°C
   2021 08 02 Pirmadienis

   Robert F. Kennedy jaunesnysis kaltina maisto kūdikiams kompaniją „Beech-Nut Nutrition“ apgaulinga prekyba

   Nuotrauka: The Parent Spot nuotr.

   2019-07-15 08:00:00

   Robert F. Kennedy jaunesnysis, „Children Health Defense“ vadovas, pranešė, kad į teismą paduoda „Beech-Nut Nutrition“ kompaniją. Pareiškime tvirtinama, kad „Beech-Nut“ produktų sudėtis yra klaidinga ir pažeidžia Kolumbijos apygardos vartotojų teises. Kaltinimas tvinta, kad „Beech-Nut“ „pakuočių žymėjimas ir marketingas apgaudinėja tėvus, kurie nori žinoti, ką jų kūdikiai valgo.“ „The Plaintiff“, „Children’s Health Defense“ savo bei jų narių vardu stengiasi į dienos šviesą iškelti tokias ir panašias istorijas bei sustabdyti klaidingą produktų marketingą ir jų paradavimus.“

   „Beech-Nut“ pelnosi iš „Natural“ linijos produktų, kuriuos pirkdami žmonės tikis gauti 100proc. natūralų maistą kūdikiams. Tačiau sintetiniai pesticidai buvo aptikti daugelyje „Beech-Nut Natural“ linijos produkcijoje. Tai reiškia, kad jie kitaip supranta žodį natūralus nei daugelis Žemės gyventojų.

   Nepriklausomose laboratorijose atlikti testai, kuriems buvo panaudota skysčių chromatografija–tandeminė masių spektrometrija, parodė, kad daugelyje „Beech-Nut Natural“ produktų sudėtyje galima aptikti kelių sintetinių pesticidų pėdsakus. Jie buvo aptikti šiose maisto kūdikiams skoniuose: „Just Apples (tik obuoliai)”, “Apples, Cinnamon & Granola (obuoliai, cinamonas ir granola)” “Apple & Pumpkin (obuoliai ir moliūgas)” bei “Just Mango, Apple & Avocado (tik mangas, obuoliai ir avokadas).”

   Nė venas iš pesticidų nėra natūrali medžiaga. Acetamipridas yra sintetinė priemonė vabzdžiams naikinti. Kaptanas yra sintetinė medžiaga, naikinanti grybus. Glifosatas yra sintetinis pesticidas, kurį išrado biotechnologijų korporacija „Monsanto“.

   Kompanija ant pakuotės nenurodė, jog sudėtyje gali būti acetamiprido, kaptano ar glifosato ir paskelbę, kad produktas yra 100prc. natūralus ir/ar sudėtyje yra „tik“ specifiniai vaisiai bei daržovės, „Beech-Nut“ taip pat nesugebėjo teisingai paskelbti visų sudedamųjų dalių, o tai klaidina pirkėjus. Todėl atsakovas „Beech-Nut“ yra kaltinamas apgaulinga ar nesąžininga prekyba kuri, pažeidžia D.C. kodeksą § 28-3904(f).

   Skaityti komentarus