°C
   2021 05 09 Sekmadienis

   Kaip tapti savarankiška moterimi?

   Nuotrauka: Pixabay.com nuotr.

   2021-04-12 19:00:00

   Šis straipsnis kviečia išsiaiškinti, kuo skiriasi priklausomos ir savarankiškos moterys. Be to, siūlomi patarimai ir veiksmai, kuriuos reikia atlikti norint tapti ne tik nepriklausoma, bet ir labai sėkminga ir laiminga moterimi.

   Žingsnius moters savarankiškumo ugdymui sukūrė žinoma psichologė Larisa Renard. Kviečiame su jais susipažinti.

   1. Atsakomybė už savo veiksmus.

   Tik pats žmogus žino, kas jam bus geriausia. Tačiau kartais pasidaro baisu ginti savo nuomonę, kad neprarastumėte darbo, vyro, draugų ... Norint apginti savo požiūrį, reikia drąsos ir supratimo, kad kitiems tai gali nepatikti ir jie gali išeiti. Bet kai žmogus nustoja save apgaudinėti, ima keistis jo aplinka, o santykiai su kitais žmonėmis tampa nuoširdesni.

   2. Nepriklausymas nuo kitų nuomonės.

   Kai moteris yra harmonijoje su savimi, kiti žmonės negali daryti įtakos jos būklei ir nuotaikai. Kai nėra vidinės harmonijos, tada bet koks praleistas skambutis ar kritika gali sukelti depresiją. Prieš reaguodama į ką nors negatyviai, turite savęs paklausti: ,,Kodėl aš taip aštriai reaguoju?" Tiesą sakant, mums nutinka tik tai, kam mes leidžiame nutikti. Kai tik jūs tapsite nepriklausoma, niekas jūsų nebeerzins.

   3. Darykite tai, kas jums patinka.

   Įkvėpti ir užpildyti energija gali tik veikla, kuri jums patinka. Ypač aplinkiniai jaučia šį entuziazmą. Savo veiklą mylinti moteris labai jaudina vyrą, nes ji nebijo būti savimi, yra įdomi ir pilna gyvenimo aistros.

   4. Ginkite savo interesus.

   Jei moteris sportuoja, tori savo pomėgių, užsiima asmeninu tobulėjimu, ji sugeba išlaikyti savo individualumą ir neištirpti vyre. Savarankiškos moterys neatsisako savo pomėgių dėl vyrų, nes nenori gyventi nuobodaus ir monotoniško gyvenimo.

   5. Turėkite savo socialinį ratą (draugus, gerbėjus).

   Kai moteris aktyviai bendrauja su kitais žmonėmis, ji netampa nuobodi ir nuspėjama. Net gerbėjų buvimas sukuria jausmą, kad ji vis dar įdomi priešingos lyties atstovams, o lengvas flirtas negali būti laikomas išdavyste. Priešingai, tai yra būdas atnaujinti santykius ir parodyti savo vyrui, kad jis visada yra pirmoje vietoje. Tuo pačiu jis supras, kad negali žiūrėti į moterį kaip į savaime suprantamą dalyką. 

   6. Problemų ir paslapčių laikymas savyje.

   Kai moteris moka nutylėti asmeninius dalykus, ji labai įdomi vyrams, nes jie nori apie ją sužinoti daugiau. Pernelyg atviri pokalbiai, ypač apie visas problemas, vargu ar sukels norą toliau bendrauti. Tačiau noras išspręsti bet kokią paslaptį yra labai jaudinantis!

   7. Pagarba sau.

   Savarankiškos moterys niekada neapleidžia savęs. Jos gerbia kitus žmones, suprasdamos, kad visi teisę į savo požiūrį, tačiau tuo pačiu neleidžia jiems pažeisti savo asmeninių ribų. Kai aplinkiniai mato, kad turite savo taisykles ir vertybes, jie jus labiau gerbia. Savo vertybes ir principus reikia ginti be agresijos, ramiai paaiškinant savo poziciją.

   8. Gebėjimas save vertinti.

   Kai moteris žino savo vertę, kai didžiuojasi savo išvaizda ir žiniomis, ją įvertina ir aplinkiniai. Jei moteris nesirūpina savimi, tada vyrai elgsis su ja atitinkamai. Atminkite, kad meilė sau užpildo jus energija ir džiaugsmu.

   9. Gebėjimas kontroliuoti emocijas.

   Savarankiškos moterys labai gerai valdo savo emocijas, todėl kartais atrodo šaltakraujiškos. Jos nekelia isterijų, net kai viduje viskas liepsnoja. Jos kalba aiškiai ir apgalvotai, nes yra visiškai tikros savo tiesa.

   10. Pasirinkti sau geriausią.

   Savarankiškos moterys, skirtingai nuo priklausomų, lieka savimi bet kurioje situacijoje. Jos daro tai, kas patinka, lengvai gina savo interesus ir principus, bendrauja tik su tais, su kuriais nori. Tokios moterys renkasi tik vertus vyrus ir nesusitaiko su mažiau. Ir jei tokių vyrų nėra šalia, tai vienatvė jų negąsdina, nes jos moka būti harmonijoje su savimi, neeikvodamos energijos nereikalingiems reikalams, susitikimams ir santykiams.

   Skaityti komentarus