°C
   2021 01 19 Antradienis

   Svarbiausi gyvenimo priminimai

   Nuotrauka: Pixabay.com

   2020-12-27 19:00:00

   Metams baigiantis svarbu prisiminti tai, kas šiame gyvenime svarbiausia. Ko čia atėjome ir kas esame?.. Koks svarbiausias gyvenimo priminimas mums kiekvienai dienai?

   Tai priminimas, kad čia atėjome džiaugtis gyvenimu.

   Tai priminimas, kad jūsų nekenčiamas darbas nuo 9 iki 17 val. nėra tas, dėl kurio esate čia. Turėtumėte pabusti su šypsena veide, svajodami greitai pradėti daryti tai, kas jums patinka. Jūs nusipelnėte skirti savo energiją tam, kas jums patinka. Jūsų darbas neturėtų jūsų sekinti, priešingai, jis turėtų suteikti jums energijos.

   Tai priminimas, kad meilė neturi būti sunki. Tikroji meilė jus įkvepia ir augina sparnus. Jūs mylite, nepaisant pakilimų ir nuosmukių. Tikroji meilė jums suteikia energijos, stiprina, drąsina Jūs nusipelnėte meilės, įprasminančios jūsų būtį.

   Tai priminimas, kad draugai turėtų investuoti į jus, o jūs - į juos. Tikri draugai domisi, kaip jums sekasi, jie randa jums laiko, palaiko, kai reikia, ir tai jiems nėra našta. Jūs nusipelnėte besąlygiškos draugiškos meilės. Jūs esate čia, kad būtumėte su sielos draugais.

   Tai priminimas, kad esate vertas meilės ir rūpesčio, kurį suteikiate kitiems. Jūs nusipelnėte skirti sau pirmą, o ne paskutinę vietą. Jūs esate čia, kad mylėtumėte ir brangintumėte kūną, kuris jums buvo duotas. Jūsų prioritetu turėtų būti vietos, kuriose lankotės, žmonės, su kuriais jūsų siela yra susijusi, ir dalykai, kuriuos darote, kad pasirūpintumėte savimi.

   Tai priminimas, kad esate gyvi. Jūs nusipelnėte jausti, kaip saulė glosto jūsų veidą, o vėjas - plaukus. Jūs nusipelnėte šokti. Žaisti. Jūs esate čia, norėdami gyventi energingą ir visavertį gyvenimą, ir tai neturi būti per sunku.

   Tai priminimas, kad esate čia. Giliai kvėpuokite. Yra tik vienas gyvenimas. Kaip ketinate jį toliau gyventi?

   Turite tik šią akimirką - mėgaukitės ja visa savo esybe! 

   Skaityti komentarus