°C
      2026 08 29 Šeštadienis

      Remigijus Žemaitaitis: Socialdemokratų lyderiai toliau nesustoja juokinti žmonių

      Nuotrauka: ELTA nuotr.

      Autorius: Remigijaus Žemaitaičio Facebook įrašas
      2026-08-28 18:00:00

      Socialdemokratų lyderiai toliau nesustoja juokinti žmonių.


      Šią savaitę kuro kaina buvo pasiekusi 2,19 Eur. Nors M. Sinkevičius sakė: „Jeigu bus 2,20 Eur, imsimės veiksmų!“



      Imsimės veiksmų.

      Šiandien kitas socialdemokratų lyderis kerta iš peties partijos pirmininkui ir pasako: pasirinkimo neturime, o M. Sinkevičiaus kalbos apie kažkokius planus yra briedas ir maždaug fantazijos.



      Vienas - premjeras, kitas - Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas. Abiem visuomenė vienodai rūpi, nes abu laimingi ir patenkinti, kad plano neturi, o žmonės su kibirais kuro į Lenkiją važiuoja.

      Tas uolus ir neatsiejamas bendras konservatorių ir socialdemokratų darbas tikrai duos vaisių biudžetui, bet ne tautai.

      Vėl šoks infliacija, vėl kils kainos, vėl skurdo lygis augs, o kam tai rūpi? Niekam, nes mes juk plano neturime.



      Po dvejų metų teisingo ir kryptingo darbo valstybei per du mėnesius naujieji socialdemokratkonservatoriai sumaus viską.

      Jei tokiu tempu ir su tokiais sprendimais socialdemokratų lyderiai varys, greitai galės pradėti partijos likvidavimo procedūrą.

      Skaityti komentarus