°C
   2021 01 23 Šeštadienis

   Kaip pamilti save ir tapti laiminga moterimi

   Nuotrauka: Pixabay.com

   2020-11-25 19:00:00

   Kaip tapti laiminga moterimi, nepaisant esamų ar nesamų santykių ir turimų aplinkybių? Kiekvieną dieną naudokite žemiau aprašytus 5 įpročius, kad pamiltumėte save. Tai kokybiškai pakeis jūsų gyvenimą! 

   Yra viena sakmė apie moters sukūrimą, kurios paskutinės eilutės skamba štai taip: „Deja, pagrindinė moters komplektacija turi vieną trūkumą, kurio net aš negaliu pakeisti. Moteris turės tai padaryti pati, kitaip šis trūkumas sugadins visą jos gyvenimą. Kas tai? Ji nežino savo vertės...“

   Moteris yra tikrai unikalus sutvėrimas! Kiekviena yra neįtikėtina ir tobula, belieka tai suvokti ir tikėti savo jėgomis. Leiskite sau svajoti, nesvarbu, kokioje gyvenimo situacijoje esate. Išsikelkite tikslus ir jų siekite!

   Kiekvienai moteriai laimė yra kažkas savito, unikalaus ir nepanašaus į kitas. Įvairiais savo gyvenimo periodais mes laimę randame kažkame kitame, ir kiekvieną kartą tai mums yra nepaprastai svarbu. Verslininkei laimė siejasi su profesiniu augimu, o namų šeimininkei - su jaukumu namuose. Kažkas svajoja apie mažas rankeles, kurios apkabins ir prisiglaus, o kažkam laimė yra pabūti vienai su savimi ir pasinerti į savęs pažinimą. Yra moterų, kkurios amžinai ieško harmonijos derindamos visus vaidmenis...   Mes visos esame skirtingos ir kartu tokios panašios. Kiekviena iš mūsų yra kupina meilės ir gerumo, kuriais norime pasidalinti su kitais. Ir kol mes netikime savimi, savo jėgomis, kol neišmoksime suvokti savęs ir būti dėkingos Dievui už viską, ši meilė virs įvairiomis neigiamomis emocijomis, kurios, kaip ir neigiamai įkrautos materijos dalelės, atmuš viską, kas gražu ir nuostabu pasitaikytų mūsų kelyje. Kas bebūtume, kad ir ką darytume, gyvenimo kelio nepasirinkome. Jei neišmoksime būti dėkingos, neišmoksime tikėti savimi ir mylėti savęs, niekas aplinkui neduos jokio džiaugsmo, tik nusivylimą ir susierzinimą.

   Nuo vaikystės mūsų nemokė save mylėti. Tačiau atminkite:  tai, kaip mylite save, parodo pasauliui, kaip jis turi jus mylėti! Mylėti ir žinoti savo vertę reiškia pagarbą, priėmimą, tikėjimą, sąžiningumą ir dėkingumą. Šioje meilėje nėra kritikos! Leiskite sau būti silpnai, leiskite sau klysti, leiskite sau paprašyti pagalbos, leiskite sau priimti save. Leiskite sau būti moterimi! Ir visuomet būkite švelni sau.

   5 įpročiai, kurie padės save priimti ir tapti laiminga moterimi

   Štai keli pagrindiniai kasdieniai įpročiai, kurie padės priimti save, pamilti save ir būti laiminga:

   1. Planuodamos dieną darbe ar su šeima, pirmiausia pagalvokite apie laiką sau. „Ką aš noriu padaryti šiandien sau, savo kūnui ir sielai?“ Tai gali būti sportas, knygos, apsipirkimas, įvairios procedūros.

   2. Sudarykite norų sąrašą tik apie save. Tai turėtų būti ne naujas puodas ar dulkių siurblys, o kažkas asmeniško, ko nori siela ir ko reikia kūnui.

   3. Kiekvieną dieną būtinai skirkite bent 30 minučių pabūti vien su savimi: pasivaikščiojimui ar tiesiog pabuvimui namuose. Būtina turėti laiko ramiems apmąstymams. Po savaitės tokių kasdienių akimirkų tik sau pamatysite, kaip pasikeis jūsų mąstysena. Iš pradžių tai gali sukelti tam tikrų nepatogumų ir nejaukumo, tačiau tokiu atveju užduokite sau klausimą: „Jei man neįdomu ir nepatogu su savimi, tai kaip kiti žmonės su manimi jaučiasi?“

   4. Kasdien rašykite dienoraštį, žymėkite jame savo tikslus, dėkingumo akimirkas, emocijas.

   5. Planuokite laiką poilsiui.   Išmokite būti nuoširdi su savimi. Neapsigaukite, įsiklausykite į save, gerbkite savo norus ir emocijas, tada pamatysite, kaip nuostabiai viskas pradės keistis!

   Laimė yra kiekvieno mūsų viduje. Nustokite ieškoti problemos sprendimo naujuose santykiuose, santuokoje, vaiko gimime, darbe. Pradėkite nuo savęs! Supraskite, ko jums dabar reikia. Kas tiksliai padarys jus laiminga moterimi? Tikėkite savimi ir būkite savimi. Jūs pamatysite, kaip visos neišspręstos problemos ir klausimai ima spręstis.

   Tikėkite: jūs galite padaryti daug daugiau, nei manote!

   Skaityti komentarus