°C
   2024 07 16 Antradienis

   Buvęs Rusijos prezidentas D. Medvedevas ES sankcijas vadina beprasmiškomis

   Nuotrauka: Yekaterina Shtukina/POOL/TASS nuotr.

   2022-10-07 09:00:00

   Buvęs Rusijos prezidentas Dmitrijus Medvedevas naujas ES sankcijas savo šaliai pavadino beprasmiškomis. „Mūsų kvaili oponentai negali suprasti paprasto dalyko: Rusija jau seniai gyvena ribojimų sąlygomis ir gerai išmoko greitai prisitaikyti prie besikeičiančių aplinkybių“, - rašė D. Medvedevas ketvirtadienį savo „Telegram“ kanale. Sankcijos esą kenkia patiems Vakarams ir jų ekonomikai.

   Kaip „įrodymą“ to, kad sankcijos Rusijos neveikia, jis nurodė oficialios infliacijos sumažėjimą nuo 17,8 iki 13,7 proc. Ir bendrasis vidaus produktas metų pabaigoje mažės ne taip smarkiai, kaip pradžioje būgštauta, rašė D. Medvedevas. Iš tikrųjų ekonomikos ekspertai pagerino šių metų prognozes. Tačiau dauguma jų prognozuoja Rusijai ilgai besitęsiančią recesiją.

   Vakarai, anot D. Medvedevo, turėjo suprasti, kad sankcijomis pakenkė patys sau. Smarkus brangimas esą ten privertė žmones išeiti į gatves. „Tipiškas šūvis sau į užpakalį“, - komentavo D. Medvedevas.

   Tačiau, pasak D. Medvedevo, jis neketinąs daugiau apeliuoti į Vakarų išmintį. Priešą esą „reikia priversti maldauti malonės pralaimėtame ekonominiame mūšyje“, rašė D. Medvedevas. Ir užbaigti jį visiška ir besąlygiška kapituliacija (Vakarų).

   Skaityti komentarus