°C
   2020 12 03 Ketvirtadienis

   Moteriškumas Vyro akimis

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   Autorius: Audra Maksvytienė​ | sakubona.lt​​
   2019-04-10 21:00:00

   Moteriškumas – tai sugebėjimas dovanoti įkvėpimą kitiems veikti, pačiai nedarant nė judesio, išliekant ramybėje.

   Kas yra Moteriškumas? Psichologas Markas Ifraimovas mano, kad Moteriškumą vyrai ir moterys supranta savaip. Skirtingai. O kur, esą, didelis skirtumas, ten atsiranda vietos parodijai ir amžinam nesusišnekėjimui.  Markas sugebėjo vyriškai tiksliai apibrėžti pačią moteriškumo esmę. Taigi - straipsnis, kurį būtina perskaityti.

   Sveika, Šiame straipsnyje kreipsiuosi į Tave „tu“ - kad bendravimas būtų natūralus, kupinas pasitikėjimo, tarsi bendrautų du seni draugai, pasiruošę išgirsti naują jiems jau žinomos melodijos versiją.  Tu įpratai manyti, kad Moteriškumas – tai švelnumas, minkštumas, juslingumas, judesių lengvumas, lankstumas, koketavimas ir flirtas, pasitikėjimas ir mokėjimas ištirpti savame vyriškyje.

   Tikrai taip, visa tai – Moteriškumas…

   Kiekvienas vyras moteryje ieško šių savybių.  Tačiau vardan ko?  Tau leidus, pirmiausia išsakysiu savąjį Moteriškumo apibrėžimą.

   Moteriškumas – tai sugebėjimas dovanoti įkvėpimą kitiems veikti, pačiai nedarant nė judesio, išliekant ramybėje.

   Kad būtų aiškiau, įsivaizduok tokį vaizdelį:  Ji sėdi prie staliuko kavinėje. Niekur neskuba. Prie gretimo stalelio sėdi jis. Jis žiūri į ją ir mes suprantame, kad jis nori susipažinti. Jis delsia. Ji pakyla ir išeina. O gaila...

   Šiek tiek pakeiskime vaizdelį: Ji dar vis ten, kavinėje. Jis irgi prie gretimo stalelio.  Jis pakyla ir ryžtingai prieina prie jos.

   Kas turėjo pasikeisti, kas įkvėpė jam ryžto veikti? Joje turėtų būti tarsi magnetas, kuris priverstų jį pakilti ir prieiti.

   Koks tas magnetas? Ar moka ji juo naudotis? Geras klausimas.

   Pavadinkime tą magnetą Moteriškumu. Ji, žinoma, apie jį žino. Tačiau naudotis juo sugeba tikrai ne visada. Magnetas įsijungia savarankiškai – esant tam tikroms sąlygoms.

   Štai mudu ir grakščiai priartėjome prie to, kas vis tik įjungia moteriškumą ir įkvepia kitus veikti.  Kalbėkime tiesiai: kiti – tai vyrai ir vyriškos moterys, idant moteriškos moterys, pačios būdamos ramybės būsenoje, deleguoja žygdarbius kitiems.

   Aš sąmoningai šiek tiek atitolinu akimirką, kai gi tu išgirsi, kas įjungia tavąjį Moteriškumą. Galbūt tave tai šokiruos. Juk tai taip nepanašu į viską, ką tu girdėjusi anksčiau. Tai visiškai nesusiję nei su seksualumu, nei su gundymo menu, nei su jokia kūniškumo užuomina.

   Moteriškumas įsijungia esant DVASINEI PARTNERYSTEI. Kitais žodžiais tariant, kai moteris Dvasia intuityviai pajunta jai artimą Dvasią, kurios Tikslą ji pasiryžus palaikyti, moters kūnas nurimsta ir įgauna žavingą ir patrauklų (nuo žodžio „trauka“) minkštumą, sukurdamas norą kurti jos erdvėje.

