°C
   2020 05 30 Šeštadienis

   Vašingtono valstijos profesorius: 5G yra pati kvailiausia kada nors sugalvota idėja

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   2019-06-30 08:00:00

   Tuoj pasirodys 5G belaidė technologija, tačiau politikai dar nepaskelbė saugumo reikalavimų. Akivaizdu, kad mes nesame apsaugoti, o politikai paprasčiausiai paklūsta vyresniųjų įsakymams: didžiosioms korporacijoms ar bankams. Turbūt pastebėjote, kad kai kurie produktai ar paslaugos yra patvirtinami net nepraėję saugumo testavimų. Tai didelė problema ir viena iš priežasčių, kodėl sergamumas kai kuriomis ligomis didėja, ypač neuropsichiatrinėmis. Tyrimas pavadinimu „Mikrobangų elektromagnetiniai laukai sukelia plačiai paplitusius neuropsichiatrinius susirgimus, įskaitant depresiją“  buvo išspausdinta chemijos neuroanatomijos žurnale ir tai yra tik viena iš tūkstančio studijų, keliančių nepasitikėjimą tokiomis technologijomis.

   Ar šiose institucijose iš vis rūpinamasi žmogaus gerove? Jei ne, kodėl mes vis dar remiame juos?  Ar todėl, jog tikime, kad tai veikia? Ir kodėl mes vis dar renkame korumpuotus politikus?

   Šiame straipsnyje bus kalbama apie Dr. Martin L. Pall, mokslų daktarą ir biochemijos ir medicinos mokslų pagrindų profesorių iš Vašingtono universiteto. Savo pranešime „5G: didelė riziką Europai, JAV ir tarptautinei sveikatai! Elektromagnetinis lauko žala ir veikimo mechanizmas“, jis teigia, kad:

   „Dešimties milijonų 5G interneto antenų pastatymas be jokio biologinio testo turėtų būti pati kvailiausia kada nors sugalvota idėja.“

   Pranešime daug mokslinių įrodymų, kurie tik paantrina jau esamu įrodymus apie 5G ryšio žalą.

   Tai ne nauja informacija. Yra išleista nesuskaičiuojama daugybė tyrimų, 5G ryšio saugumo, šimtai mokslininkų teikė peticijas JT. Šios iniciatyvos prasidėjo, kai Dr. Marin Blank iš Kolumbijos universiteto paskelbė savo darbus.

   Pasak jo, bendrai kalbant apie bevielę radiaciją:

   „Mes sukūrėme tai, kas žaloja mus ir tai tampa nebevaldoma. Prieš Edisono leputę Žemėje buvo labai mažai elektromagnetinės radiacijos. Radiacijos lygis šiandien yra kur kas didesnis nei natūraliai turėtų būti ir kaskart vis labiau auga, nes nauji prietaisai skleidžia  radiaciją. Kitaip tariant, jie žeidžia gyvas ląsteles ir žudo jas.“

   Vėlgi, neįtikėtina, kad šios technologijos yra statomos be atliktų saugumo patikrinimų. Kaip ta išvis gali vykti? Paprasčiausiai, jei šie tyrimai būti atlikti, jokie pokyčiai nevyktų, o korporacijos vis tiek leistų statyti šias technologijas.

   Žemiau yra pateikta Dr. Pall paskaita, kuri detaliai nupasakojo jo tyrimą ir kodėl mes turėtume atsargiai žvelgti į 5G technologiją.

   Sunku paikėti, kad kai kurie žmonės tiki, kad tai yra „pseudomokslas“. Tai ne tik stebina, bet ir kelia susirūpinimą.

   „Health in Buildings Roundtable” renginyje, kurį rėmė NIH, o organizavo JAV CDC bei kelios kitos organizacijos, Dr. Martin Pall padarė išvadą, jog: „5G diegimas yra visiška beprotybė“. Šioje trumpoje prezentacijoje Dr. Martin Pall patvirtina, kad 2G/3G/4G radiacija, kurią gauna populiacija yra siejama su: sumažėjusiu vaisingumu, nemiga, nuovargiu, depresija, nerimas, smegenų struktūros pasikeitimu, ląstelinės DNR pokyčiais, oksidaciniu stresu, hormoniniais pokyčiais, vėžiu ir t.t. Dr. Martin Pall trumpai paaiškina kaip elektrosmogas, kurį skleidžia telefonai, interneto modemai bei mobiliojo ryšio antenos, žeidžia žmogaus ląsteles.


   Ką galite padaryti jūs? Mes neprivalome bijoti

   Pirmiausia, pasidomėkite, yra daug kampanijų, kurios siekia užkirsti kelią 5G ryšiui, demaskuoti korumpuotus politikus, kurie stengiasi prastumti šias technologijas, ignoruodami jų keliamą žalą.

   Taip pat domėkitės, internete gausu naudingos   informacijos apie tai, tačiau reikia gebėti ją atsirinkti.

   Kita vertus, didelis kiekis šios informacijos gali iššaukti baimę ir tai – normalu. Tokią reakciją gali išprovokuoti ir kitos humanitarinės problemos: pesticidų naudojimas dideliais kiekiais, medžių kirtimas ir keletas kitų. Labai svarbu nepasiduoti baimei ir panikai ir neignoruoti šių dalykų, nes be mūsų visų įsitraukimo ši problema neišsispręs.

   Mūsų abejingumas lėmė tai, kad svarbūs moksliniai atradimai yra nepaisomi ir dėl to turi kentėti Žemė. Jei mes it toliau rinksimės šį kelią, sergamumas augs. Sąmoningumas – raktas, o paprasčiausias susipažinimas su esama problema – didelis žingsnis į priekį.

   Taigi, ką jūs galite padaryti? Jūs galite nusipirkti rūbų ar lovatiesių, kurios apsaugo nuo elektromagnetinio lauko, jūs net galite išdažyti namus dažais, kurie turi apsauginį poveikį. Jūs galite išjungti kompiuterį, telefoną ir atjungti visu elektroninius prietaisus iš maitinamojo lizdo, kai einate miegoti. Jūs galite pasirinkti ne bevielį internetą, kuris yra daug greitesnis ir saugesnis. Jūs galite gyventi sveikai bei naudotis įvairiomis minčių – kūno gydymo technikomis.

   Mintys stipriai veikia mūsų biologiją. Tad sąmoningumas yra be galo svarbus, gal net svarbiausias prevencijos faktorius. 

   Skaityti komentarus