o jis be jūsų ima nuobodžiauti. Jis neturi su kuo pasikalbėti apie jam svarbius ir įdomius dalykus, nes niekas be jūsų juo taip nesidomi. 

   Ir kas nutinka? Vyras be jūsų jaučiasi blogai, o jums be jo nėra nuobodu. Jis pradeda ieškoti susitikimų su jumis ir domėtis, ką jūs ten be jo veikiate. Ir jei jis pamatys, kad jūs iš tikrųjų esate susidomėjusi tuo, ką darote, jame pabus savininkas, medžiotojas ir varžybų mėgėjas. Jis ieškos priežasčių jums skambinti, darys malonias staigmenas ir visaip kitaip bandys atkreipti į save dėmesį.

   Šimtaprocentinė garantija, kad jūs užvaldėte jo mintis ir jis nenorės jūsų paleisti - kai vyrui su jumis yra daug įdomiau nei be jūsų. Jei jis yra su jumis, tada ir jo draugai dažniau pas jį lankosi, nes jie taip pat domisi jumis arba jūs darote ką nors įdomaus kartu, o šalia jūsų jis leidžia pasireikšti kai kurioms emocijoms, kurių be jūsų niekada gyvenime neparodytų.

   Galbūt jūs tiesiog sėdėsite ir geriate kavą jo akivaizdoje, o jis jums daug pasakoja apie save ir savo pomėgius. Tuo tarpu su kitais jis tyli, nes jie nemėgsta jo klausytis, o jūs klausote. Tai reiškia, kad gyvenimas šalia jūsų tampa šviesesnis, įdomesnis, įdomesnis, emocingesnis, išradingesnis, o svarbiausia, kad jūs tapote jo minčių šeimininke, nes visos jo mintys bus nukreiptos į tai, kaip likti su jumis.

   Skaityti komentarus