   Dvi Dvasios, bekūnės, visiškai priešingos viena kitai lytimi, kokybe, energija, tačiau turinčios bendrą Tikslą, transformuoja kūnus, kuriuose gyvena, ir priverčia juos veikti. Vyro kūnas tampa kietas ir nusitaikęs it ietis. Tavo kūnas tampa minkštas ir kviečiantis it taikinys.

   Kūnai tampa seksualūs ir viliojantys vienas kitą, kad susijungę į vieną Dvasią, jie galėtų pasitarnauti pačiam Gyvenimui. Kad per juos Gyvenimas galėtų išreikšti save Visatoje.

   Tavo Dvasia daro tave moteriška tą akimirką, kai sutinka Dvasią, kurios Tikslas įdomus tavajai. Taip nutinka visada, nepriklausomai nuo žmogaus lyties. Tu gali tapti labai moteriška ir greta moters, tavo pojūčiai, minkštumas ir seksualumas gali nustebinti. Tačiau dabar tu žinai tokios netikėtos transformacijos priežastį. Ta moteris savyje nešioja tavo Dvasios Tikslą.

   Ir tavoji Intuicija tavęs neapgauna. Tiesiog tavo Protas kol kas nesuvokė tavo Dvasios Tikslo. Žmonijos istorija rodo, kad Intuicija svarbesnė už Protą.

   Intuicija veda į ateitį, sukurdama naują, o Protas klaidžioja praeities labirintais ieškodamas prarastojo savo paties svarbumo.

   Intuicija ir Įkvėpimas – du patys svarbiausi tavo Moteriškumo atributai.

   Intuicija leidžia tau įsiklausyti į tavo Dvasios kuždėjimą, nurodantį, kad greta yra tas, kas tavimi pasirūpins, kol jūs drauge tarnaujate Gyvenimui.

   Kai Intuicijos varpelis tau švelniai praneš tau apie tai, kad kokio nors žmogaus kūne slypi reikiama Dvasia, ateis Įkvėpimo eilė.

   Ar esi kada mačiusi vandens sūkurį? Moteriškas įkvėpimas labai jį primena. Ir neveltui daugelis moteriškų praktikų moko išsukti sūkurį gimdos srityje.

   Įsivaizduok plačią upę. Tai tu. Leisk sau tekėti sava vaga. Būk srauni ir nesustok. Dabar pajausk, kad į tave pliumptelėjo akmenėlis – tai Intuicija davė ženklą, kad netoliese artima Dvasia. Ką padarys akmuo su vandeniu? Jam besileidžiant į dugną, aplinkui susidarys vandens sūkurys, o paviršiuje vanduo pasklis į šonus raibuliais. Vanduo negali priešintis, juk jis sraunus ir lankstus. Jo raibuliai ir yra tavasis Įkvėpimas.

   Tie minkštutėliai ir tuo pačiu stangrūs raibuliai neša kitus jų Tikslo link. Nepamiršk, kad tu – ne šiaip raibuliai, tu – visa upė. Ir kol tu leidi kitiems plūduriuoti tavoje terpėje, tavo erdvėje, jie gali plaukti. Tu leidi jiems gyventi savyje, jie drauge su tavimi plaukia į jūsų bendrą Tikslą.

   Tačiau tu neatlieki judesių - tu upė, kuri leidžia sau tiesiog tekėti sava vaga. Tu nieko nedarai, nors ir judi, ir net plukdai kelyje sutiktas valtis.

   Tu gera Gyvenimui jau tuo, kad nesipriešini erdvei; tuo, kad sutinki su reljefu; tuo, kad priimi viską, kas pasitaiko tavo kelyje.

   Ir Gyvenimas apsigyvena tavyje. Tu tampi Gyvybinga upe. Taip tu tarnauji Gyvenimui.

