°C
   2019 06 16 Sekmadienis

   Kas mūsų laukia 2019 metais? Astrologinės prognozės visiems zodiako ženklams (III)

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   2018-12-30 21:00:00

   Pirma dalis: prognozės Avinui, Jaučiui, Dvyniams.

   Antra dalis: prognozės Vėžiui, Liūtui, Mergelei.

   SVARSTYKLĖS (Rugsėjo 24 - spalio 23 d.)

   Svarstyklės 2019 Kiaulės metais sulauks daug įdomių pasiūlymų, o juos priėmę pateks į nuotykių verpetą.  Laukia rimtos permainos.

   Jau vasario mėnesį joms pavyks išsilaisvinti iš griaunančių ryšių ir užmegzti ryšius su tais žmonėmis, kurie padės pasiekti komfortą ir pasitenkinimą gyvenimu. Svarstyklės pajus norą mokytis kažko naujo arba savo hobi paversti pajamų šaltiniu. Kiekvieno, kuris seks įkvėpimu, laukia  sėkmė — aplinkybės klostysis labai palankiai.

   Astrologų patarimas: kelkite sau ambicingus tikslus ir neabejokite savo galimybėmis. Nerizikuokite ir nepasikliaukite atsitiktine sėkme. Sėkmė priklauso tik nuo atkaklaus darbo ir apskaičiavimų. Darykite tai, ką manote esant reikalinga ir nepasiduokite abejonėms. Tik tokiu atveju pavyks pasiekti tai, ką užsibrėžėte.

   2019 metų pavasaris žada daug įdomių įvykių asmeniniame gyvenime. Svarstyklės ras laiko atsipalaidavimui ir poilsiui. Aplinkiniai joms tikrai pavydės. Nežiūrint į tai, kad Svarstyklės geba pasnausti net darbo metu, jos sėkmingai vers kalnus profesinėje srityje, parodys savo kūrybiškumą ir užsitarnaus dar daugiau pagarbos. Tai dovanos ne tik aplinkinių įvertinimą, bet ir gerus pinigus.

   Liepą galimi šeimyniniai konfliktai. Jūsų antrajai pusei nepatiks per didelis profesinis užimtumas, todėl stenkitės viso savo laiko neatiduoti darbui, prisiminkite ir artimuosius. Džiugins gera sveikata – nenusimato jokių rimtesnių problemų. Santykiuose verta būti iniciatoriumi ir viskas klostysis puikiai. Vasara tinkama rimtų santykių užmezgimui.

   2019 galimi pelningi kontraktai ir naudingų ryšių užmezgimas. Tikėtinas profesinis augimas ir naujos patirtys. Lengvai seksis rasti būtų papildomai uždirbti.

   SKORPIONAS (Spalio 24 - lapkričio 21 d.)

   2019 planetos Skorpionams žada sėkmę.

   Skorpiono ženklo moterų jau nuo 2019 pavasario pradžios laukia sėkmė. Jos drąsiai imsis savo svajonių įgyvendinimo ir sulauks palaikymo. Įgimtas gudrumas padės išvengti konkurentų pinklių, o intuicija ir darbštumas padės sėkmingai įsiveržti į priekį visose gyvenimo srityse.

   2019 balandį Skorpionai pajus jėgų ir energijos antplūdį, jie lengvai imsis naujų projektų, priims svarbius sprendimus ir darys viską, kad ir patys, ir jų artimieji būtų laimingi.

   Vasarą moterys pagaliau pajus, kad santykiai, kuriuos jos puoselėjo, dovanoja dar daugiau harmonijos, pagarbos, aistros ir meilės. Vienišieji Skorpionai pagaliau sutiks savęs vertą žmogų ir sukurs santykius, kurie bus ilgalaikiai ir abiems partneriams dovanojantys abipusį pasitenkinimą.

   2019 vasara ir ruduo — labai sėkmingas metas stabiliam judėjimui priekin ir, tuo pačiu, atsisveikinimui su tais, kurie tempia žemyn. Šis periodas bus beprotiškas – darbai virte virs, įkvėpimas liete liesis, o asmeninis gyvenimas šurmuliuos ir dovanos pačias nuostabiausias emocijas, stebuklingus pojūčius. Sėkmė myli tuos, kurie veikia ir energingai siekia savo tikslų – Skorpionai tai supranta ir elgiasi kaip reikalinga.

   2019 metais Skorpionams rekomenduojama atsisakyti pavojingų pramogų ir stengtis daugiau džiaugtis. Jie svajos apie naujus, ryškius, stiprius įspūdžius. Gruodį norėsis ramesnio ir tolygesnio gyvenimo tempo. Bendros tendencijos: laukia linksmi ir gausūs įvykių metai.

   ŠAULYS (Lapkričio 22 - gruodžio 21 d.)

   Šaulių laukia įdomūs 2019 metai.

   2019 metų pradžioje Šauliai pajus jėgų silpnėjimą, susijusį su materialinėmis problemomis. Sulauksite pagalbos iš šeimos narių ir draugų, jie padės sudėtingoje situacijoje.

   Vėliau, prasidėjus pavasariui, Šauliams pavyks pakilti, jie vėl ims justi optimizmą, tikėjimą gyvenimu, jėgų antplūdį, galės sėkmingai veikti ir siekti savo tikslų.

   Rugpjūčio mėnesį materialinė situacija tiek pagerės, kad šio ženklo atstovai pradės galvoti apie gyvenamo ploto didinimą arba remontą. Beje, tai gali būti susiję su santuoka ar laukiamu šeimos pagausėjimu. Rudenį vieniši Šauliai gali netikėtai pajusti simpatiją žmogui, kurį seniai pažįsta. Taip taip – sudie vienatve, tegyvuoja šeima!

   2019 ruduo Šauliams dovanos neįtikėtiną įkvėpimą – skubėkite kurti ir save realizuoti, kol įkvėpimas nenuslūgo. Visi tuo metu pradėti projektai bus pelningi. Visas idėjas, kurios ateis nuo rugsėjo iki lapkričio, būtinai užsirašykite, jei nespėsite realizuoti. Grįšite prie jų vėliau, kai turėsite laisvo laiko.

   Deja, Šauliams tikėtinos ir depresijos bangos. Ypač pavasarį ir rudenį. Svarbu į tai pasižiūrėti rimtai ir pasirūpinti savo būsena, leisti sau pailsėti tiek fiziškai, tiek emociškai. Priešinga lytis dievins Šaulius ir tai bus nuostabu, tačiau nesileiskite į abejotinas pažintis, jokių intymių ryšių pirmo susitikimo metu! Prieš puldami į glėbį blaiviai įvertinkite savo naują gerbėją. Vyrams dažnai patinka menkesnio intelekto merginos, tačiau į rimtus santykius verčiau leistis su išmintinga moterimi, kuri žino, ko ji yra verta. Rekomenduojame tai prisiminti.

    (Laukite tęsinio)

   Skaityti komentarus