°C
   2019 05 23 Ketvirtadienis

   Visa tiesa apie šiuolaikinę moterį! (I)

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   2018-08-07 15:00:00

   Mokymų moterims gausa susuko moterims galvas. Užsidėjusios sijonus, sušvelninusios savo balsus, sutinkančios su bet kokiu vyro sprendimu, atsisakančios savo iniciatyvos santykiuose, metusios savo darbus, karjerą, tapusios uoliomis namų šeimininkėmis, jaučiančios gėdą dėl ne visai moteriškos išvaizdos ar gyvenimo būdo, jos bando ignoruoti tikrąsias save ir ieško kažkokios prigimties, kokios jose nėra. Pasikalbėkime.

   Esi moteris? Būk savimi.

   Esi moteris? Išklausei daug mokymų apie moteriškumą? Padarei išvadą, kad esi ne visai moteriška? Supratai, kad turėtum keistis? Prisipirkai sijonų? Kaip jautiesi? Visos, kurios daro tam tikrus dalykus, priimdamos protingus sprendimus, ignoruoja savo intuiciją, savo vidinį balsą, ignoruoja tikrąsias save ir kosminiu greičiu tampa nelaimingos. Todėl jei nepajutai jokio impulso viduje nusipirkti sijoną, nepirk jo. Atsisėsk ramiai ir susivok, kas esi, kas tau tinka ir koks yra tavo gyvenimas. Ir lai visi mokytojai tau būna išbandymas atsirinkti, kas tu esi ir kuo nesi. Daryk tik tai, kas tau priimtina šiame gyvenimo etape. Mat kiekviena siela turi savo evoliucijos ritmą. Greitinti jį ir lėtinti jį - tai nuodėmingas elgesys. Kai išoriniai patarimai sutaps su tavo vidiniu balsu, kai tu savo viduje girdėsi ir jausi pritarimą išoriniams patarimams, klausykis jų, pasitikėk jais ir, būdama savimi, eik savo nepramintu taku.

   Vyriškumas moteryse

   Taip jau nutiko, kad šiuo metu moteris supa labai daug silpnų vyrų. Viena iš pasekmių - vyriškos energijos smerkimas moteryse. Tai yra tas pats, lyg pyktume ant vištos, kad ji, o ne gaidys, deda kiaušinius. Supranti? Mes visi turime dvejopos energijos: ir vyriškos, ir moteriškos. Vyriškos energijos susilpnėjimas planetoje sustiprino vyriškąją energiją moteryse. Tai nėra nei blogai, nei gerai. Tai yra pasekmė. Vyrai jau seniai nepanašūs į tuos mamutų medžiotojus, kuriais pasikliaudavo moterys ir paskui kuriuos sekdavo į pasaulio kraštą. Vyrai yra per daug išlepę, išlepinti ir dideli egoistai bei egocentrikai. Moterys, negalinčios stabdyti nei savo, nei savo vaikų sielų evoliucijos, nenorinčios gyventi olose, siekiančios komforto savo gyvenime, siekiančios savirealizacijos ir platesnio dalyvavimo Žemėje, intuityviai tapo iniciatyvios daugelyje gyvenimo sričių. Kas nutiko su silpnais vyrais? Vietoj to, kad skubėtų stiprinti savo vyriškąją energiją, jie smerkia vyriškąją energiją moteryse. O yra tokių, kurie cituoja šventraščius ir aiškina šiuolaikinei moteriai, kokia ji turėtų būti. Nes tokia, kokia ji yra, ji nėra tinkama silpnam vyrui. Nieko nebijok: tokia čia esi su Dievo valia!

   Silpno vyro ribotumas

   Silpnas vyras yra ramus, kai moteris nežino, ko nori ir ko nenori. Jis arba ką nors jai duoda, arba neduoda nieko, o jei moteris lieka nepatenkinta, silpnas vyras apkaltina ją kuo nors, pvz.: tau visada viskas blogai, nesvarbu, ką darau, vis neįtinku. Silpnam vyrui labiausiai tinka mieganti moteris: jai ne viskas patinka, tačiau savo nepasitenkinimo ji nerodo, pratūno kažkur tyliai su savo pykčiu ar liūdesiu, jos elgesys nekinta, yra pastovus, nepriklausomai nuo jos jausmų, ji daro visas įprastas paslaugas vyrui, nepriklausomai nuo savo savijautos ir nė neklausia savęs, kodėl? Mieganti moteris neprieštarauja vyrui, pataikauja jam, sudaro įspūdį, kad vyras yra didis autoritetas ir pati tuo įtiki, todėl toliau ramiai miega. Tokia moteris saugo savo vyrą nuo bet kokio diskomforto intuityviai, nes giliai širdyje ji labai gerai žino jo silpnybes ir ribotumą. Silpnas vyras gyvena savo komforto zonoje ir neauga. Normaliu atveju  "miegančios gražuolės" susilaukia vaikų ir juos augina. Dažniausiai vienos. Mieganti moteris neprižadina vyro tėvystei. Tačiau Kūrėjas yra gailestingas. Šiuo metu į Žemę ateina labai brandžios sielos, todėl vaikų auginimas kiekvienai moteriai yra didžiulė vidinė transformacija. Tai lyg pačios geriausios kokybės ir nemokama ilgalaikė psichoterapija. Ta mama, kuri priima savo vaikų autentiškumą, pradeda regėti ir savąjį. Mama prisimena, kad yra moteris. Pradeda skleistis neregėti, negirdėti moters sielos aspektai. Nes tokia moteris dažniausiai prisimena, kad ji yra ne tik paprasta lyties išraiška šioje Žemėj, bet ir galinga, stipri, kurianti siela. Ir ji ima busti. Atpažinai save? Tuomet lauk tęsinio.

   Skaityti komentarus