   Tavo tarnystė Gyvenimui pasireiškia dvejopai: per tavo Moterystę ir per tavo Motinystę.

   Moterystė, moteriškumas reiškiasi, kaip jau esu minėjęs, per Intuiciją ir Įkvėpimą, ir visada yra nukreiptas į susijungimą su Dvasia-Kūrėju, esančiu kitame žmoguje (arba žmonių grupėje).

   Po susijungimo tavo tarnystė Gyvenimui tampa Motinyste: tu imiesi išnešioti tos Dvasios idėją, materializuoti ją, kaip vaisių savo įsčiose ir toliau auginti judviejų projektą, kaip sūnų ar dukterį.

   Anksčiau ar vėliau teks paleisti vaiką į suaugusiųjų gyvenimą, o tai reiškia, kad tau teks vėl įjungti Moteriškumą. Būtent dabar, po Motinystės, tavo Moteriškumas tampa žygdarbiu. Todėl, kad atsisakyti nuosavo kūdikio, vaiko, projekto ir imti gaudyti neaiškius Dvasios signalus lengva jaunystėje, tačiau elgtis taip vėl ir vėl?

   Taip ir gaunasi, kad Moteriškumas priklauso amžinai jaunoms arba toms, kurios kontaktuoja su savo Dvasia.

   Todėl aš manau, kad Moteriškumas – tai aukščiausioji moters dvasingumo apraiška. Ir nepaisant to, kad mus mokė, kad „Aukščiausia moters misija – Motinystė“, esu tikras, kad būti motina yra lengviau, nei būti Moteriška, įkvepiančia kitus veikti.

   Daugelis moterų laiko save moteriškomis, teigia, kad moka teikti įkvėpimą. Štai ką jos sako:

   - Mano vyras daro viską, ką jam pasakysiu. - Aš puikiai vadovauju 120 žmonių kolektyvui, visi produktyviai dirba. - Kaip pasakysiu, taip ir bus.

   Šie pasakymai parodo Motinystės kelią: Motina NURODO, ką reikia daryti. Moteriškumas gi atvirkščiai, esti ramumoje ir vardan jo žmonės nori daryti patys.

   Tai ir yra tas didysis skirtumas, kurį minėjau pradžioje. Niekada nepainiok Motinystės ir Moteriškumo. Nes tavo moteriškumas mums, vyrams:

   Tai Tuštuma, suteikianti atsakymus. Tai Visata, kviečianti Kūrėją. Tai Šviesa, viliojanti į save. Tai Ramybė, sukurianti veiksmą. Tai Gyvenimo upės Energija, žvalinanti, nukreipianti. Tai Vyro gyvenimo Tikslas.  

   Markas Ifraimovas

   Skaityti komentarus

   komentatorius 2020 17 06 09:20

   "kad būtų aiškiau, įsivaizduok tokį vaizdelį: Ji sėdi prie staliuko kavinėje. Niekur neskuba. Prie gretimo stalelio sėdi jis. Jis žiūri į ją ir mes suprantame, kad jis nori susipažinti. Jis delsia. Ji pakyla ir išeina. O gaila... Šiek tiek pakeiskime vaizdelį: Ji dar vis ten, kavinėje. Jis irgi prie gretimo stalelio. Jis pakyla ir ryžtingai prieina prie jos. Kas turėjo pasikeisti, kas įkvėpė jam ryžto veikti? Joje turėtų būti tarsi magnetas, kuris priverstų jį pakilti ir prieiti. Koks tas magnetas? Ar moka ji juo naudotis? Geras klausimas. Pavadinkime tą magnetą Moteriškumu. " - labai neteisingai apibūdinamas moteriškumas ir mano manymu klaidinamas su flirtu, kodėl moteriškumas turi sietis su vyru ir jo "kabinimu". mano manymu šiame pvz, moteris per daug seksualizuojama, Moteriškumas - jog prie tavęs prieina vyrai..?

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai