°C
   2024 07 16 Antradienis

   Algimantas Rusteika: Kam tai naudinga?

   Nuotrauka: Asmeninio albumo nuotr.

   Autorius: Algimantas Rusteika
   2023-07-31 09:00:00

   Moterys turi ieškoti stiprių, savarankiškų, išdidžių ir savimi pasitikinčių vyrų. O suradę visą gyvenimą paaukoti tam, kad padarytų juos silpnais, nuolankiais, savivertę praradusiais skudurais.

   Toks dabar peršamas šiuolaikiškos moters asmeninio gyvenimo projektas. Viską imti, nieko neduoti, vaikų nereikia. O jei reikia - tai tik savireklamai, kuri turi netrukdyti didžiulių asmenybių didžiulei saviraiškai.

   Neretai ir pasiseka. O jei ne - visada galima paieškot kito durniaus, o viešai vaidinti auką. Nelaimingą, padarius visus aplink save nelaimingais, ir visų guodžiamą ir glostomą. Pakasykit aukai nugarytę.

   Kitas variantas - kuo brangiau parsiduoti kokiam nors stumbrui ir demonstruotis, kaip gerai pavyko parsiduoti. Ir kai kas pasiūlo geresnę kainą - persiparduoti kitam už brangiau, viešai vėl vaidinant auką. Gal net tokio vyruko savo tokiai žmonelei sukurtoje laidelėje "Pasaulis pagal moteris" parodys. Dar pakasykit.

   Toks asmens laisve ir empatija dangstomas egoistinio dominavimo siekis yra savotiškas, "modernus" psichikos sutrikimas, kuris, kaip ir daugelis sutrikimų, dabar jau laikomas norma. O sveika gyvensena nuo studento iki prezidento jau laikoma "stereotipais", kuriuos reikia likviduoti kaip prorusiškas "sovietines atgyvenas ".

   Karo dievai beveik vien vyrai. Pergalės deivės - praktiškai tik moterys. Tokiomis lygiomis galimybėmis maitina socialinė inžinerija žiniasklaidos lesyklose. Nes tokių reikia, jie parankesni ir labiau paklusnūs, juos lengviau stumdyti kur nori su kokiomis tik nori vėliavomis.

   Paprasto, tikro, nuoširdaus ir kartu nelengvo žmonių gyvenimo niekas nemato, niekam tai ir nerūpi. O kam? Valgykit kas paduota, kovokit prieš tikrą ir išgalvotą smurtą, už tikras ir išgalvotas teises, kurias jums pasakysim.

   Kas nepatiks - skambutis "tarnyboms" - ir tau viskas. Prie savo namų uždraus artintis. Nes totalitarizme viską sprendžia valdžia ir jos tarnų "tarnybos". Gali atimti vaikus, gali namus. Bylinėkis į sveikatą, jei turi už ką ir sveikatos.

   Jei kas galvojat, kad šis lyčių karas vyksta savaime - esate naivūs kaip kūdikiai. Tam skiriami tarptautinių fondų milijonai ir milijonai, globalizmo centrų politinis spaudimas yra tikslingas. Nieko čia nėra savaime vykstančio ir natūralaus, čia dykai niekas nei euro, nei dolerio neduoda.

   Moderniam totalitarizmui reikia parsidavusių politikų ir mankurtų visuomenės. Tai sėkmingai vykdoma, lėšos įsisavinamos, valstybės ir tautos lėtai pasiduoda. Tačiau galutinei pergalei reikia likviduoti paskutinius pasipriešinimo židinius okupuotoje teritorijoje - šeimas.

   Tam reikia ne tik daugybinių, pasirenkamų kaip prekybcentryje traškučiai "lyčių" ir niekada nesibaigsiančių jų "teisių". Reikia supjudyti šeimas iš vidaus, nuteikti vyrus prieš moteris kovai už turtą ir teises be pareigų, skatinant socialinį ir asmeninį egoizmą, destrukciją ir neapykantą.

   Ir šiame kovos už civilizacijos susinaikinimą fronto lopinėlyje labai svarbu sutraiškyti ne tik vyriškumą, moteriškumą ir šeimą, paverčiant juos "socialiniais vaidmenimis". Reikia demonizuoti ir totalitarizmo sukurto multikultūriškumo mėsmalėje sunaikinti pasididžiavimą savo tauta, savo kultūra, visa savo civilizacija. 

   Visą istoriją paversti amžina kalte, už kurią KIEKVIENAM ASMENIŠKAI reikia amžinai atgailauti ir mokėti "moralines kompensacijas". Turi nelikti nieko, kas yra laiko patikrinta, brangu kiekvienam, į ką dar galima atsiremti. Tam dirba didžiuliai, negailestingi protų mulkinimo fabrikai, valdomi išdidžių menkystų. 

   Nuo Holivudo, "kovos su stereotipais ir diskriminavimu" pretekstu permalančio klasiką ir istoriją pagal naujai sukurtus rasinius, lytiškumo ir tautiškumo stereotipus. Iki mūsų apgailėtinų ir primityvių rašytojėlių, liejančių tulžį ant J.Marcinkevičiaus ir šiaip visokių putinaičių vanagaičių.

   Visuomenės turi būti išlydytos į paklusnią, beformę mokesčių mokėtojų ir vergų masę. Turi būti sukurtas visų totalitarinių režimų išsvajotas produktas, šiuolaikinis mankurtas - Naujasis Žmogus. Jo vardas ir pavardė - Toks Kaip Reikia.

   Pati totalitarizmo prigimtis reikalauja visiškos pergalės visur, kitaip jis žlunga. Tam reikia pašalinti visas jėgas, kurios dar gali pasipriešinti. Vyrai visada gynė savo šeimą, savo namus, savo tautą ir valstybę. Nori tai sunaikinti - likviduok, demonizuok, įstatymais uždrausk sveiką, tikrą vyriškumą. 

   Visas šis puolimas prieš vyriškumą - šio visuotinai vykdomo plano dalis. Pašalinkime vyrus ir vyriškumą, paverskime juos bailia, prisitaikėliška, savimi nepasitikinčia, amžinai už viską kalta paderme - ir pašalinsime pasipriešinimą. Todėl jie turi būti priešai, prieš kuriuos kovojama.

   Visi šie įstatymai ir "žiniasklaidos" vajai, visi tie vyrai su pėdkelnėmis, nuogalių eisenos, vaivorykštinės perėjos, konvencijos "prieš smurtą" - tik tam. Visos tos "lygių galimybių tarnybos", kurių sudėtyje 90 proc. moterų ir norai skirti į pareigas ne pagal kompetenciją, o pagal "lyčių kvotas" - tik tam.

   Tiesiog išmokim savęs paklausti, kam tai naudinga? Ir visi radikalios propagandos raiščiai nuo akių nukris.

   Skaityti komentarus