°C
   2021 03 07 Sekmadienis

   CNN, ABC ir NBC sumokėjo „Antifa“ aktyvistui už Kapitolijaus šturmo filmavimą

   Nuotrauka: theepochtimes.com

   2021-02-20 11:00:00

   Paaiškėjo, kad trys žiniasklaidos priemonės – CNN, ABC ir NBC – sumokėjo „Antifa“ aktyvistui, kaltinimam nusikaltimų sausio 6-ąją Kapitolijaus šturmo metu padarymu, kad šis viską nufilmuotų.

   Teismas nustatė, kad 26 metų Johnas Sullivanas už minėtą filmavimą gavo tūkstančius dolerių: po 35 tūkst. iš CNN ir NBC bei 2375 dolerius iš ABC. Praėjusį mėnesį J. Sullivanas nuteistas už kelis smurtinius nusikaltimus, kuriuos padarė Kapitolijaus šturmo metu.

   J. Sullivano nufilmuota medžiaga rodo, kaip jis nelegaliai įeina į Kapitolijų ir ragina kitus eiti paskui jį ir sudeginti pastatą. CNN J. Sullivaną kalbino tiesioginiame eteryje.

   Vyro teigimu, jis esąs apolitiškas, tačiau esąs ir „Antifa“ narys. „Antifa“ - kraštutinės kairės, anarchokomunistų tinklas, pastaraisiais metais JAV sukėlęs daug smurto proveržių. J. Sullivanas siejamas ir su judėjimu „Black Lives Matter“.

   J. Sullivanas paleistas, tačiau jam teismas uždraudė naudotis socialiniais tinklais „Twitter“ ir „Facebook“, kad neskatintų naujų smurto proveržių. Pernai jis taip pat buvo suimtas dėl maišto kurstymo.

   Šaltinis


   Skaityti komentarus