°C
   2024 05 28 Antradienis

   Dr. Joseph Mercola: Šokiruojantis laboratorinis COVID vakcinų tyrimas

   Nuotrauka: Shutterstock nuotr.

   2023-01-03 11:00:00

   Dr. Joseph Mercola apžvelgta tema trumpai:

   1) Neseniai atliktas „The Highwire“ laboratorinis tyrimas atskleidė, kad vienintelis nuoseklus dalykas, susijęs su COVID šūviais, yra jų nenuoseklumas. Nėra kokybės kontrolės. Kai kurie skiepai atrodo skaidrūs kaip fiziologinis tirpalas, o kiti yra prikrauti teršalų.

   2) 2021 m. rugpjūtį Japonija dėl užteršimo atmetė 1,63 mln. „Modernos“ mRNR dozių. Praėjusiais metais Europos vaistų agentūra (EMA) taip pat išreiškė susirūpinimą dėl skiepų, kurių grynumas buvo tik 50–55 %. Juose taip pat buvo nenuoseklus polietilenglikolio (PEG) kiekis. Kai kuriems žmonėms PEG gali sukelti anafilaksinį šoką. PEG taip pat trukdo tinkamam imuniniam atsakui.

   Pasak patologo daktaro Ryano Cole'o, tai, kas skystyje atrodo kaip mikroschemos ar nanotechnologijos, iš tikrųjų yra susikaupę cholesterolio, cukraus ir druskos kristalai.

   2022 m. gruodžio 12 d. „The Highwire“ paskelbė įspūdingą ir sukrečiantį laboratorinį COVID skiepų tyrimą. Delas Bigtree peržiūrėjo kai kurias iš daugelio išvadų, padarytų organizacijų, nagrinėjančių skiepus naudojant įvairias technologijas.

   Aš nepasitikiu ekspertais vien todėl, kad jie man sako, kad jie yra ekspertai. Aš noriu pamatyti mokslą, noriu pamatyti įrodymus, aš noriu pamatyti, kaip tai daroma. Taigi, aš susisiekiau su daktaru Ryanu Cole‘u, patologu, kuris man įrodė, kad atlieka savo darbą nepriekaištingai. Jis nešališkas.

   Ir aš pasakiau: „Ar padarytum man paslaugą? Ar galime gauti šias vakcinas? Noriu ateiti į laboratoriją. Noriu tai pamatyti savo akimis. Ar galime atnešti keletą kamerų ir atlikti tikrą tyrimą?“

   Cole‘as sutiko. Jis apibūdino aptiktus krešulius kaip „amiloido tipo medžiagą“, kurią sukelia glikoproteinas.

   „Janssen“ skiepe yra tarsi nuolaužų, įskaitant, galbūt, stiklo šukes. Kaip pažymėjo Cole‘as, kai gamyba padidinama iki didelio greičio, grynumo garantijos nėra.

   2021 m. rugpjūtį Japonija dėl užteršimo atmetė 1,63 milijono dozių „Modernos“ mRNR vakcinų. Galite gauti suskaidytą RNR, o ne pilną RNR, o tai gali turėti nenumatytų pasekmių, nes sutrumpinta RNR gali gaminti nepilnus baltymus.

   Ten, kur kiti mato nanotechnologijas – kvadratinius objektus, primenančius mikroschemas – Cole’as mato susikaupusį cholesterolį.

   Minėti skiepai taip pat buvo analizuojami naudojant masės spektronomiją, kuri atskleidė metalinių dalelių, įskaitant aliuminį, silicį, magnį, natrio chloridą, kalcį, titaną ir geležį, buvimą. Cole‘as cituoja tyrimus, rodančius, kad kai kurie iš šių metalų gaunami iš adatos, naudojamos skysčiui iš buteliuko ištraukti.

   Kai skiepas buvo sukurtas, jis buvo skirtas duoti vieną kartą. Tyrimų, kaip duoti du, tris, keturis kartus, žmonėms nėra. Taigi, pačios nanodalelės kumuliacinis toksiškumas kelia nerimą.

   Cole‘as sako: „Jau žinome, kad tai buvo nesėkminga „vakcinos“ programa. Jie turi technologiją, kuri yra kenksminga. Žmogaus ląstelės yra skirtos žmogaus baltymams gaminti. Žmogaus ląstelės nebuvo skirtos gaminti svetimus toksiškus baltymus. Tradicinės vakcinos to nedaro. Jūsų kūnas nori gaminti savo baltymą, o ne gripo baltymą, RSV baltymą, bet kokį kitą viruso baltymą, o ne SARS-CoV-2 baltymą.“

   Norėdami detoksikuotis nuo skiepų, paskaitykite tekstą „Pasaulio sveikatos taryba atskleidžia smailių baltymų detoksikaciją“ (World Council for Health Reveals Spike Protein Detox (substack.com)).

   Šaltinis

   Skaityti komentarus