°C
   2024 05 28 Antradienis

   Leisk sau...

   Nuotrauka: Pexels.com nuotr.

   Autorius: Mari Tochilina
   2023-07-24 13:00:00

   Leisk sau... Daryti klaidas. Blaškytis. Keistis. Nustebti - nesvarbu ar tau 60, ar 16-ka. Leisk sau nereaguoti į provokacijas.

   Leisk nesiteisinti, neįrodinėti, neįtikinėti. Leisk sau paleisti. Ir palikti. Tuos, kurie nepakeliui. Tuos, kurie tavęs nevertina. Tuos, kurie nemyli ir nėra mylimi. Leisk sau būti kitokiai. Netinkama jokioms kategorijoms, rėmams, stereotipams, tipologijoms ir rūšims. Nepateisink niekieno lūkesčių ir nesielgti taip, kad kam nors įtiktum prieš savo valią.

   Leisk sau nebijoti dėl suaugusio vaiko. Ir dėl nelabai suaugusio leisk sau nebijoti. Leisk sau negalvoti, kad „išskyrus mane, šiuose namuose niekam nieko nereikia“. Leisk sau nebėgti priekyje traukinio. Ir gale taip pat - nebėk. Išvis nebėk.

   Galbūt net palauk, kol traukinys važiuos tinkama kryptimi. Ir sėdėk vagone, o ne stovėk prie pečiaus , mėtant anglis. Leisk sau pasirūpinti savimi. Bent valandą per dieną. Viena valanda, net jei ji susideda iš suskaidytų minučių. Suteik sau leidimą nesakyti: „Aš neturiu laiko sau“. Jis yra. Leisk sau jį paimti.

   Leisk sau svajoti. Dideles svajones. Leisk sau pasvajoti apie neįgyvendinamą (iš kur žinai, kad tai neįgyvendinama?). Leisk sau būti. Leisk sau būti vertai bet kokių pinigų, bet kokio apdovanojimo, bet kokios šlovės, didelės meilės, puikių atostogų.

   Tiesiog leisk. Leisk sau būti savimi. Pirma, TIK LEISK. Tada pamatysi kas bus...

   Skaityti komentarus