°C
   2024 06 17 Pirmadienis

   13 mažai žinomų faktų apie kavą

   Nuotrauka: Pixabay.com nuotr.

   2023-05-19 09:00:00

   1. Kofeinas yra alkaloidas, kurį kavamedis naudoja vabalams, mintantiems kavos sėklomis, naikinti.

   Kavamedis taip pat naudoja kavos ankštyse esantį kofeiną aplinkiniams augalams naikinti, kad kavamedis galėtų gauti daugiau saulės šviesos ir augti didesnis. Kofeinas yra pesticidas, sukeliantis gyvų ląstelių, kurios su juo liečiasi, genetinį nutrūkimą.

   2. Magnetinio rezonanso nuotraukos, padarytos prieš ir po 1 puodelio kavos, parodė, kad kraujotaka smegenyse sumažėjo 45 %. Tiksliai išmatavus kraujotakos sumažėjimą, paaiškėjo, kad iš tikrųjų po vieno nedidelio puodelio kavos į smegenis patenka 52 % mažiau kraujo. 

   3. Atlikus lėtinių kavos mėgėjų smegenų vaizdavimo tyrimus, paaiškėjo, kad jų smegenys pablogėjo taip pat, kaip ir lėtinių alkoholikų, rūkalių, Parkinsono liga sergančių pacientų ir marihuanos vartotojų. 

   4. Kava gali sukelti norą judinti žarnyną, nes tai vienas iš būdų, kaip organizmas bando pašalinti nuodus iš organizmo. Staigus noras "eiti i tualetą" išgėrus kavos yra vienas iš organizmo gynybos nuo nuodų mechanizmų.

   5. Kava didina energijos kiekį per žmogaus kovos arba bėgimo medžiagų apykaitos reakciją, nes organizmas bijo kofeino pagrindu veikiančių nuodų. Kava nesuteikia energijos, ji ją pašalina iš organizmo.

   Energija, kurią žmogus jaučia gerdamas kavą, yra organizmo įsijungimas, nes kofeinas yra nuodai, o visi nuodai suaktyvina energijos išsiskyrimą organizme. (kova arba bėgimas)

   Kava pašalina energiją iš organizmo, todėl žmogus su kiekviena diena vis labiau išsenka, todėl sukuriama pavojingiausia pasaulyje energijos stimuliavimo priklausomybė... priklausomybė nuo kavos energijai gauti.

   6. Kai organizme suveikia kovos arba bėgimo reakcija, suaktyvėja žemesniojo IQ smegenų centrai, taip pat hormoninės sistemos, kontroliuojančios agresiją, smurtą, neracionalių ir nelogiškų sprendimų priėmimą, pavydą, įniršį, pyktį, baimę ir paranoją.

   Kava sukelia žemesnio lygio protinę veiklą ir visas neigiamas emocines reakcijas, kurias gali sukelti organizmas.

   7. Išmatavus, 1 kava suaktyvino kovos ir pabėgimo reakciją 3 savaites iš eilės, nors po to 1 kavos puodelio nebuvo vartojama jokio kito kofeino. Vienas puodelis kavos nuodija organizmą 3 savaites iš eilės.

   8. Kai vartojama kava (kofeinas), hiperaktyvinama limbinė smegenų dalis ir slopinami aukštesnieji mokymosi centrai. Limbinė smegenų dalis rūpinasi tik seksu, dauginimusi, teritorijos apsauga, maisto įsigijimu ir asmeniniu saugumu.
   Limbinė smegenų dalis yra primityviausia ir mažiausiai išsivysčiusi proto komplekso dalis. Kai norite pergudrauti ar užvaldyti kitą žmogų, geriausia, kad jo limbinė sistema būtų aktyvuota, nes ji prilygsta vaiko psichikos būsenai.

   9. Kontraceptinės tabletės slopina suvartoto kofeino išsivalymą. Šį poveikį smarkiai sustiprina alkoholio ar nuskausminamųjų vartojimas, todėl pasitaiko daug apsinuodijimo kofeinu atvejų, kurie, žmogui patekus į ligoninę, gydomi kaip kiti dalykai.

   10. Įrodyta, kad kava sukelia padidėjusią prostatą, didelį nerimą, nemigą, depresiją, apsigimimus, skausmo sindromus, nenatūralų kvėpavimą, smegenų pažeidimus, hiperaktyvumą, mokymosi sutrikimus (dėl smegenų pažeidimų), elgesio sutrikimus, nuovargį, tam tikrų rūšių vėžį, Krono (Crohns), IBS, kolitą, karpelio tunelį, opas, mažą geležies kiekį, širdies ligas, galvos skausmus, PMS, dažnesnius raumenų ir sausgyslių sužalojimus, sąnarių skausmus, infarktą, insultą, TIA (mini insultą)... ir tai trumpas sąrašas.

   11. Kava sukelia riebalų kaupimąsi ir celiulitą, nes sužadindama organizmo bėgimo arba kovos sistemą (tai daro bet kokie nuodai ar grėsmė). Tai galiausiai pakeičia pagrindinį organizmo kuro šaltinio poreikį į riebalų.

   Kai organizmui kyla grėsmė, jis renkasi riebalus kaip pagrindinį kuro šaltinį, o ne cukrų ar baltymus.

   Nuolatinis organizmo kovos arba bėgimo sistemos aktyvinimas (kasdien vartojant kofeino nuodus) padeda medžiagų apykaitai pereiti prie riebalų kaupimo ir taupymo, nes kovodamas su bet kokiu nuodingu įsibrovėliu organizmas vėlgi renkasi riebalus kaip kuro šaltinį, nes riebaluose yra 9 kalorijos viename grame kovai, o cukrus ir baltymai turi 4 kalorijas viename grame.

   Sveiki atvykę į kavos (kofeino) sukelto riebalų kaupimosi, svorio augimo ir celiulito šalį. Kava taip pat naikina raumenis, nes apsinuodijęs organizmas sąmoningai išplauna raumenis, kad palengvintų papildomą riebalų kaupimą.

   12. Kava (kofeinas) blokuoja geležies įsisavinimą, todėl šiandien sukelia didžiąją daugumą anemijų.
   Visa kofeino grėsmė apskritai apima kofeino turinčias arbatas, šokoladą, kofeino turinčius energinius gėrimus, kofeino turinčius gėrimus prieš treniruotę ir daugiau kaip 2000 nereceptinių ir receptinių vaistų, į kurių sudėtį TIKSLINGAI įeina kofeinas.

   13. Išsamiausios kada nors parašytos knygos apie kavą autorius atliko tyrimą, apžvelgė beveik visus su kava susijusius mokslinius tyrimus ir padarė išvadą, kad nėra absoliučiai jokių mokslinių įrodymų, kad kava kokiu nors lygmeniu teikia kokią nors naudą žmogaus organizmui.

   Jis atvirai skelbia, kad bet koks teigiamas kavos vartojimo skatinimas yra akivaizdus melas, darantis didelę žalą visai mūsų visuomenei. Publikacijos apie bet kokį teigiamą kavos poveikį yra melagingos, ir visa tai gali būti siejama su labai galingu ir slaptu "kavos lobizmu", kurio ištakos yra ir komercinės.

   Skaityti komentarus